Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Korwin-Mikke: Praca zawodowa kobiet to czysta strata

124678

Komentarz

  • A ty w jakim świecie żyjesz? Wykreowanym przez ND? Agnieszko, naprawdę to nie jest tak, ze każdy kto nie myśłi jak ty to zindoktrynowany przez GW socjoliberał... Świat jest na szczęście dużó bardziej róznorodny i przez to ciekawszy:bigsmile:
  • Ja to jednak mam szczęście.
  • [cite] Taw:[/cite]Ja to jednak mam szczęście.
    ...umiesz prasować?
  • [cite] akuczak:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]Ja to jednak mam szczęście.
    ...umiesz prasować?
    znam kogoś kto umie :)
  • no to oboje mamy szczęście
  • @Werka, Anita i Anka: zdrowia, szczęścia, pomyślności
  • Ja też dziękuję i wzajemnie:bigsmile: Czyli jednak wierzysz, że można byc szczęśliwym i pracując i mając rodziną:bigsmile:
  • No , ostro było ...
  • Z tego co wiem , Korwin ma 6 dzieci , więc jak najbardziej wielodzietny :-).

    Tylko zdaje się , te dzieci ma z różnymi kobietami ...
  • >>Tak, jest rozwiedziony. Poza tym często jakoś dziwnie tak się składa, że tacy macho pod muszką w domu są totalnymi pantoflarzami<<

    przypisujesz cechy sobie tylko znajomych osób osobie trzeciej której w ogóle nie znasz. Nawet jeżeli takowy człek byłby pantoflarzem cóż może takowy model rodziny jemu i jego żonie akurat pasuję więc w takiej sytuacji polecam trochę więcej tolerancji. Swoim modelem i wizją rodziny nie uszczęśliwiaj innych.
  • W sumie jeśli kobieta ma być "szyją" mężczyzny, to tak czy siak na jedno wychodzi. On zawsze będzie patrzył tam, gdzie ona pokieruje.
  • Ponoć też kiedyś podawał argumenty przemawiające za tym , żeby kobiety pozbawić prawa wyborczego . Jeśli chodzi o jego podejście do podatków , to jestem za ale w sumie dziwię się , że można go traktować śmiertelnie poważnie.
  • Koleżanka wzywała do opamiętania się osobę o innych poglądach niż koleżanka.
  • Co by nie mówić , człowiek budzi emocje , ale się dyskusja rozkręciła ...
  • Mówmy raczej o argumentach Korwina odnośnie pracy zawodowej kobiet, a nie o nim samym i jego upodobaniach. Jednak jego pogląd poparty sensownymi spostrzeżeniami koleżankom nie pasuje.
  • [cite] Werka:[/cite]Tak, jest rozwiedziony. :devil:
    Hmmm, ja byłam pewna, że jego pierwsza żona zmarła... Ale nie wykluczam, że się mylę albo, że zmarła po rozwodzie...
  • Katarzyno , masz rację , wikipedia podaje , że drugie małżeństwo zawarł po śmierci pierwszej żony.
  • Eee, wikipedia też może się mylić. Może Werka ma pewniejsze źródło...
    Mi się już zdarzało znajdować w wikipedii kompromitujące błędy.
  • No i po co tak plotkować
    [cite] Werka:[/cite]Tak, jest rozwiedziony. :devil:
    No i po co tak plotkować drogie panie?
  • A tak wygląda praca kobiet u państwa R.

    image
  • Tobie Luk może i przyjamnie, a pomyslałeś o Werce?
  • [cite] Anita:[/cite]Ona wygląda jakby miała na głowie wronie gniazdo :D
    Zeyczajnie.... może mało spała w nocy
  • Kiedys słyszałam taką przepowiednię, że czasy ostateczne będą wtedy, kiedy kobiety będą miały fryzury jak wronie gniazda. Było jeszcze więcej, ale mi tylko te "wronie gniazda" utkwiły w pamięci. :wink::bigsmile:
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]Mówmy raczej o argumentach Korwina odnośnie pracy zawodowej kobiet, a nie o nim samym i jego upodobaniach. Jednak jego pogląd poparty sensownymi spostrzeżeniami koleżankom nie pasuje.


    To się uśmiałam...:) Proponuję szanownej koleżance prześledzić forum i zanalizować, jak często wskazuje się na czyjeś życie prywatne, żeby zdyskredytować poglądy (chodzi mi o osoby publiczne).

    Mi tam wisi, czy on rozwiedziony, czy nie. Nie zmienia to faktu, że pomimo inteligencji jest swojego rodzaju błaznem - traktowanym tak również przez dużą część swojego środowiska. Myślę, też Agnieszko, że zbyt poważnie bierzesz to co wypisuje - no i jeszcze ta Twoja chęć aby partie narodowe zrealizowały program Korwina. Swoją droga bardzo interesujące zestawienie... No, ale pewnie moje socjal - liberalne spojrzenie na świat (wyprany mózg przez GW) nie pozwala dostrzec głębi wypowiedzi prezentowanych przez Agnieszkę63...:tongue:
  • no i jeszcze ta Twoja chęć aby partie narodowe zrealizowały program Korwina. Swoją droga bardzo interesujące zestawienie...
    Może tak rozwinąć.
  • [cite] Anka:[/cite]moje socjal - liberalne spojrzenie na świat (wyprany mózg przez GW) nie pozwala dostrzec głębi wypowiedzi prezentowanych przez Agnieszkę63
    Kto wie, może tak właśnie jest?
  • Macku, piszesz "może", czyżbyś nie był o tym przekonany?;)

    Swoją drogą tyle można sie dzięki internetowi o sobie dowiedzieć... Ale dajmy już spokój, temat chyba rzeczywiście się wyczerpał.
  • zapomniałas dodać, że to w większości jedynacy są
    Nie tylko, nie tylko.
  • dwojacy tez sie trafiaja :P
  • Wśród znanych mi osób w moim wieku, nie ma w zasadzie takich pochodzących z rodzin wielodzietnych. Znam jednego, ma 3 siostry, mama niepracująca, która wymagała od niego tylko aby się uczył, siostry a głównie najstarsza wraz z mamusią zapewniały pełną obsługę. Bo niestety w naszym pokoleniu zdarzają się jeszcze osoby wychowywane w ten sposób: córka miała matce pomagać, kiedy w tym czasie panowie zajmowali się "męskimi sprawami" np wspólnie szli na rower, czy też nie robili w tym czasie nic, bo po prostu w ogóle synów nie uczyło się wykonywać jakichkolwiek prac domowych, wszystko odwalała matka i siostra/sostry.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.