Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Konto bankowe

Poszukuję banku do przeniesienia konta firmowego, bo kwota którą płacę w swoim jest nie do przyjęcia X(
Co polecacie?

Aha - może jeszcze ktoś wie, gdzie lokatę założyć? Młoda chciała uchronić zarobioną na wakacjach kasę przed swoim zgubnym nałogiem kupowania ciuchów ;-)

Komentarz

• Ja mam firmowe konto w Volkswagenie, jedyna opłata to raz w roku 36 zł za token. Wszystkie operacje internetowe bezpłatne.
  • A mBank ktoś zna?
  • Moje dzieci z mBanku są niezadowolone
    Ale nie pamiętam dlaczego
  • mBank. Mam. Jestem zadowolony.
  • ja mam w DB; bez opłat (jeśli płacę ZUSy); ale system transakcyjny trochę nieprzyjazny (taki starodawny); mBank jest ok (mam tam prywatne).

Tu masz porównanie http://www.ekontobankowe.pl/ranking-kont-firmowych

Ciekawe w mBanku jest to, że dają niby 600 PLN na start o ile opłacasz ZUSy, mają limity kredytowe itd. Ale jest bezpłatne przez 12 miesięcy, potem się płaci (chyba 25 PLN). Jeśli 600 PLN jest prawdą, to i tak się kalkuluje.
  • W Idea Bank dawali 1000 na start.
  • Dawali. Za darmo. 1000 zł.

Hłe hłe hłe ;-)

Za darmo

:D
  • Ing
    Całkowicie internetowy
    Oplata za kartę 9/mc (chyba) jeśli nie zrobisz.w.miesiacu transakcji za 250zl
  • Ja mam te 600 zł (300 już dostałem) w mbanku. Rok na pewno bez opłat. Piszę priv
  • Proszę o radę. 

Jakie konto induwidualne teraz warto otworzyć? 
    Zależy mi na:
    - bezpieczeństwo
    - aplikacja mobilna i obsługa internetem 
    - bezpłatne przelewy,
    - bezpłatne wpłaty wpłatomatem i wypłaty bankomatem
    - karta bankomatowa i debetowa za darmo
  • Jak będziesz aktywnie korzystać to pewnie większość.
    Na pewno mBank i Alior, chociaż w mBank place 5 zł miesięcznie za wypłatę z wszystkich bankomatów. Nigdy nie lubiłem się zastanawiać gdzie jest za darmo.
    Teraz myślę, że nie wiem czy ma to znaczenie, gotówki praktycznie nie używam.
    Podziękowali 1Nika76
  • W mBank wystarczy , że bankomat jest z planet cash.
    W roku 2018 też była promocja na otwarcie konta i działalności przez nich, 500 zł, skorzystałam  :)
    Lubię ich stronę transakcyjną, choć wcześniej była lepsza.
    Wiele opcji jak konta walutowe i giełdę walut.
    Wiele opcji i szybkie przelewy bez opłat.

Podziękowali 1Nika76
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.