Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Duże Rodziny - spotkanie warszawskie 25.04

Serdecznie zapraszam w najbliższą sobotę o 16.00 wszystkie osoby zainteresowane działaniem na rzecz dużych rodzin.
Spotkanie jest organizowane przez Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus" i ma charakter otwarty - uczestnikami mogą być wszystkie osoby zainteresowane tematem.
Będziemy mówić o sprawach warszawskich, pokażemy przykłady udanych działań, razem zastanowimy się nad tym, co chcemy zmieniać w stolicy i jak można to osiągnąć.
Zapraszamy z dziećmi :)

Link do wydarzenia na FB

Plac Konstytucji 4, Warsztat Warszawski

Komentarz

• ooo, fajne, a nic nie zdradziłaś, że takie wydarzenie organizujesz ;)
    ku integracji środowiska, jak rozumiem
  • To nie będzie spotkanie typowo integracyjne, chociaż to zawsze jest miły efekt uboczny :) Tym razem jednak chodzi raczej o porozmawianie o Warszawie i tutejszych sprawach wielodzietnych. Stolica ma swoją specyfikę i jest trudnym terenem. Zwłaszcza, że władze miasta twierdzą, że dużych rodzin jest tu niezauważalnie mało. Warto to zmienić ;)
  • Trza być! Meldujem się :-h
  • nie wiem, na ile Warszawa jest zainteresowana podwarszawiem ;) ale podniosę :)
  • Jest zainteresowana, bo może podnosić w kosmos ceny biletów na drugą strefę :)
  • @Skatarzyna - tym razem sama Warszawa, ale kolejne spotkanie planujemy zrobić również dla okolicznych gmin. Tak jak mówi @Maciek - obecna polityka windowania cen dojazdów, ograniczania grupy osób uprawnionych do zniżek, brak porozumień między gminami, powodują horrendalne koszty dojazdów. A niejedno dziecko uczy się w stolicy i niejeden rodzic tam pracuje.
  • Inka, podzielcie sie dobrymi doświadczeniami, specyfika egzystencji dużych rodzin w dużych miastach jest specyficzna i chyba powtarzalna.
    Niestety mamy problem nawet z zebraniem chętnych na pogawędkę o tym.
  • rusalka, co najmniej kilka razy zapraszałam was, mailowo i tu na forum, także przez privy! Są co miesiąc spotkania Grupy Dialogu Społecznego oraz zebrania ZDR3+.

Mogę wkleić dla przypomnienia maile z zaproszeniami, jakie wysyłałam, chyba że adres mailowy zmieniłaś. Ale kilka razy odpowiadałaś, że nie dasz rady przyjść.

Najbliższe spotkanie w poniedziałek 11 maja o 9.00 w Sektorze 3 na Wejherowskiej. Czas trwania - ok. 1-1,5 h. Można przyjść z dziećmi.
    Zawsze drugi poniedziałek miesiąca o 9.00 w tym samym miejscu.

Zebrania ZDR3+ są zwykle w soboty popołudniami. Najbliższe w czerwcu, bo w maju ze względu na komunie wielu osobom nie pasuje.
    Zapraszam, ale też każdy może zapraszać, bo to nie moja własna działka, tylko interes nas wszystkich dużych rodzin we wro.
  • @Lila, okaże się w sobotę, czy my też mamy ten problem ;)
    Oczywiście, podzielimy się doświadczeniami, tylko musimy je mieć :) Na razie W-wa stoi w miejscu w porównaniu z innymi miastami w Polsce.
  • Inka, świetnie, że założyłaś wydarzenie na fb.
    Myślę, ze trzeba prosić wszystkich tu obecnych warszawiaków i okołowarszawiaków do przekazywania sobie takiej informacji.
    Może przez wspólnoty np. neo przekazywać info?

W każdym razie podbijam!

https://www.facebook.com/events/1591360927811486/
  • ależ warto zaśmiecać, bo informacje przynajmniej się rozchodzą!

Napisałaś kiedyś wyraźnie, że na razie nie masz czasu chodzić na spotkania, więc przestałam cię spamować, ale wcześniej wszystkie info wysyłałam do grupy wielodzietnych jakich znam z wro i wasz adres też tam był.

Jeśli chcesz możemy u was zrobić kolejne zebranie ZDR3+, żebyś nie musiała dojeżdżać.

Co do spotkań w sektorze 3 na wejherowskiej to są ogólnodostępne, nie jestem ich organizatorem, więc nie zapraszam na nie, każdy może przyjść, na stronach miasta są informacje.

Chyba na fb założę profil dużych rodzin z wro, żeby się tam informacjami wymieniać.
    Co wy na to wrocławianie?
  • Ktos z forum sie wybiera?
  • A dzieci będą miały co robic?
  • Mańka, tak! Zapraszamy z dziećmi, będzie opieka i zabawy :)
  • No to będę z F
  • Chciałam ale nie dotrę :(
  • I jakie owoce spotkania?
  • Pomyślne ;-)
    Szczegóły przekazujemy osobiście, ale nie żałuję poświęconego czasu.
    Wstępnie mamy kontynuować we wrześniu. Zapraszamy
  • Trzeba wziac sie do roboty
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.