Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nowy konkurs Poznańskiej Archidiecezji -pralki :)

2»

Komentarz

  • no niestety nie :(

    ale pomysł czadowy :D
  • @skorektoja
    my teraz mamy pralkę 10 kg wsadu...i nie zajmuje dużo więcej miejsca niż przeciętna pralka 5 kg ( nie licząc tych wyciąganych od góry)...może się uda ? ;)
    Ta nasza jest zgrabna bardzo...zyskuje poważny wygląd głównie dzięki szufladzie dolnej ( 30 cm wysokości) ale właśnie dzięki niej otwiera się ponad toaletą ...no i schylać sie nie trzeba ( ulga dla kręgokolumny)
  • @agnodike5 na pewno macie szanse i to olbrzymie! =D>
  • to moze umywalkę da się przestawić, zmienic na inną, wannę macie? może nadwannową?
  • My byśmy na pewno startowali w konkursie o lodówkę bo nasza cudem jeszcze działa. Ale wczoraj po Mszy zaczepiła mnie lokalna wielodzietna koleżanka-że taki konkurs. Że mało zgłoszeń. Że tyle pralek i się zmarnują. Że wręcz uczynkiem miłosierdzia jest wzięcie udziału. Że wystarczy narysować kreskę i się wygrywa. No to odfajkowalismy dobry uczynek ;) i chyba nagroda w niebie raczej ;) ale co mieliśmy frajdę wymyslajac hasło to nasze.
    Jak będą lodówki to się nie dam wyprzedzić.
  • Jak będą mieszkania albo domy @anulaczarnula to obiecuję nie pchać się za bardzo. No chyba że na wyposażeniu będzie lodówka ;)
  • oby za rok były zmywarki....;)
    do tego czasu nasza może nie dociągnąć...
    bo lodówkę akurat mam :)

    sprawdzę jeszcze te która na strychu stoi nieużywana 6 lat...była super, działała bez zarzutów, duża...a tu mieliśmy w zabudowie i nasza stała...a teraz mamy nową w spadku po szwagrze co do Irlandii wyjechał
    czy jeśli byśmy chcieli tamtą ze strychu tanio sprzedać dać Ci znać @agnodike5 ?
  • a swoją drogą te konkursu to bardzo miły gest, bo to bardzo konkretne rzeczy
    nie wiem jak u Was...ale nasz serwis z poprzedniego konkursu robi na wszystkich wrażenie :D
  • ja też jeszcze wczoraj nasyłałam ludzi, by się zmobilizowali. Jedna moja znajoma spod Swarzędza w desperacji poszła do sekretariatu szkoły i prosiła o nazwiska rodzin z czwórka dzieci i więcej...i się okazało, że w tej szkole tylko ona spełnia to kryterium :-??
  • Gratuluję i cieszę się z Wami !
  • Szukam listy ( nie brałyśmy udziału), ale chciałam gratulować znajomym.
    Syla, Ania, gratulacje ogromne!!!!!
  • A tymczasem dostałam takiego maila od Siostry wspolnotowej( tez z ZDR3+)


    Kochani!
    Właśnie sprawdziłam wyniki konkursu plastycznego - niestety nie jesteśmy laureatami.
    Chcę zapytać szczęśliwych laureatów, czy ktoś ma na zbyciu swoją starą pralkę? Nasza odmówiła współpracy kilka dni temu. Potrzebny sprzęt, który uciągnie pranie dla 8 osób.

    Pozdrawiam wszystkich,
    Gosia P
  • @Anulaczarnula, my nie braliśmy udziału,bo pralkę wygraliśmy już w Gdańsku.
    Jest też 8 kg i bardzo nam służy, nawet mam wrażenie że rachunki za prąd jakby mniejsze.
    Ale jak w Poznaniu będzie następny konkurs to pewnie udział będziemy brać.
  • Spojrzałam na listę( 4 rodziny od nas ze wspólnoty,1 rodzina- rodzina i mnóstwo znajomych)
    Ale sie cieszę!!!!!!!!!!!!!!!
  • hi hi hi :D

    nie obfociłam naszej pracy przed oddaniem...a nie wiem czy będzie np wystawa prac czy zwroty...mam tylko moją ostatnią pracę - esej o świętowaniu...ten co na serwisy pisałam...
  • @anulaczarnula nie wiem jak u was, ale w Gd. zmywarka jest w pakiecie z transportem i wniesieniem. Organizatorzy podkreslali, żeby nie dać się wyrolować i żądać wniesienia.
  • no chyba....
    ja też tak kojarzę
  • W Gd regulaminie jest, że we własnym zakresie, ale organizator może podjąć decyzję o zapewnieniu transportu czy coś w ten deseń. No i podjął ;)
  • @anulaczarnula....a jak zmiany w łazience? przemyślane?realne?
  • Super!!! Gratulacje dziewczyny!
  • no to mały pikuś :)
    bardzo się cieszę!
  • Serdecznie wam gratuluje
  • A proszę bardzo @anulaczarnula, noga już mniej boli ;) i nawet moja pralka zaczęła z radości znowu wirować... ( cieknąc przy tym, ale ścierek u nas dostatek)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.