Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademie Skautowa: Twarze islamu. Co przyniosą nam uchodźcy? 10.10 o 14:30

2»

Komentarz

  • Sobota.
    @Anka, a nie chcesz Twojego 5latka do naszych Wędrowników? Mój chłop prowadzi.
  • @Predikata, opowiedz o Wędrownikach Twojego Chłopa, z rozlazłymi dziesięciolatkami, co mają bardzo chore nogi z patyczków albo ze słomy i nie mają siły na nic, prócz czytania, też uWędrowuje?
  • no on nieco młodszych uWędrowuje, level niżej działa, chłopcy 5-8, z tym że 8latek może już nieco się nudzić.
    Chociaż ostatnio chyba całkiem fajnie było, robili szałas, kopali pułapki na wrogów i rysowali wojnę.
  • z tym, że to nie miała być wojna, jakoś tak wyszło, jak u Mikołajka normalnie ;)
  • a to szkoda, ale to bardzo mały dziesięciolatek i strasznie dziecinny, ośmiolatek jest "starszy" i za chwilę większy ;)
  • My też będziemy na wykładzie z jakimś jedzeniem ;;) i z przepustką w postaci dwóch kandydatek, podobno ;) się takowe zwą delikatnymi rączkami ;)

    @Predikata 8 latkowi bardzo się podobało i w wakacje też pytał o zbiórki, ostatnio jednak nie mogliśmy być i był bardzoooo zawiedziony i niezadowolony.

    Fajnie by jednak było jakby jeszcze jakiś 7 czy 8 latek dołączył :)
  • @Skatarzyna

    A gdybyście zebrali wokół siebie trochę dzieciaków i zorganizowali gromadę po zachodniej stronie Warszawy? Nasz skauting bardzo łatwo rozplantować.
  • @Maciek,to jest myśl. Od jakiegoś czasu do mnie ona powraca. Dałabym radę z żeńską częścią, jednak do męskiej przydałby się jakiś mężny, ale niekoniecznie Krzysztof.
  • Zacznij od żeńskiej, męska sama się pojawi :)
  • @Predikata, a 4,5 latek za mały?
  • Trzeba u siebie zrobić.
  • edytowano październik 2015
    a jako ktoś chciałby, a ma start ciężki jak ruski samolot? ;)
  • Trzeba zacząć, choćby od czegoś malutkiego, ale zacząć.
  • od dobrych chęci na przykład ;)
  • edytowano październik 2015
    A podbiję, a nuż ktoś jeszcze dobije :)
  • dla mnie to podręcznik dla terrorysty Religia pokoju i tolerancji. Podręcznik dla początkujących - Antoni Ibrahim Alkud 2005 r. Wyd.II Rozszerzone. http://gloria.tv/media/D6ZnbWRR9gu
  • Cudowna kultura miłości....Skazująca żony, którym się nie podoba, że są zdradzane, na więzienie...
  • edytowano październik 2015
    Zastanawia mnie jedno. Dlaczego skoro mamy pomagać prześladowanym, nie ściąga się do Europy tamtejszych chrześcijan albo ,,lżejszych" muzułmanów, którzy tam codziennie są skazywani na śmierć? Codziennie piszą o zakatowanych za wiarę chrzescijanach i ich dzieciach ! Zgwałconych dziewczynach, czy zabitych bo przeciwstawiły się wydawaniu za mąż małych dzieci i obrzezaniu dziewczynek. Czyli co ? Oni tam jednak zostają  bo albo nie stać ich na ucieczkę albo im się to utrudnia. Ci, którzy przypływają to jakimś trafem często silne, młode byczki,wszczynający bójki w obozach roszczeniowi, agresywni i domagający się kobiet do wychędożenia bo ich bolą nieużywane jaja.I grożących, że nam tu zrobią dżihad jak staną na nogi. Oczywiście nie wszyscy są tacy ale jakoś powinno się ich odróżniać.
  • edytowano październik 2015
    Zapomnialas dodac ze zgwałconą kobietę zabija HONOROWO własna rodzina. Przeciez nie będą się wstydzić za nią skoro się dała... Juupi religia pokoju i miłości!

    Prawda? Zostaje ofierze gwałtu tylko popełnić samobójstwo bo bronić się przed zboczeńcem też nie wolno. Za to po samobójstwie nie pochowają jej na cmentarzu bo samobójcy nie idą do ichniego nieba.
    Gdzie są feministki? Proponuję te wszystkie panie walczące z kościołem i jak one to nazywają patriarchatem wysłać niech tam zrobią marsz przeciw przemocy wobec kobiet :P
    najstraszniejsze,że oni tam mają zupełnie inne pojęcie HONORU niż my.
  • edytowano październik 2015
    Nie wiem czy rządzący Europą pomyśleli o równie wielkim zagrożeniu co inwazja islamu... wskrzeszeniu i poparciu dla równie niebezpiecznych ruchów neonazistowskich. Bo ich uległa i do przesady tolerancyjna, rozdawnicza wobec imigrantów islamskich polityka, przy jednoczesnym lekceważeniu,łupieniu z podatków i nieruchomości własnych obywateli, spowoduje w prostych, rozczarowanych, sfrustrowanych masach, których się obdziera z podatków obronny odruch wobec uchodźców. a to się może skończyć poparciem i wcieleniem w życie pomysłów takiego nie daj Boże Brevika.
  • ja się dziwię, że Was to wszystko dziwi
  • Wykład bardzo ciekawy!
  • Ze względu na specyfikę naszego spotkania wykład nie był nagrywany. Podobnie będzie i w kolejnych edycjach, kto zatem jest zainteresowany, ten musi przyjechać, albo... zorganizować własną Akademię Skautową :)
  • ja wciąż licze na to, że prelegentce uda się wykroić trochę czasu w tygodniu i odwiedzić Akademię Mamy Rózy
  • edytowano październik 2015
    wg, tej ich księgi my chrześcijanie mamy dwa wyjścia i oba beznadziejne. Albo zdradzimy Jezusa i przechodzimy na islam albo będziemy im płacić daniny. Ciekawe z czego hehe? Kraje zachodnie już płacą choćby utrzymując imigrantów. Nie wolno jeść w pracy niekoszernej kanapki, aby nie urazić uczuć innych, ciekawe kiedy nie będzie wolno wyjść z psem ( fu to takie nieczyste zwierzę błe) :P na spacer albo kobiety nie będą mogły chodzić po ulicy niezakwefione czy niezaburkowane bo ich to uraża...
  • Boję się tej całej sytuacji, mam małe dzieci i nie wiem czy będzie z tego coś dobrego.... raczej nie.
  • edytowano październik 2015
    A tam, nie przejmuj się. W Polsce dzieci głodują a socjal g...albo właściwie go nie ma, nawet dla matek wielodzietnych co mają małe dzieci i do pracy iść nie mogą.
    Nie sądzę aby uchodźcy muzułmańscy chcieli tu zostać, co chwile umieszczeni tutaj szturmują granicę do Niemiec. Tu musieli by iść do pracy a tej nie ma a jak jest to taka, że siebie ciężko utrzymać na poziomie a co dopiero kilka żon i kilkanaścioro dzieci ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.