Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Giełda prezentów dla dzieci

18911131430

Komentarz

• Napiszę tu też - mam do sprzedania leżaczek bujaczek dla niemowląt / dzieci do 18kg. Cena - 130zł.
    image
  • i tez dopiszę, mam do oddania podobny do Aniuszkowego :) zwierzątka inne, pewnie starszy model :)
  • Laptopa dziecięcego pilnie poszukuję tanio; ) to jest jedyna rzecz o jakiej M.marzy od zeszłego roku. Cały rok ją zbywalismy myśleliśmy ze zapomni ale nie.
    Może ktoś ma?
  • @uJa - jesteście pewni, że się sprawdzi? K. dostał takowy (bez konsultacji niestety) na 4 urodziny. Leży i się kurzy, ale oddać nie chce ;)
    Może to też przez to, że my nie chcemy, żeby go używał i jakoś specjalnie go do niego nie zachęcamy :)
  • edytowano grudzień 2015
    U nas kiedyś K. dostała jakiegoś laptopa po kuzynie, który był tragiczny bo dźwięki bardzo niewyraźne i nie odmieniał dobrze po polsku (np. Tak,to jest skrzypce!). Później poszedł gdzieś dalej. Więc radzę uważać na funkcje. Niestety rozumiem jak to jest, jak dziecko marzy o jednej konkretnej rzeczy. U nas K. wymyśliła miauczącego kotka... Jest zakochana w tych zwierzakach, a jeszcze nasz własny zaginął, więc nie mam serca jej zawieść i dać jakąś edukacyjną zabawkę :/ Targowe kotki za 20zł są tak wkurzające, że byśmy nerwowo nie wytrzymali, więc trzeba zainwestować w coś przyjemnego dla ucha.
  • Nie wiem czy się sprawdzi ale pierwszy raz spotykam się z tak silnym marzeniem, odwlekalismy to cały rok. Ale nadal o nim marzy v dlatego nie chce nowego super wypasnego tylko jakaś tanią uzywke; (
  • My też mieliśmy. Obawiam się, że dzieci wyobrażają sobie o tych laptopach nie wiadomo co.
  • nasz był nie-naj-gorszy, ale dzieci mówią, że już komuś oddałam!
  • moi dostali ostatnio uzywkę
    K.gra w gry matematyczne
    ale to nie dla maluchów
  • Mnie wkurza w nich złe wymawianie liter, dziecko zaczyna się źle uczyć
    np. przeliteruj słowo SZAFA mówi ES-ZET-A-EF-A
  • dobrze mówi. każ mu głoskowac ;) :P
    sz-a f-a
  • Szukam:
    1. czegoś o dinozaurach :)

Książka, figurki
    Niekoniecznie publikacja naukowa ;)

2. "Zosia z ulicy Kociej"

Może ktoś coś ?
    Chętnie odkupię
  • mam książkę o dinozaurach
    jak przeweruję bublioteczki w pokojach dzieci
    to wieczorem ci odpowiem

trochę takie albumowe wydanie w sztywnych okładkach
    ale co zawiera to nie pomnę bo to jakieś 5-8 lat temu widziałam ;)
  • @Sylwunia, ma trochę figurek, uzbiera się pudełko po butach
  • @ciapek napisalam priv

@babka4 poczekam do wieczora wobec tego :)
  • @Sylwunia mogę Ci książki posłać takie dla młodszych dzieci. Jeśli chcesz proszę adres na priv
  • Cudnie @asia :x

Lecę na priv
  • @babka4 - czy już jest wieczór ? ;;)
  • @Sylwunia
    sorry ale nie wchodziłam na komputer niestety
    byłam m.in. w szpitalu a potem dom ogarniałam
    a po 24 to juz niestety tylko o śnie myślałam

mam 2 książki wydania albumowego o dinozaurach

1- wyd. Buchman - Encyklopedia dinozaurów, w przystępny sposób opisano o każdym osobniku, na początku wprowadzenie, co jadły, jak się poruszały, wychowanie potomstawa , atak, rodzaje - po 2 strony opisano,zdjęcia - po kilka min szkietet każdego i cała sylwetka, a na końcu słowniczek, stron 96, Warszawa 2007, brak ceny,
    na str 2 takiej białej z tytułem tylko - popisane długopisem - próba czarnego wkładu :(
    reszta czyściutka, zero widocznego użytkowania

