Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawo pomocy!

Jadę 8 - 9 czerwca z uczennicami na uroczystości dotyczące projektu.Ze mną będzie nas 7 osób.Szukamy noclegu, raczej w centrum lub z dobrym dojazdem.Będziemy mieć sporo bambetli, instrumenty muz. itp i z tym musimy przedostać się do Zamku Królewskiego.Doradźcie proszę coś bo przeglądam internet i mam mętlik.Standard obojętny, może być łazienka na korytarzu, może być pokój 7-osobowy.Dobrze jakby był dostęp do kuchni i albo centrum albo dobry dojazd.Cena nie większa niż 50 PLN/os.Kto ma jakieś pomysły? Może jakaś agencja wynajmuje mieszkania na doby?
«13

Komentarz

• edytowano kwiecień 2015
    mój syn wczoraj wrócił z Warszawy i nocowali w schronisku
    to chyba dobra opcja, dla uczniów z nauczycielem,
    bardzo blisko Muzeum Narodowego to było, przy rondzie z palmą :) ;)

bagaże przyszli tylko zostawili w bagazowni czy jakos tak, i poszli na cały dzień zwiedzać,
    moge popytać jak wróci ze szkoły
    Może zna nazwę? Patrzę na te schroniska do kilku dzwoniłam i w tym układzie osób wychodzi nam 70PLN/os.
  • my płaciliśmy 100 / za dwa dni, w tym dojazd i powrót pociągiem w tej cenie
  • Tylko grupówki mają inną cenę, pow.20 osób to nawet 60 złotych z wyżywieniem.Nas jest tylko 7 osób czyli liczą normalnie.Na booking.com znalazłam fajną ofertę ale kartę kredytową trza mieć.Echhhh
  • Tu jest dobra lokalizacja, jak się wyszuka w "rezerwacja online", to znajduje się nawet jakiś pokój ekonomiczny z akceptowalną dla Was ceną: http://www.tatamkahostel.pl/pol
  • Mają jakieś oferty dla większych grup, więc można zapytać o koszt dla 7 osób: http://www.tatamkahostel.pl/oferta-dla-grup
    Też się temu przyglądałam i wygląda nieźle ale opis lokalizacji do mnie nie przemawia.Dobre połączenie do Zamku Królewskiego i PKP,?Daleko chyba od przystanku ?Będziemy miały masę ciężkich i nieporęcznych bambetli.
  • Jeśli macie ciężkie rzeczy, to wystarczy przejść na przystanek niżej na Tamce, wjechać 105 na Krakowskie, a stamtąd jakimś autobusem, który jedzie do pl. Zamkowego. Bliżej to już trzeba poguglać, może faktycznie jest coś na Starym Mieście, ja kojarzę tę lokalizację. Może ktoś coś podpowie.
  • Dzwoniłam tam i z miejscami słabo, mam zadzwonić za godz.
    Może jeszcze ktoś ma pomysł?
  • dobre połączenie , dacie rade

masz taka stronę

warszawa.jakdojade.pl

bardzo łatwo sie z tym poruszać,
    choć ja braki zauważyłam
    ale spod Dworca masz autobus bezposrednio prawie do tego miejsca
    uważam, że komunikacja warszawska, jako taka, jest niezła, jak chodzi o dojazdy w różne miejsca,
    jest też druga linia metra już, żeby było szybciej
    nie jest źle :) :)
    zgubić sie trudno, bo w każdym autobusie/ tramwaju/ metro
    jest cała rozpiska przystanków trasy, z zaznaczeniem gdzie jest najlepsza opcja przesiadki, czyli najwięcej mozliwości ;)
    jeżdżę często do Warszawy, uważam, że jest nieźle
  • @Elunia a może jakaś bursa szkolna?
    http://www.bursa.waw.pl/pl/ w niej mieszkałam. Teraz wyprowadziły się maturzystki, więc powinno się miejsce znależć. Do Zamku Królewskiego 10 minut na piechotę (po Starówce). I myślę, że cena będzie ok. Warunki się poprawiły od czasu, kiedy tam mieszkałam. Łazienka na korytarzu. Sądzę, że możliwość wykupienia posiłków.
  • Elunia, i bilety dzienne, nie jednorazowe czy czasowe, jak się dużo jeździ - bardzo opłacalne!
  • @beatasb dzięki !!!!!!! Zarezerwowałam.Forum rządzi, forum radzi,forum nigdy cie nie zdradzi :D Wychodzi 50 złotych za osobę w samym centrum.Dzięki, o to mi chodziło!
  • Cieszę sie ze moglam pomoc :-)
  • @Elunia- jakie tam były ceny ?
  • Jeszcze w wakacje w internacie jest 33/osoba, a w Hostelu my miałyśmy lepsze ceny bo to była grupa szkolna. Warunki super, czyściutko, kuchenka itp.
  • http://www.edsm.pl/pl/cennik

Tutaj cennik ale zjedź na dół i tam są pokoje z łazienką na korytarzu i tam byłyśmy.To jest takie mieszkanko - na 2 pokoje jest łazienka z ubikacją, ubikacja osobna, kuchenka całkowicie wyposażona, czyściutko i wszystko nowe.
  • edytowano sierpień 2015
    słuchajcie, gdzie można zjeść niedaleko Centrum Nauki Kopernik ?
    @jan_u @Małgorzata32 @Katarzyna ....
  • W CNK jest stolowka, jest tez w BUWie ( tzn Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego) opodal:)
  • Znalazłam dla @matka6 i dodam, że w tym roku niestety w EDSM miejsc już nie było ale spałyśmy w SM Karolkowa. Też całkiem ok., mają jedynki.

http://hostelkarolkowa.pl/
  • @matka6 - ja to bym się bezczelnie do Anki wprosiła, ona niedaleko mieszka ;-) Tylko pewnie teraz na wakacjach gdzieś bawi...
    A serio, nie orientuję się, ale tam w okolicy to będzie drogo raczej.
  • @matka6, w CnK jest całkiem w porządku jadlo. Nieopadal, trzeba się pod górę wspiąć i masz ulicę Obozna z KFC nieopodal pomniku Kopernika.

Od Kopernika masz juz Krakowskie Przedmiescie, a tam knajp co niemiara. Tylko niektóre cenowo zabijaja.

Od Buwu idąc bodajże Browarna/Obozna do UW też jest kilka knajpek.

• Wyciągam ci @uJa. Edsm w samym centrum.
    Podziękowali 1uJa
  • Dzięki! To jeszcze tu napiszę szukam noclegu dla dwóch rodzin z małymi dziećmi  czwartku na piątek (mamy śpiwory karimaty itd)  nie potrzebne mi centrum Warszawy. Legionowo, Pruszków, i wszystko co po tej stronie będzie ok. Chętnie jakieś schronisko hostel itd 
  • Legionowo i Pruszków to dwie różne strony...
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • To bardziej Pruszków i Grodzisk ;)
    Podziękowali 1Gosia5
  • edytowano 17 lipiec
    Mogę zaproponować Zalesie Górne (to koło Piaseczna). Strona Wisły ta sama, ale do Grodziska jest kawałek. Jednak znacznie bliżej niż z Legionowa.
    Nawet trochę miejsc na łóżkach mam, bo się dzieci rozjechały na wakacje.
    Tylko nie wiem, czy chodzi o jutro i pojutrze, czy o za tydzień.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.