Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

500 zł na każde dziecko

1153154155156157159»

Komentarz

 • No "bierze pod uwagę" nie znaczy tyle samo co  "planuje". Nie twierdzę,  że nie planują,  bo nie mam pojęcia. Nie lubię tylko dopowiadania sobie czegoś do artykułów prasowych, w których już i tak dziennikarz sobie często dopowiedział ;) 
  Jesli ktoś Ci zadaje pytanie czy dajmy na to wyjedziesz na rok za granicę,  a ty nie jesteś zdecydowana, że tak lub nie, to możesz odpowiedzieć,  że bierzesz  taką możliwość pod uwagę.  Jesli wtedy powiem, że Tola planuje roczną emigrację to jest to zgodne z tym co powiedziałaś,  czy nie?
  Podziękowali 1monika5
 • Spadną koszty programu 500+.

  Projekt ustawy o zmianie ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci oraz niektórych innych ustaw przewiduje, że obsługą programu "Rodzina 500 plus" będzie zajmował się Zakład Ubezpieczeń Społecznych, a nie - jak obecnie - samorządy. Wnioski o przyznanie świadczenia będzie można składać tylko przez internet, a pieniądze będą wypłacane jedynie bezgotówkowo na wskazany przez wnioskodawcę numer rachunku bankowego.


  Oczywiście, lewica już drze japę z powodu zwolnienia rzeszy urzędników.
  Koszty obsługi świadczenia 500 plus w latach 2016–2020, wyniosły ponad 1,6 mld. Te środki można będzie przesunąć na inny cel.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.