Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

prezent dla roczniaka

2»

Komentarz

  • Mieliśmy jakiś ze smyka teraz nie widzę takiego na ich stronie
    Podziękowali 1September
  • U nas nikos zasuwa na twistcarze, hulajnodze micro mini, trojkolowym rowerku (odpycha sie) i najchętniej bo to jego na 4kolowym puky jeździku. Chłopaki w jego wieku(2 niespelna ) to glownie autka jezdziki .. pvhacze srednio- ale uzywaja... jakas kosiarka, kavzuszka na kiju, warsztat drewniany... te fisher prisa czy v teha dawno pochowalam bo mnie demerwowaly już..  I mnóstwo miejsca zajmowały 
    Podziękowali 1September
  • Mogą i dorośli...  moje dziewczyny dosyć lubię ale dopiero w tym roku na dwór wynieslismy.. W domu lubily ale tata gonił..  bo to duże jak nie ma przestrzeni to się płacze bardzo pod nogami... dziewczyny 10 i7.. jak ktoś przychodził w gości to nie schodził... wiem dowolny w przedziale do 12 
  • Nasz 10. lubi. A 13. dla niepoznaki bierze pasażerkę ;)
  • Naszemu twist carowi już drugi raz zepsuły się przednie kółka, pęka ten plastik. A dorośli na nim nie jeżdżą.
  • @September ja polecam wózek -spacerówkę.Lekką, ale mocną,żeby się szybko nie połamała.Dziewczynki uwielbiają wózki (chociaż chłopcy tez nimi nie gardzą,bo można i się pościgać i coś przewieźć ;)  ).Wózek z budką jest trochę zbyt ciężki dla takiego maluszka, ale spacerówka jest już ok.
    Podziękowali 1September
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.