Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Plaster Miodu - słuchacie?

http://www.langustanapalmie.pl/plaster-miodu

wartościowe, polecam
nawet jak ktoś sądzi, że nie przepada za o.Szustakiem
ja tak sądziłam dotychczas jak robił te filmy, ale teraz jest słuchowisko i... to jest to!

odcinek 7 - super!
«1

Komentarz

  • Słucham, bardzo mi się podoba taka forma rekolekcji. O.Szustak ma ten dar mówienia :)
  • też słucham :) o wiele bardziej podoba mi się taka forma - porównując do wcześniejszych jego filmów!
  • Mnie się bardzo podobały rekolekcje wielkopostne w ziemi świętej
  • Lubię. Słucham, ale mam zaległości przez pobyt w szpitalu :) Znając życie nadrobie po adwencie ...
  • my z mężem także słuchamy

    w porównaniu do poprzednich (filmy z muzyką itp.) - zyskuje dzięki uboższej formie
    w prostocie przekazu ;)
  • Pierwsze rekolekcje systematycznie słuchane. Mąż zasypia:)
  • Słucham regularnie. Dziwię się czasem skąd on wie, co u mnie aktualnie w życiu i cieszę się , że przekaz wizualny nie zakłóca tego, co najważniejsze.
  • Właśnie zaczęłam, jestem na 6 odcinku. Jak dla mnie lepsze niż wilki dwa. Te wilki takie jakieś męskie. Plaster mi bardziej do serca trafia...
  • jestem na 15 ;)
  • Przesłuchal am pierwszy z dzieciakami. I jednak to nie dla dzieci raczej ;) miałam wrócić sama do słuchania i zapomniałam. .. ale jak zachęcać ie to może mi się uda.
  • Szustak OP często przekręca biblijne cytaty. Jestem pewien, że manipuluje świadomie i celowo
  • Czekałam na łyżkę dziegdziu ;)
  • @Gregorius, a na jakiej podstawie jesteś pewien ?
  • na takiej jak zawsze, po co to ciągnąć
  • Posłucham,dzięki!
  • słuszna uwaga Joannny - cofam pytanie ;)
  • to prawda - ale potem człowiek sam sprawdza i już wie, a O. Szustak ma tysiące poprawiaczy i co odcinek to za coś przeprasza ;)
  • Jasne, bo manipulowanie Pismem Świoętym to takie katolickie. Może Szustak zacznie z periodykw jechowitów cytować ?
  • Słucham co wieczór. Tylko ten jego głos... taki ciepły i miły i jakoś ostatnio zasypiam przed końcem.
    Ostatnio słuchałam to: http://adamszustak.pl/zyrafy-wychodza-z-szafy-czyli-zycie-na-maksa/
    Bardzo mi się podobało. Poza tym bardzo uśmiałam się w niektorych momentach. Rewelacyjny jest. Przemawia do mnie.
  • Jakby nie patrzeć każdy tłumacz dopuszcza się jakiejś manipulacji, bo tłumaczenie dosłowne byłoby niezrozumiałe dla odbiorcy. Zatem dla poznania prawdy powinniśmy czytać Biblię wyłącznie w aramejskim i hebrajskim. A przynajmniej w tych językach wypowiadać modlitwy.
  • Turturek to po co jeszcze dodatkowa manipulacja ojcu Szustakowi ? Tak dla nabiału?
  • Greg ciekawe, co by się stało, gdybyś raz nie polewał wszystkiego jadem, przebił się ponad to, co Ci nie pasuje i wsłuchał się w treść?
    Tak z ciekawości choćby, albo dla nabiału.

  • Dziś czytałam o naczyniach glinianych. (mam trochę zaległości ;) )

    Super!
  • o tak! odc. 5 zapadł mi w pamięć :)
  • Cart&Pud treść jest w miarę OK, tylko za stary jestem na taką formę.

    Co do manipulowania: rozumiem, że nie widzicie nic złego w korzystaniu z nieautoryzowanych przekładów PŚ, choćby z wersji Jechowitów
  • Udowodnij, że o.Szustak korzysta z przekładu jehowickiego. W przeciwnym przypadku zamilcz i się nie kompromituj więcej, bo to co robisz, to oszczerstwo.
  • @Gregorius najlepiej dajesz konkretny cytat o. Szustaka który Cię poruszył, bo ogólnie to sobie o pogodzie można rozmawiać.
  • edytowano grudzień 2014
    odpowiadam na tytuł
    słucham
    i dziekuję Bogu,że dał mi te rekolekcje teraz
  • @matka6 ty też nie śpisz ? :)
  • nie śpię, troche posprzatałam i słucham
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.