Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

weekend majowy Zaborówiec - foty zapodane!

12467

Komentarz

  • liczymy się z tym, że niektóre maluszki wolą być przy mamach


    a grupy nigdy nie są sztywne...animatorzy wyczują dzieci
    mój Antek ma 6 lat...ale może będzie wolał być np z braćmi w grupie szkolnej i powiedzmy iść na podchody czy spacer niż bawić się w piachu...
    Klara Wam pisała, że zabrać zabawki...np łopatki dla młodszych, piłki....coś co da się wykorzystać w większej grupie
  • tak, weźmiemy trochę sprzętu
    (trzeba tylko spakować... ;) )
  • a przedszkolaki i żłobkowe będą się i tak jakoś spotykać i mieszać...chodzi tylko o podział odpowiedzialności animatorów
  • R ma w lipcu 11lat, ministrantem jest od 3 czy 4 lat, ale nie przepada za służeniem w nowych miejscach, ale rok temu na rekolekcjach służył
  • no właśnie ja też zabrać się nie mogę...a powinnam być na miejscu przed 20....
  • edytowano kwiecień 2015
    @TomasziEwa pomyliłeś chyba wątki....
  • taaaa...ale to nie było pytanie o propozycje...tylko temat zadany już :)
    się chyba nie wczytywał Tomek :D
  • Nie martw się Tomek...bierz się za malowanie...Ewa się z pewnością ucieszy ;)
  • tylko się tu nie fochaj w wielkopolskim wątku :)
  • ale z drugiej strony każde Twoje "pfff" podbija nasz wątek....

    dziś wieczorem straci on już swą wagę....chyba że się tu powymieniamy wrażeniami z dziewczynami :)
    i zrelacjonujemy Wam mini zjazd wielodzietnych orgowców z wielkopolski
  • taaa jakiegoś selfi :D
  • laski słyszałyście słit focia grupowa dla Tomeczka...niech rozpoznaje, która z nas to która....taki konkursik ogłosimy :)
    Kopia foty dla zwycięzcy :)
  • właśnie, dobre pytanie! ;)
  • Sylwia zna Ciebie i aghi, Ty znasz mnie, aghi zna Welę...nikt się nie ukryje, chyba, że ktoś się od początku tajniaczy ;)
  • Wela mnie nie zna, ale ja wiem jak ona wygląda :D
    gdybym jednak chciala się ukryćia, to Anula mi nie pozwoli ;)

    dobra, czas się ogarnąć,
    dziewczyny-do zobaczenia za 7 godzin! :)
  • dziewczyny tam jest kuchenka z czajnikiem, kuchenką i lodówką...być może będą wyłożone jakieś herbaty , kawy( zwykle bywały), ale głowy nie dam...dlatego weźcie swoje...na wszelki wypadek. Niedaleko jest mały sklepik ze wszystkim...
  • edytowano maj 2015
    to która, który zamieści nasze słitfoteczki konkursowe dla forumowiczów ze szczególnym uwzględnieniem Tomasza???

    Szkoda, że nie udało nam się ustawić z wszystkimi mężami....no i całymi rodzinami... ale pozbierać 5 rodzin w komplecie to jest wyzwanie...szczególnie, gdy słonko świeci i boisko przyzywa...@skorektoja?
  • wyspałam się dziś!!!

    a 30 maja jadę do siostry Klary do Wrocławia!!!!!
  • mini zlocik wielkopolskich forumowiczów uważam za U D A N Y !!!!! nawet pogoda nie zawiodła!!!!!

    Była to dla mnie radość wielka Was zobaczyć/poznać :)
  • się zgadamy, @rusalka.....bo ja tam do pracy jadę niestety....
    przyjadę w piątek na wieczór pewnie...a od rana czeka nas praca...teraz gdy mam s. Klarę na odległość trudniej nam robić cokolwiek...a w czerwcu mamy dwie sesje dla mam i córek...

    w sumie wolałabym osobno przyjechać poznać orgową frakcję Wrocław....
  • @rusalka...sesje są na razie tylko w Wielkopolsce...po prostu nie daję rady na więcej...
    ostatnio zaczęlismy szkolić kadrę wrocławską...ale to tak nie ruszy z dnia na dzień
    @anulaczarnula wpiszę Cię na listę rezerwową dla mam i gimnazjalistek...może akurat się uda...z tego co pamiętam jest to weekend przed rozdaniem świadectw...
  • @rusalka...jeśli uda Ci się wyrwać na moment....i ja znajdę czas to bardzo bardzo Cie chętnie zobaczę!!!!! nie wiem jak daleko mieszkasz od Klary...
  • Wrocław, Dom pw. św. Jana Pawła II

    ul. Bardzka 2/4; 50-517 Wrocław, parafia pw. Ducha Świętego

    ja będę tam
  • czy to daleko?
  • W samochodzie w czasie powrotu do domu rodzina dziękowała mi za znalezienie i zapisanie na ten wyjazd :) podobało się nawet synom starszym normalnie wolącym zostawać w domu, a do rekolekcji sceptycznie nastawionym... wczoraj już znaleźliśmy książkę o 5językach i będziemy zgłębiać temat :) dzięki @sylwia1974
  • edytowano maj 2015
    będę z piątku na sobotę...adres powyżej...pisałyśmy w tym samym momencie @rusalka

  • @Wela.....Zaborówiec ma w sobie "coś"
    ale podobne "coś" ma nasz Czmoniec....
    i Koszalin.....

    czyli wniosek, że to "coś" to po prostu niebieskie siostry...

    a płytę nabyliście?
  • @anulaczarnula -muszę szybko Anetę złapać i jakiegoś pendrive jej przekazać :) bo jestem zdjęć spragniona :)
    A poza tym jeszcze jedno się wydarzyło: Michał od grudnia kaszlał -mocno:w nocy, w dzień, bez przerw, a tam ani razu... Jak wczoraj to zaczęliśmy analizować to albo poszukamy czegoś czego tam nie było a w domu (i przedszkolu) jest (jak nastąpi powrót kaszlu), albo uzdrowienie :)
  • Nic mi nie pisz o płycie... Jak w sobotę spakowalam kasę do kieszeni to zanim siostrę złapałam to mnie zmogło i zasnęłam (największa porażka rekolekcji-cały wieczór stracony) a w niedzielę w zamieszaniu przypomniałam sobie jak siostra wyjeżdżała ;( cóż, kolejny powód żeby się jeszcze spotkać :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.