Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowy konkurs Caritasu dla wielodzietnych.

13»

Komentarz

  • Pozazdrościłam Wam tych serwisów, bo i nam by się jakiś przyzwoity przydał. Zażartowałam do męża, że może i my powinniśmy w takim konkursie wystartować, zgłosić się z adresu rodziców i będzie serwis. A mąż na to, że potem pochwalimy się Cameronowi, że tacy obrotni jesteśmy, że do Polski po dary jeździmy... ;)
  • @Agnicha te zdjęcia rozumiem trzeba w trakcie robić? Bo gotowców parę bym znalazła ale etapów pracy udokumentowanych nie mam :(
  • A może by tak zapłodnić pomysłem inne diecezje? Ktoś próbował?
  • edytowano sierpień 2015
    @Lila, zdjęć nie można upubliczniać przed rozstrzygnięciem konkursu we wrześniu :(
    Chyba, że ktoś ma wcześniejsze. Coś mi świta, że @Piotr i Kasia
  • @Bambidu napisałem priv
  • Nie nie zakończony. Puki co zmywamy ręcznie.
  • w Poznaniu teraz gra o pralki :) - praca plastyczna na temat oszczędzania wody i ekologii życia - format A4 - A3 , forma płaska

    zastanawiamy się...bo mamy pralkę 10 kg...a tu w umowie jest że przez dwa lata jest ona jakby "pożyczona" i konieczność podłączenia i użytkowania pralki...nie można jej wydać ani sprzedać...ani przechować w piwnicy :(
    z serwisem nie było takich "bonusów"


    tak @Lila, braliśmy udział w konkursie literackim na serwis kawowo - obiadowy i dużą radość nam sprawił ten prezent tuż przed Bożym Narodzeniem :)
  • Ooo... na http://caritasgdanskjk.wix.com/caritas
    była akcja dla pelplińskiej... no mamy tu kilka takich rodzin na forum.
    Tylko, że 2 dni temu zamknęli listy :( mam nadzieję, że zgłoszenia poszły.
  • edytowano wrzesień 2015
    Brawo Agnicha!
    Brawo Dorota!
    Brawo Namorowie!
    Brawo Bambidu!
    Brawo Piotr i Kasia!
  • pokazujcie swoje przeróbki, zmywarek nie musicie ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.