2 - Dinozaury wyd. Świat Książki - 192 str. bardzo dużo rodzajów i gatunków np. kecalkoatl, owiraptor czy deinonych, zanim nadeszły dinozaury, dinofakty- tabelka o długości, segmenty, oczy, pokarm, wrogowie, znaczenie nazwy, gdzie wystepują mapa świata np. trylobity - trzy płaty czy wiesz że: - jedną z przyczyn częstego znajdowania skamieniałości trylobitów jest fakt regularnego zrzucania egzoszkieletu, który z kolei łatwo ulegał fosylizacji
    obrazki z wyszczeżonymi zębiskami zakrwawionymi - dla 5 latka za straszne niestety
    ale dla 8-10 latka który sie fascynuje prehistorią kopalnia wiedzy ogromna- wydana Warszawa 2007 ,cena na książce 36 zł , jak nowa zero śladów użytkowania
  • @Minka,
    @Daga,

pooszło dziś.Przepraszam, okazało się, że mam na pocztę dalej niż myślałam...
  • Dzięki @babka4 :) druga z pewnością nie, bo fascynatem jest czterolatek ;)
    Teoretycznie mogłabym mu kupić na wyrost, ale czy ja wiem co będzie za 5 lat ;)

E. Z.pierwsza się też wsrzymam, bo rodzina zadeklarowała prezent. Zobaczymy po świętach co to będzie i jeśli nadal będziesz chciała sprzedac to się odezwę
  • i mam pytanie, czy ktoś by nie chciał mixu kloców drewnianych? oddam za przesyłkę,
    jest tego pół solidnej reklamówki, razem 3,5kg.
    Moje dzieciaki mają, a ostatnio jeszcze dostały i nie mam, gdzie tego trzymać:(
    Klocki są w różnym stanie, różnej wielkości, jedne kolorowe, jedne zwykle, bardzo różnorodne.
  • Ja chce:) wymienię na jakieś skrzydła czy serek czy coś:d
  • idę na priwa @uJa!
  • edytowano listopad 2015
    To ja jeszcze pokażę, co mam ze zwierzyńca pluszowego. Może komuś się coś spodoba? Jak nie, to będę zmuszona jakoś inaczej zutylizować.
    1. Hallo Kity w przebraniu króliczka. Kapturek można zdjąć: dla Groszek
    image
    2. Miś w czapeczce:
    image
    3. Miś malutki:
    image
    4. Psiaki szczeniaki: dla Groszek
    image
    5. Psiak nieco większy, ale też nieduży: dla Groszek
    image
    6. Bałwan bardzo amerykański do posadzenia na kominku, czy w innym dobrym miejscu: dla Groszek
    http://zmniejszacz.pl/zdjecie/341/3794475_IMG_1374[1].JPG
    7. Garfild. Spory:
    image
  • Przypomnę, że mam takie książeczki, po dyszce:

Aaa, nie wchodzą :-S

No to sznurki:
    Małpki,

Piesek,

Kucyk szetlandzki,

Owieczka,

Kangur,

Chomik,

Borsuk,

Hipopotam,

Świntuszki,

Wombat.

Jeszcze nie wszystkie wrzucone na fb :)
  • O! Widzisz, @groszek, całe szczęście, że się wstrzymałam z wysyłką do Ciebie, to wszystko pójdzie jednym rzutem. Za zgraję - co łaska.
  • Dobra! Postaram się jutro towarzystwo zapakować i nadać. Wtedy zamelduję o postępach.
  • Niestety, nasze zasoby motoryzacyjne dość niewyjściowo się prezentują. Nie nadają się do przekazania.
  • To ja odnalazlam jeszcze dwie ksiazeczki z obrazkami z puzzli. Jeden Franklin i jedna o Malpce. Jest tu jakis fan puzzli jeszcze?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.