Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

odchudzanie

Czy jest tu moze ktos kto toczy bój o szczuplejsza sylwetkę.
Niestety przegielam i poza tym ze jestem poprostu gruba to zle sie czuje. Wylądowałam u dietetyka i jestem przerażona waga, ilości tłuszczu w organizmie i dieta jaka mnie czeka.
«1345678

Komentarz

  • Kilka osób się znajdzie ;)
    Dla mnie to syzyfowa praca :))

    Mam już to w........"końcowym odcinku przewodu pokarmowego" :))
    Oczywiście póki mieszczę się jeszcze w ciuchy :D
  • O modelce nie marze, ale wczoraj na wadzebpokazalo sie 93 kilogramy (174cm wzrostu). Jedyne co mnie uratowalo to nie obtluszczone organy wewnętrzne. Tam wszędzie bylo w nomoer. Ale wynik ogólny to juz nie nadwaga, to otylosc. Przed ciaza i po niej wazylam kolo 80 kilo. Niby nadwaga ale czułam sie świetnie i wyglądałam ok. A teraz to ja mam juz stracha.
  • edytowano czerwiec 2015
    w ciąży ważyłam 22 kg więcej niż teraz :) W stosunku do wagi z przed ciąży teraz ważę ok. 10 kg mniej, ze względu na cukrzycę w ciąży musiałam przejść na dietę. Była rozpacz, a teraz wiem, że to ... błogosławieństwo.

    I poznałam ogrom nowych smaków :) mmmm... kasza jaglana 8->
  • Hehe, ja właśnie gotuje bob na kolacje a mój mąż dopytuje sie jak po wizycie. Pomijam temat milczenie. Wstyd mi się mu przyznac ile waze.
  • @katarzynamarta - ja za to znam kilka co by się chciały od-grubić :D
  • nikt tu sie nie odchudza
    zadnego zrzucania kg w lato

    latem to sie gofry je i lody i kebaby i inne :)
  • żadnych lodów i gofrów - SA-ŁA-TA i to samodzielnie wyhodowana z takich tycich nasionek :P
  • @andora, dobrze że trafiłaś na forum! Jestem ekspertką w dziedzinie. Jeżeli masz pytanie to śmiało do mnie.

    :D
  • hahahaha :)) @MonikaN

    Jadłby się
    ale wróciło obywatela ciut więcej do kraju (ciut wiecej niż obywatel zakładał)
    i teraz trzeba wrócić do wagi z dnia wyjazdu :((

    Szanowny małżonek - ćwiczy i basenik NADAL!!!!
    Aż mnie oczy bolą jak paczę na to ;)
  • @katarzynamarta, nie wiem o co ci chodzi. :-B
    Chętnie pomogę... :)





    8-}
  • @hipolit, Ty nie patrz tylko cwicz!
  • @MonikaN

    Monika
    Wakacje SOM!!!!
    weś ić
    no :((

  • Czy same cwiczenia, bez diety sa w stanie piprawic sylwetke? Czy bez spadku wagi mozna cwiczeniami wysmhklic sylwetke, splaszczyc brzuch?
  • można, zdecydowanie można poprawić sylwetkę samymi ćwiczeniami :)
  • No to jak nikt sie nie odchodzą to idę sobie sama spać... Ja i mój pusty brzuch
  • @andora
    Niejedzenie nie jest sposobem na odchudzanie
    Żeby chudnąc trzeba jeść :)

  • ale tylko sałatę i nie wolno popijac sałaty piwem! [-X
    ja dziś popijam sałatę piwem i znów nie od-grubnę...
  • @Skatarzyna dalas mi nadzieje:) mam teraz ciezki okres i nie za bardzo mam czas i sile na pulnowanie diety, ale udaje mi sie codziennie troche pocwiczyc:)
  • @Kitek, ale to "trochę" to w moim przypadku musiał być porządny wycisk, bym zaczęła chudnąć. Systematycznie, różnorodnie i dużo niestety.
  • Ja osobiscie wole dac sobie w kosc cwiczeniami niz katowac sie dieta:) wiem ze nie ma sie co oszukiwac i nie strace 20kg bez diety, ale jesli strace choc troche wizualnie to juz sie lepiej poczuje:)
  • albo w ciąży schudniesz, a karmiąc przytyjesz, nie ma reguły, ale spróbować warto :)
  • W ciąży utylam troszkę, przy karmieniu schudlam. Ania prosi o siostrę.... Jakas myśl to jest.
    Hipolit, jem, jem ale brzuch pusty bo pojemny. Szczególnie pojemny sie robi późnym wieczorem.
  • skąd to znam... ~X(
  • no dobra, ale jak mi się jakimś cudem mojej silnej woli uda schudnąć to się pochwalę.(szyko to nie nastąpi bo brzuch napadł na lodówkę - on sam nie ja)...
    i wtedy ban na 100% co? :)
  • zależy jak bardzo schudniesz. Rozmiar 40 to już ostrzeżenie, przy 38 dostajesz miesiąc na przytycie do normalnej wagi i możesz uniknąć najgorszego, przy 36 i niżej możesz się sama zabanować żeby zaoszczędzić trudu adminowi.
  • No proszę was. 36 rozmiaru nigdy z bliska nie widziałam :)
  • Ja mam rozmiar 50 :p
  • Wygląda na to że nie grozi mi ban... :D

    Dzięki za poprawę humoru! :))
  • Oto ww wątek. Zrzuć ten listek i dołącz do golasów. :D

    http://wielodzietni.org/discussion/17387/2015-zrzucamy-kilogramy/p1
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.