Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Giełda prezentów dla dzieci

17810121330

Komentarz

• @Minka, @Daga, przepraszam. Jestem uziemiona w domu, jak tylko P.wroci o ludzkiej porze, to go wysle na poczte:-(
  • Spoko @Dorotak

Lez i odpoczywaj
    Nie przejmuj się wysyłką

Ja też wczoraj nie zdążyłam, bo.późno z pracy wróciłam
    @Dorotak
    @Kasia_

Ale dziś jeszcze do Tai.książki.będę slala
    Mam godzinkę międzyczasu, wiec mam nadzieje, ze dotrę na tą pocztę
    D.
  • @asia-ch chętnie odkupię grę Caylus jeśli jeszcze jest wolna
  • @joachm - ustawiam się w kolejce po książki
  • @Savia - bierzesz te książki?
  • a może by tak zrobić drugi wątek z giełdą prezentów dla dorosłych?

czy tu wrzucamy wszystko?
  • Koniecznie drugi wątek, z giełdą prezentów dla dorosłych. Co sobie będziemy żałować wątków?
  • @Katarzyna poważnie piszesz, czy się nabijasz? Chora jestem i trudno mi się myśli.
  • Poważnie piszę. Lepiej, żeby się nie mieszało. I tak się ciężko połapać w tych wątkach, bo długie i z off topami.
  • Książek nie biorę. Juz kupiłam, dzieki.
  • LEGO
    city i duplo, niekoniecznie kompletne zestawy, w ludzkich cenach mnie interesują( ostatnio znajoma kupiłą 100l.worek na smieci DUPLO za...10zł... jakoś mi się takie okazje nie zdarzają... a mam kilku legomaniaków...ceny sklepowe porażające...)
  • Mamy grę RUMMIKUB - nową, zafoliowaną, tą większą.
    Cena 35zł + kw. Cena rynkowa ok.50 +kw
  • oriori
    edytowano marzec 2016
    ~O)
  • @pierniki, jeśli gra jest jeszcze nierozdysponowana to ja jestem chętna
    piszę priv
  • @groszek - auto spakowane. We wtorek nadam.
  • @Katarzyna czy wysylalas mi cos.... cos lezy na poczcie od tygodnia ponoc....nizesz cholera mnie wezmie
  • Jeszcze nie wysyłałam.
  • O dzieki..mamy problem z poczta. W poniedzialek ide i dam znac
  • Mam coś dla miłośników Muminków- oryginalną z Finlandii figurkę mamy Muminków, wysokość figurki około 15 cm, wykonana z porządnej ceramiki, mama jest ubrana w fartuszek w paski z torebką i robi na drutach :)
  • hmmm mam dwie milosniczki muminkow..jednak toto brzmi troche bibelotowo..z ceramiki czyli taka szklana?
  • z ceramiki , nadaje się do postawienia na biurko/parpet
  • @ciapek jak MAFja się nie zdecyduje, to ja chętnie :) napisz ile chcesz za nią... Figurka jest biała jak na muminki przystało? ;)
  • może wklej albo wyślij zdjecie
  • Zdjęcia nart dla @uJa

image

image

Narty były smarowane i ostrzone pod koniec sezonu.
  • nie ja do stania takiego sie nie zdecyduje..za duzo roztoczy.. szczegolnie ze chetni sa..
  • edytowano listopad 2015
    Kupię akcesoria np. samochód do świnki peppy, może być z figurkami, bo choć mamy jedne, to ciągle są walki o nie.
  • @aqq jest biała, ale fartuszek i sweterek ma kolorowy Chcę symbolicznie - cenę wysyłki, bo dostałam to od znajomej Finki na prezent, a my nie jesteśmy fankami M
  • kto mi przysłał książkę? No przyznac się z numerem konta do zwrotu na priv.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.