Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dzisiaj walentynki :-)

2»

Komentarz

  • rano spipepszyłam nastrój bo chciałam na wspólne wyjscie zabrać 2 dzieci, ok poszliśmy sami, poprosiłam o pierscionek i kupił mi :), i taką pościel jaką wybrałam, no spuer dzien tylko zakończony został okropnie oszczedze szczegółów nieciekawie:(
  • A my roczek naszej B. z rodziną wczoraj świętowaliśmy-urobiliśmy się po pachy ;) Ale fajnie było!
  • edytowano luty 2017
    Hop! 

    Zróbmy mały konkurs na najromantyczniejszą sytuację, randkę itp. (oczywiście bez coming outów ;) ). Mogę być nie swoje!

    Kto wygra ten szczęśliwy, a inni grzeją się ciepłem jego szczęścia :)

    To ja zacznę, jedna z moich ulubionych historii. Na kursie przedmałżeńskim prowadząca opowiadała o tym, jak wybierała się wcześnie rano w bardzo mroźny dzień w daleką drogą. Kiedy miała ruszyć w trasę okazało się, że jej mąż już dawno nie śpi, wstał i rozgrzał jej samochód! Dla mnie cudowny przykład bezinteresownej miłości :) 

    To dajcie przykłady jak miłować w małżeństwie! :) 
    edit: literówka 
  • edytowano luty 2017
    na jedną z rocznic dostałam 50 nenufarów ( papierowych) , które wieczorem oświetlone świeczuszkami pływały w basenie pod domem, a w dwóch pływały porcje lodów w styropianowych miseczkach.
    Dzieci nam miłosne przeboje śpiewały z balkonu...a ja i mąż przy tym basenie lody jedliśmy ( jakieś 4 lata temu to było)
  • Cieszy mnie to święto. I nie ograniczam go tylko do sparowanych czy pożenionych...
    Napisałam, powiedziałam coś miłego też niezamężnym czy samotnym koleżankom...
    Podziękowali 2kiwi Hope
  • Mąż dzwonił ze sklepu, czy kawę kupić bo pomietal że się kończyła.  Drobiazg ale miły. Wiem że dba o mnie o rodzinę najlepiej jak umie. I Bogu dziękuję za zmianę jaką w nim zaszła. Wam też dziękuję, bo ta zmiana na forum wymodlona. 
    Podziękowali 3Hope sylwia1974 Kobieta
  • Nasz czwarty synek urodzony 14 lutego
  • nasz ma tylko kolejne "i pół"  :)
  • Ja przed chwila dostalam przepiekny bukiet 20 czerwonych roz!
    W ogole nie skojarzylam od kogo, a okazalo sie, ze to moj kochany maz mysli o mnie mimo takiej odleglosci!
  • najmłodsze dziecię powiedziało "mama" <3
    Podziękowali 2kiwi Klarcia
  • My oboje chorzy, mój M wczoraj... Spędzimy romantycznie w łóżku te Walentynki :p
  • Zaprosiłam męża na sobotę na koncert w filharmonii  <3.
  • A mój mąż ma dzisiaj urodziny.
  • Tulipany tradycyjnie od męża. Dzieci zaskoczyły nas pięknymi laurkami ❤️❤️❤️ 
  • be my Valentine

  • Walentynki? Nieee-eee ...
    My obchodzimy po pogańsku, nasze rodzime, tradycyjne święto zakochanych :) 
  • edytowano luty 2020
    My też lubimy. Dostałam od męża serial Zmiennicy w nowej wersji na płytach. I film Miłość i miłosierdzie - ten nowy o św. Faustynie.
    Odwzajemniam się sercem czekoladowym z piernika oraz tym zaproszeniem na koncert Bacha.
  • Ja Walentynki lubię. Na grobie Myszatego już leży czerwona róża, a u nas, w domu, w jego kąciku, też taka będzie postawiona.
    Podziękowali 1babka4
  • „Jeśli w walentynki nie jesteś zakochany, nie przejmuj się! Na Wszystkich Świętych też nie musisz być martwy” :D zaczerpnięte z Facebooka 
    Podziękowali 3Wela madzikg babka4
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.