Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

weekend majowy Zaborówiec - foty zapodane!

13567

Komentarz

  • @AFRa @Wela czy miałyśmy kiedyś okazję się widzieć...???

    od razu się pokazać!!!!!!!
  • ja miałam okazję Cię widzieć ;) @Sylwia1974
    ale Ty mnie nie ;)

    ja tam będę udawać, że nie wiem o co chodzi <:-P
  • dawno nie miałam tego uczucia,
    oczekiwanie na coś nowego, nie do końca znanego, na spotkania, ludzi, inny czas... :)
    ale się cieszę

    tylko pakować mi się nie chce
  • myślałąm, że może dzisiaj coś popakuję...
    skończyło się na myśleniu ;)
  • taaaa...ja też głównie myślę...co jeszcze obiecałam zabrać...
    bo wiecie ja tam po części do roboty jadę....w piątek będziecie skazane w dużej mierze na mnie hi hi
    a potem mnie na forum obgadacie....
    @aghi a Ciebie mogłam już gdzieś spotkać???

    tak, będą wizytówki...s.Klara już chyba wypisała...ja mam zakupić identyfikatory


    ależ emocje tyle forum w jednym miejscu!!!!!!
    jak pogoda nie dopisze i wykładowcy będą lipni to chociaż wspólną herbatką/kawką sobie wyrównamy ;)
  • liczę na herbatkę mimi pięknej pogody i wykłądowców!
  • eee tam, pakowanie...
    ja miałam dzisiaj projekt skończyć i wydrukować - cobym jutro mogła się pakować - i prąd mi gasili i w ogóle - tragedia... mam pewnie jeszcze kilka godzin pracy nad zestawieniami materiałów i rysunkami :-O , nic nie spakowane, a jeszcze obiecałam ciasto urodzinowe zrobić na piątek (mój Sz 5lat kończy...)

    który święty był od spraw niemożliwych ???
  • ło matko!!!! czekaj czekaj...niech twarz sobie przypomnę...tych sesji dla matek z córkami to ja już miałam ochnaście....@aghi

    widzę że jeszcze klub rodzących z D będzie miał walne zebranie...ja w Grodzisku Antka urodziłam, a w Trzciance Julkę...:D
  • a moja Julka dziś katarek złapała....się zaczyna...jak zawsze przed rekolekcjami...musi być pod górkę


    znaczy będzie się działo! 8-}
  • dobrze będzie @anulaczarnula

    będzie dobrze ;)
  • hm to może i mnie przekonacie ;)

    bo temat gina - przyszłościowo ;) mnie interesuje, jakoś straciłam zaufanie do obecnej
  • no a my mamy fanclub :)
  • tylko nasz D tymczasem nie pracuje w żadnym szpitalu...
  • fotkę wstaw @aghi..... no ja to zaliczę mówiąc po poznańsku "porutę" bo Was nie rozpoznam...imiona pomieszam...albo co....
  • @sylwia1974 - spokojnie - my Cię poznamy ;)

    moja fotka była gdzieś w wątku z zeszłorocznego Marszu DŻ poznańskiego - jak Ci się chce poszukać ;)

    swoją drogą - ciekawe czy jeszcze ktoś znajomy tam się nie trafi
  • a ja wiem jak wygląda @Wela ;)
  • edytowano kwiecień 2015
    fajnie
    a u nas powoli pojawia się nikła nadzieja że ciąg nieustannych katarów i kaszli wreszcie nas opuści :D oby...
    to może będzie się można wreszcie umówić...
  • edytowano kwiecień 2015
    dla uspokojenia dodam, że "nowy" plan spowoduje, że nie będę się nad Wami "znęcać cały piątek :) :) :) bo nasz warsztat został rozdzielony na dwa dni :) ze wzg na pierwszy piątek miesiąca


    no i



    uwaga



    @AFRa



    jest szansa na oglądanie meczu!
  • edytowano kwiecień 2015
    @aghi dzięki za fotkę!!!!!

    jak mogłaś mi się tu nie ujawnić prędzej!!!!!!??????

    czyli znam dwie forumki z tego weekendu!!!!!
    a może więcej? ;)
  • rekolekcje z meczem Lech -Legia... ;))

  • jak tylko wspomniałam o tym meczu siostrze...bardzo się przejęła

    ona zawsze wychodzi na przeciw takim potrzebom...a pewnie Twój mąż @AFRa nie będzie jedynym

    dla facetów taki wyjazd to często poświecenie dla żony/rodziny....a tak będą wspominać, że byli na rekolekcjach i kibicowali Lechowi...taki pozytywny akcent wzmocni ich chęć do tego typu wyjazdów ;)

    może nie mów mężowi...będzie miał niespodziankę...ale plan tak jest poprzesuwany, by pasowało...
  • będzie 7 dzieci 1-2 lata ( żłobek)
    14 przedszkolaków 3-6
    i 15 szkolniaków
    najstarsza młodzież będzie miała zadania "pomocowe"
    moje jadą oficjalnie jako animatorki
    Marianna do przedszkolaków, a Ewa i Zuza do szkolnych..."nowych" się wciągnie w asystę
  • ok, nie powiem ;)
    też tak pomyślałam, że to będzie fajny akcent dla faceta, któremu rekolekcje nie za dobrze się kojarzą - mam nadzieję, że po powrocie to się zmieni ;)
    no i fajnie, bo będzie mógł pobyć w męskim gronie, ostatnio taka bieganina, że mało czasu na takie "luksusy"
    dzięki :)


  • To będzie dobry czas...ufam :)
  • Pytanie innego typu-czy nastawić najstarszego na służenie do Mszy czy mu odpuścić?
  • edytowano kwiecień 2015
    a chciałby????
    Weź albę , pewnie siostra zapyta czy są ministranci...i wtedy jeśli wyrazi ochotę - będzie służyć...byłoby super :)
  • moi chłopcy nie są ministrantami...młodszym jeszcze nie proponowałam, a starszy w chórku śpiewa na Mszy, ale na rekolekcjach jak ma okazję chętnie staje przy ołtarzu
  • tylko on zielony jest w tym temacie i potrzebuje kogoś, kto mu powie kiedy, co i jak...a Twój najstarszy ile ma lat?
  • nie wiem jak mój W. został zakwalifikowany, bo rocznikowo to 3latek, ale w praktyce bardziej żłobek...ale może akurat się odnajdzie, jak matki nie będzie ;)
    za to A. raczej będzie na mnie wisieć, ale już uszykowałam nosidło ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.