Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie kupujecie ubrania noworodkowe i niemowlęce

2»

Komentarz

  • Kupiłam w decatlonie komplet golf z długim rękawem + getry z welny merino za 40 zl, maja teraz obniżki. Rozmiary właśnie niemowlęce.
    Z marek dzieciowych z merynosow ciężko kupic w takiej cenie nawet używane, a z decatlona nawet przyjemniejsze w dotyku.
  • Fajny - ale moje maluchy golfów pod szyją nie tolerują.
  • Płeć znam tylko w przybliżeniu ;) prawdopodobnie jest to dziewczynka ale ja nie stosuję ścisłych podziałów kolorystycznych, ubrania dzielę na wygodne i niewygodne.
  • W naszym Decathlonie były te merynosy po 20 i do tego merynosowe narciarskie skarpety po 5 za parę. Więc ociekając potem, w największych upałach, wygarnęliśmy prawie całą półkę narciarskiej bielizny.
    ;)
  • tak, takie, tylko my kupiliśmy ciemny.
    przepraszam, nie zauważyłam wcześniej
    Marcelina, cały komplet po 20? A ja sie tak cieszyłam, że taka okazja...
  • @Isako uwielbiam cyrillusa!
    A w sferze moich marzeń są bon ton (http://www.bonton.fr/en_5/) i Bonpoint (http://www.bonpoint.com/pl/) - sam szyk :) Chociaż tam ceny to już są astronomiczne. Może kiedyś nauczę się szyć i będę ich podrabiać :D
  • noworodkowych i niemowlęcych raczej nie kupuję...dostaję, odkupuję, wydaję, odsprzedaję...maluszki za szybko rosną - szkoda na to fortuny wydawać...lepiej inwestować w większe ubrania
  • Malagala - tak. Pies z kulawą nogą nie patrzył w stronę tego regału, wszyscy się tłoczyli przy strojach kąpielowych, więc żeśmy przejrzeli w spokoju. I wyszło, że prawie wszystkie sztuki nam potrzebne.
    :)
  • @Hope, dlatego wolę cyrillus. Bardziej na naszą kieszeń. ;)
  • ja miałam założenie, że będziemy dostawać używane, albo nowe w prezencie. I to się sprawdza.
    ale akurat merynosy lubię i ceny używek i tak są astronomiczne, i mało kto wie, że chętnie przyjmujemy.
  • Zwykle dostaję, nie kupuję. Od trzeciego dziecka.
  • @manna, endo zapisałam. ;)
    Pewnie znowu zaszaleję.
  • Szalej bez wyrzutow, wiekszosc moich endo ciuchow bez problemu wytrzymala co najmniej dwie wlascicielki bez wiekszego uszczerbku. Bywaja slabsze serie, ale bez dramatu.
  • może w najbliższych dniach się jakoś doturlam do tego Decathlonu :D
  • Jak dla mnie lidl ma fajne jakościowo ubranka :) czasami można tez fajnie trafic w Tesco :) ja sporo rzeczy wyszukałam na olx
  • Na pierwszego synka wszystko kupowałam nowiutki.
    Na drugą córka, stwierdziła nie opłaca się i zaczęła używane kupować i taki tańsze z Pepco.
    Na trzecia córkę to już tylko do kupiłam :)
  • Noworodkowe i niemowlęce ubranka zawsze kupowałam w lumpeksie. Tylko tam znajduję mięciutkie świetnej jakości białe pajacyki noworodkowe które uwielbiam.
  • Ja kupuję w orchestra shop. Dużo taniej mają jak się kartę klubową kupi. I bardzo dobrej jakości rzeczy i wzornictwo śliczne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.