Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

«134567

Komentarz

  • O matko, przebrnęłam przez nagłówek,dziękuję za resztę :-S
  • mnie to nie rusza. już mam na to wszystko pewnego rodzaju znieczulicę. trzebą robić swoje czylk alleluja i do przodu. Ostatecznie kazdy z nas będzie rozliczony z osobna.
  • W poniedziałkowym wydaniu Wyborczej ogłosi, że odchodzi z kapłaństwa.
  • Uważam, że Papież powinien go na zbity pysk wywalić nieco wcześniej niż w poniedziałek.
  • Zaraz, czy aby bycie homo nie jest przeszkoda w zostaniu kaplanem? Zna ktos przepiey?
  • Nie powinien święceń przyjąć i byc do nich dopuszczony ...
  • mnie bardziej niepokoi to

    cytat: Kler w znacznej mierze jest homoseksualny

    On jako gej wie co mówi. Zna pewnie resztę "towarzystwa". Cóż, przynajmniej nie jest kolejnym Gilem, Wesołowskim czy Paetzem.
  • Dlatego tak atakował ks. Oko.
  • brzydzę się tym panem, który mieni się kapłanem mojego kościoła... :-&
  • mnie bardziej niepokoi to
    cytat: Kler w znacznej mierze jest homoseksualny
    On jako gej wie co mówi. Zna pewnie resztę "towarzystwa". Cóż, przynajmniej nie jest kolejnym Gilem, Wesołowskim czy Paetzem.
    ---------
    nie widzę powodu, by się tym niepokoić, bo też nie widzę powodu, by temu człowiekowi tak bezkrytycznie ufać
  • Wilki w Kościele. Piąta kolumna zaczyna działać.

    Najgorsze jest to, że to nie byle jaki ksiądz a sekretarz Międzynarodowej Komisji Teologicznej, przy Kongregacji Nauki Wiary. Pół biedy, jeśli ma takie skłonności. Ale posłuchajcie (drugi filmik) o czym on mówi. To rozsadzanie Kościoła od środka.



  • nie widzę powodu, by się tym niepokoić, bo też nie widzę powodu, by temu człowiekowi tak bezkrytycznie ufać
    _____________________

    to nie kwestia jakiegokolwiek zaufania a co dopiero bezkrytycznego. Jakis czas temu ksiadz Isakowicz-Zalewski pisal o homolobby w Kosciele. Słowa tego ksiedza Charamsa plus to że w tak młodym wieku zajmuje tak wysokie stanowisko są dla mnie tego potwierdzeniem w pewnym sensie. On się ujawnił i nawet jak go wyrzucą to nie jest dla mnie żadnym uspokojeniem, bo ilu takich kolejnych, stoi na kluczowych stanowiskach?tyle tylko że milczą, a swoje robią po cichu.
  • mnie bardziej niepokoi to
    cytat: Kler w znacznej mierze jest homoseksualny
    On jako gej wie co mówi.
    -----
    Młodzież uprawiająca sex przed ślubem mówi "wszyscy tak robią", podobnie mówią kobiety zabijające wlasne dzieci... W kupie raźniej.

    A poza tym to... Przykre, bolesne, tragiczne... :-(
  • edytowano październik 2015
    Patrzcie na to (0:56) Czuję się, jakbym słyszał zwodnicze podszepty węża >:)

  • Widać po nim, nie musi się wypowiadać.
  • Chory!

    Doktor teologii?

    Musi wrócic do katechizmu! :O
  • Jutro rozpoczyna się Synod Biskupów, weźmy się lepiej skupmy na modlitwie w tej intencji.
  • Och męczennik będzie kolejny.
  • edytowano październik 2015
    .
  • :-&
    Wygląda to jak kadr z kiepskiego filmu
    Tylko to rzeczywistość niestety......
  • Jaki ksiądz, jak nie katolik????????
    Rzygam.
  • W jakim sensie nie katolik?
  • Dziwne, dziwne, bardzo dziwne. Poza tym nieprawdziwe. Znam osoby homoseksualne w środowisku pracy. Nikomu nie przychodzi do głowy,żeby ich prześladować.
  • A co to za filmiki artykuł osiemnasty? Skąd to jest?
  • dzień sobie zepsułam , oglądając te wiadomości
  • Obrzydliwosc...
  • jeszcze jedno powiem: dla mnie ten pan nie jest ksiedzem...
  • No ale niestety jest (na razie) katolikiem, upadłym i grzesznym, a księdzem to już na zawsze.
  • W Anglii niedawno podobna sprawa była.

    Szambo wybiło po prostu...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.