Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wyprzedaż sklepu - ceny poniżej cen zakupu u producenta

Zostało mi trochę po likwidacji sklepu. Jakby wam coś spasło to link poniżej. Oczywiście ceny dla wielodzietnych te hurtowe.
http://oldpage.izissoft.pl/arabella/arabella.html
«13

Komentarz

  • Mam pytanie o śliniaki niemowlęce - cena za sztukę to 3 złote?
  • edytowano marzec 2015
    Jestem chętna na sukienkę na szelkach letnią w kwiatuszki na 128
    edit. poz. 314
  • jak klikniesz w link

  • No mi też właśnie... a ja wzrokowiec jestem :D
  • Wezcie inna przegladarke moze. U mnie na firefoxoe nie widac zdjec a na chromie widac.
  • Faktycznie, w IE widać.

    To ja mam pytanie o muszki- to są rozmiary dziecięce? Bo widać, że są mniejsze i większe, ale potrzebuję jedną dla 5 latka i jedną dla 8 latka. Jakby ta zielona pasowała na chłopców albo na dorosłego to rezerwuję ją. :)
  • Jeżeli sukienka brąz id. 318 jest z materiału choć trochę rozciągliwego to zamawiam rozmiar 146.
  • edytowano marzec 2015
    Paweł gdzie składać zamówienie ?
  • Zamówienie można złożyć tu lub na pw. Jeżeli macie jakieś pytania, to jeżeli możecie zostawic tel to oddzwonie wieczorem jak będę w domu i od razu wyjaśnię.
  • @Anulaczarnula w innej przeglądarce spróbuj.
  • Ten garnitur na 134 aktualny?
  • @Lila - spróbuj ten link http://oldpage.izissoft.pl/arabella/duze/P1010663.JPG

    lub w adresie wyciąc z /arabella/duze%5CP1010663.JPGz %5C i zamienić na /
    Nie wiem czemu macie taki efekt :/

    Muszki mają 7cm szer (mniejsze) lub 9 cm (szersze). Są to więc muszki dziecięce.

    @AleksandraB - pomacałem, na pewno to bardzo porządny i mocny materiał, ale czy rozciągliwy, nie wiem jak sprawdzić, ale mam wrażenie, że nie

    @Pani Łyżeczka - tak, to jest komplet spodnie plus kamizelka

  • Jutro się jeszcze przyjrzę, kilka rzeczy bym wzięła.
  • @PawełK biorę tą sukienkę. Dzisiaj poprzeglądam jeszcze ubrania i coś jeszcze dobiorę.
  • Te powyżej 134 nie mają gumki.
  • To ja poproszę:

    - 2 śliniaki większe, jak są

    - 3 pidżamy dziecięce na 122 frotte - w barwach wszystkich mogą być (albo same niebieskie) byle nie różowe.

    - 2 ceratki flanelowe w różnych kolorach

    - spodenki krótkie sportowe chłopięce na 146 cm -

    Te rzeczy możńa już dla mnie odłożyć - ale jeszcze nie wysyłać, bo coś jeszcze wezmę celem pozbycia Kolegi ubrań :)






    Pytania:
    - z akcesoriów do Chrztu: ile kosztuje osłonka na świeczkę i ten koronkowy wianuszek (czepek) dziewczęcy z kwiatuszkami z pierwszej w kolejności ilustracji?
    - czapki na lato niemowlęco dziecięce (pozycja 159 i 388) mi się nie wyświetlają - mogę prosić ilustrację?
  • Pisalam na priva, ale napisze i tutaj:
    Chcialabym zamówic 42, 155, 235, 237, 310 i ewentualnie 316, tylko poprosiłabym o wymiary, zwlaszcza długośc, bo ta sukienka moze byc duzo za duza.
  • @MagdaCh - z frotte na 122 mam tylko jedną, ewentualnie mogą być jeszcze 2 szt na 128, śliniaków niestety sprawdziłem już nie ma, te akcesoria po 6zł, zdjęcie 159 wgrane, 388 niestety już nie ma.

    Ula - odpisałem prv
  • To daj mi te pidżamy na 128 i te akcesoria też.
    Resztę jutro jeszczze obejrzę - nie wysyłaj za wcześńie.
  • A nie mógłbyś tutaj podać tego zdjęcia? teraz ja go w ogóle nie mogę odszukać (mam nry nie w kolejności).
  • Wysłałam priv.
  • ale proszę bardzo: http://oldpage.izissoft.pl/arabella/duze/1A.JPG
    mała podpowiedź, aby znaleźć coś na stronie można nacisnąć ctrl i klawisz F i wpisać to czego szukamy, np. 159
  • edytowano marzec 2015
    Zamawiam więc:
    - 1 pidżamę dziecięcą na 122 frotte - w barwach wszystkich może być (albo same niebieskie) byle nie różowe.
    - 2 ceratki flanelowe w różnych kolorach
    - spodenki krótkie sportowe chłopięce na 146 cm
    - z akcesoriów do Chrztu z pierwszej ilustracji: osłonka na świeczkę i ten koronkowy wianuszek (czepek) dziewczęcy z kwiatuszkami

    oraz - białe T-shirty chłopięce bez innych nadruków (jeżeli są bo się nie mogłam doszukać) na 146 w ilości 5 sztuk.
  • Poproszę na priv o podliczenie i nr konta!
  • Przepraszam za nieodpowiadanie, ale miałem urwanie głowy. Już nadrabiam zaległości.
  • Poodpisywałem, jak komu nie odpisałem, proszę krzyczeć. @Ula daj proszę znać na prv.
  • @mama_asia, @ula, @pani łyżeczka spakowane i jutro wyjdzie.
    ula akurat te sukienki które wpadły Ci w oko zarezerwowała @zapominajka, więc wysyłam bez nich.
  • Zaktualizowana strona (czyli odjęte to co znikło)
    http://oldpage.izissoft.pl/arabella/arabella.html
  • Nie widzę zdjęć a wcześniej widziałam :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.