Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

weekend majowy Zaborówiec - foty zapodane!

24567

Komentarz

  • o o o... <:-P
  • to ja poproszę ojciec córka i syn ;)))
  • na takie prośby ludu siostra Klara zwykle odpowiada "Módlcie się o wyrozumiałość dla męża Sylwii i o powołania do Sióstr Uczennic Krzyża - nie oszczędzając własnych córek"...bo wiecie żniwo wielkie....ale...;)
  • No ja nie mam nic przeciwko powołaniu u któregoś/któryś synów -ale Siostry Uczennice się nie załapią ;) więc my mało atrakcyjni pod tym względem
  • edytowano kwiecień 2015
    @anulaczarnula
    nie, to nie urszulanka
    to Uczennica Krzyża :)

    spokojnie :)

    zupełnie kontrastowy typ :)
  • odpowiem może :)
    dostaną od @Sylwia1974 kartę wypełniłam i wysłałam na adres mailowy podany na tej karcie - dostałam odpowiedź od x Szymona i dalej działałam wg instrukcji (czyli zrobiłam przelew zaliczki)
    i to wszystko :)
  • ale dzisiaj się okazało że syn ma wycieczkę klasową nie od poniedziałku do środy tylko wt-czwartek (czyli 30 kwietnia ok godz 20 ma powrót) ciekawe jak my to logistycznie zrobimy... muszę zbadać czy jakoś po drodze go nie możemy złapać ;)
  • @Wela, fajnie, że będzie okazja się poznać :)
  • no to mini zlocik będzie :)bardzo się cieszę

    @Wela...najwyżej się spóźnicie...od biedy przyjedziecie w piątek rano...ten czwartek jest dla komfortu, by wejść nieco w klimat, poznać miejsce, zadomowić i od rana ruszać programem...jeśli dacie znać księdzu, że sytuacja jest jaka jest - będzie ok :)
  • @anulaczarnula zamelduj tu czy Was przyjęli :)
  • na pewno przyjedziemy w czwartek - w piątek znając nas to pewnie koło południa byśmy wylądowali ;)
    albo się spóźnimy i młodszą trójkę po prostu przeniesiemy do pokoju śpiącą, albo uda nam się najstarszego gdzieś po drodze z autobusu wyciągnąć - bo kierunek się zgadza... ;)

    bardziej się muszę postarać żeby zdrowi byli wszyscy... ech...
  • to bardzo dobry plan @Wela ! a Wam kolację damy zaocznie :) najwyżej :)
  • :) własnie mi ks. Szymon napisał, że lista zamknięta i że peeeeełno ludzi się zapisywało powołując na mnie :D A to "pełno" to pewnie Wy trzy :D
  • edytowano kwiecień 2015
    chyba, że ktoś się jeszcze ukrywa....bo więcej osób z forum prosiło o formularz... :-?
    no ale jeśli się nie ujawniły, to nie będę wywoływać do tablicy
  • Mialam nadzieje...
  • @sylwia1974 jeśli np formularz od Ciebie nie był znaczony ;) to ja się nie powoływałam tylko tak wysłałam po prostu
    więc może to peeeeełno to jednak więcej niż 2 ??? ;)
    i ktoś się nie ujawnił tutaj
  • :D
    no ładnie ładnie....

    jestem ogromnie ciekawa :-?
    kto nas zaskoczy
  • My niestety nie zaskoczymy :( Zrezygnowaliśmy - za dużo u nas niewiadomych w najbliższym czasie, żeby się jeszcze w wyjazd pakować :(
  • szkoda bardzo :(
    ale zrozumiałe...
  • @mamuma a Tyś się nie odezwała w tej kwestii
    Nie mialam neta, wiec nie moglam wczesniej odpisac. Poki co wyjazdy nie dla nas niestety.
  • do tych, które jadą - czy Wasi mężowie wiedzą, że w tym zcasie jest mecz Lech-Legia?
    mój wąłśnie się zorientował... B-)
  • mój mąż zupełnie nie w tych klimatach....

    ale ojć może być zgrzyt...
    w jakich godzinach się to dzieje?
    może się wygeneruje taki czas dla mężów


    a jak nie - ich ofiara będzie wielka :)


    dziś dostaniecie szczegóły weekendu, właśnie jestem po naradzie z siostrą K
  • a ja dostałam maila od siostry o 11:40 :)
    o 12:18 wysłałam odpowiedź :D
    my nie mamy TV więc i tak nikt u mnie nie ogląda (i całe szczęście - bo nie znoszę meczy w tv/radio - głównie przez komentatorów :-& ) - nieraz sprawdzą z najstarszym wynik...
  • Mój by pewnie chętnie obejrzał/posłuchał, jeśli by akurat tak pasowało, ale jakby co jest gotowy na tę ofiarę ;)

    maila też dostałam
  • jeśli nie dostaniesz, odezwij się do siostry @anulaczarnula ....może pominęła niechcący, bo raczej grupowca wysyłała
  • jejku...to już jutro się widzimy !!!!!
  • ale jak ja Was rozpoznam....????tylko anuleczarnule chyba znam...mam szperać po wątku z fotami by się nie skompromitować????? :D
  • tzn anuleczarnule znam na 100% :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.