Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zabawka - HIT ? czy KIT ?

1246787

Komentarz

• mamoko

To znacie pewnie?
  • edytowano czerwiec 2015
    Mam oko na litery ... mam i do mnie nie nie przemawiaja te ksiazki. Ale ja mam 2,5 latkawiec moze zaa wczesnie. Zreszta to mi sie nie podoba.
    ...
    Opowiem Ci mamo co robia auta tez mi sie nie podoba a dziecko zachwycone. Do mnie nie przemawia grafika i to ze auta lowia ryby itd. No ale coz dziecko zadowolone chociaz mj sie wydawala niezrozumiala ta ksiazka.
    ...
    Polecam rowniez Ulice czeresniowa. tez bylam sceptyczna, a dziecko zachwycone :P Kiepski mam gust widac :P mało dzieciecy :P
    image
    image
    A u nas Czereśniowa się tak nie przyjęła jak MAMoka - mamy kilka z serii i każde było hitem.

Ale

ostatnio dostali "Mamoko na miasteczko" (takie karty do układania w jedną dużą mapę) i jakoś nie cieszy się to zainteresowaniem
    świetny jest skoczek na sufit. Mój syn bujał się w nim godzinami
  • @Kasik, jak to wygląda?
  • Czy to ortopedycznie nie bedzie jakies nieporozumienie? W sensie czy to nie jest jak chodzik dla stawow?
  • Twist car - czy ktos zna? warto?

image
  • Up - nikt nie zna plis?
  • U nas panny. Jezdziki nie cieszyły się wielką popularnością aż do dzisiaj!
    Mąż połączył biedronkę Little Tikes (też na takich "meblowych", nadsterownych, kółkach) do zdalnie sterowanego auta LEGO Technic.
    Miały frajdę z Tatusiem.

• Magformers

Zabawka doskonała dla wszystkich ;)
    Ale strasznie droga
  • @Malgorzata- macie z kołem napędowym ?
  • image

babyhopser
  • Podbijam, bo zbliżają się urodziny naszego pięciolatka i szukam prezentowych inspiracji.
  • Polecam dwie książki:
    "Piaskowy Wilk" - zaczytujemy się - kupiłam w Lidlu na początku tego tygodnia
    "Niezwykłe przygody latającej myszy" Autor:Kuhlmann Torben - PIĘKNE ilustracje i ciekawa historia zainspirowana historią lotnictwa.
  • @Joannna - wahałam się, czy brać w Lidlu tego "Piaskowego Wilka" (zwłaszcza, że sporo przeceniony) i nie wzięłam w końcu. Ale skoro warto, to będę polować na niego :)

• edytowano sierpień 2015
    Przeczytaliśmy połowę i bardzo nam się podoba. Kupiłam, bo miesiąc wcześniej mówiła mi o tej książce koleżanka.
    Pozostałe tytuły z Lidla, które stały obok jakoś mnie nie zachęciły, a wręcz odrzuciły. A ta którą kupiłam była w "naszym" Lidlu już ostatnim egzemplarzem.
  • My czytamy właśnie drugą część piaskowego wilka. Mamy z biblioteki. Również polecam.
  • @Aniuszka, zalezy co lubi Twoj syn.

Moj zafascynowany lotnictwem dostal: samolot, ktory wydaje komendy: podwozie schowane itp.
    Kolejno: kilka malych, aczkoliwek metalowych i solidnych samolotow
    oraz zdalnie sterowany helikopter.

Dodatkowo, fajny gadzet i duzo frajdy sprawia Mu taki graficzny tablet.

podlacza sie do komputera taki podklad??? jakkolwiek by to nazwac, instaluje oprogramowanie i dziecko rysuje po tym jak po kartce papieru.

Sporo kosztuje, ale dziadkowie sie uparli dac Mu duzo pieniedzy na urodziny.

O i jeszcze sztaluge mielismy kupic, ale jeszcze nie zrealizowalismy.
  • Piaskowego wilka lubią wszyscy moi, mięliśmy pierwszą część, teraz w Lidlu kupiłam to wydanie zawierające wszystkie 3 tomy.
    Dla dzieci zainteresowanych przyrodą polecam "Mrówka Zofia opowiada o kwiatach, drzewach, jagodach, grzybach."
  • Podbijam, Mikołaj się zbliża :D i święta i urodziny u nas zima to mnóstwo okazji do obdarowywania.

Szukam prezentów dla swoich dziewczyn 4 i 2 latka dla starszej na pewno będzie sklep, kasa fiskalna, jakies produkty, koszyki itp. dla młodszej nie mam pomysłu, podrzućcie jakiś :)

i dla Chrześniaków 10 lat chłopiec i 9 lat dziewczynka - i tu nie mam w ogóle pomysłu, nie znam się na takich dużych dzieciach :D
  • Młodsza moja lubi little people zabawki, ma po chłopakach, z tego co widzę można potem odsprzedać/oddać bo się nie niszczą. Są do tego filmy bardzo spokojne plastelinowe ludziki takie, na razie nie ogląda ale jak będzie starsza może. Bawi się też zestawem Barbie z noworodkiem i kołyską i wanienką do kąpieli, ja kupiłam używaną.
  • Chłopcy moi 7 i 9 lat już zabawek nie chcą, młodszy w liście do Mikołaja zapisał okularki basenowe.
  • Dla dziewczynek tak 3-5 mogę polecić książeczkę psi domek. Rozklada sie ja jak domek, w środku sa postacie i naklejki do ozdobienia domku no i zabawy w nim.
    generalnie super zabawa
    mi się udalo kupic za 5 zl w świecie książki outlet
  • polecam serię Little People jak @Joanna36
    Fela ma fazę na księżniczki - bawi się od zeszłych Świąt karocą kopciuszka

image

karoca gada
  • a główna bohaterka wygląda jak 40ka w staniku...
  • se wypraszam!
    ludziki lubimy, Jajo się bawi tymi, które kupiłam Zosi naście lat temu :)
  • mamy kopciuszka z duplo...sama figurke (ladniejsza ;) no i palac...ale karocy nie bardzo....fa chcialaby dom ze swiatlem...sylvanian..masakra jakas cenowa wiec odpada...ale ostatniozoaczyla pianinko i by chciala pianinko...demyt.. ;) bedzie halas...oczywiscie jesli dostanie
  • no ale kopciuszek miała z 15 lat, a do karocy wsiadła jej macocha
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.