Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

6 róża za naszych mężów pw św Józefa (zniknął mi stary wątek?)

13»

Komentarz

  • @elladoc też się czasem zastanawiam. Ja się modlę w każdym razie.
  • Mam nadzieję, że się zgadza
    Zmiana tajemnic – styczeń:

     

    Tajemnice Radosne

     

    1. @marteczka - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.

    2.@krajrogalikow - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.

    3. @weronella - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.

    4. @Lila - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.

    5. @MamaWeroni- O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

     

     

    Tajemnice Światła

     

    1. @Khaleese - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.

    2. Ania od @Tusia - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.

    3. @Patia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.

    4. @Patinka- O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.

    5. @lea - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

     

     

    Tajemnice Bolesne

     

    1. @Agnieszka88 - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.

    2. @elladoc - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.

    3. @Kiwi - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.

    4. Dorota od @Lila - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.

    5. @IzaK - O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

     

     

    Tajemnice Chwalebne

     

    1. @majolijka - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powoł

    2. @ania_m - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.

    3. @Joanka - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężó

    4. Katarzyna od @Lila - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.

    5. @Tusia - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.

  • Piękna intencja mi przypadła. Pasuje do naszych ostatnich dni.
    Podziękowali 1weronella
  • Tajemnice Radosne

    1. @Tusia - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.

    2. @marteczka - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.

    3. @krajrogalikow - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.

    4. @weronella - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.

    5. @Lila - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

     

    Tajemnice Światła

    1. @MamaWeroni - O łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.

    2. @Khaleese - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.

    3. Ania od @Tusia - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.

    4. @Patia - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.

    5. @Patinka - O łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół

     

    Tajemnice Bolesne

    1. @lea - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.

    2. @Agnieszka88 - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.

    3. @elladoc - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.

    4. @Kiwi - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.

    5. Dorota od @Lila - O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.


    Tajemnice Chwalebne

    1. @IzaK - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powoł

    2. @majolijka - O kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.

    3. @ania_m - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężó

    4. @Joanka - O przemianę serc żon, aby stawały się dla swoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.

    5. Katarzyna od @Lila - Dziękczynna za wszystkich naszych mężów.


  • Modlimy się nadal w pełnym składzie? 
  • Poszukuję zmieniczki do Róży za Mężów. Obecnie przypada mi 5. Tajemnica Światła. 
  • Dziewczyny, czy ta Róża w ogóle istnieje? Czy moderatorka komuś przekazała dzieło? Poszukalabym zmienniczki w realu, ale naprawdę po ruchu w tym wątku to trudno powiedzieć czy jest do czego.
  • Jestem. I co dzień się modlę . Chciałabym nadal
    Podziękowali 1Tusia
  • @kiwi, a masz jakiś kontakt z kimś jeszcze? 
  • Niestety nie.
  • Chciałabym się modlić nadal ale nie wiem jak reszta składu...
    Podziękowali 1Tusia
  • Up. @mamaa, mnie obecnie przypada 1.tajemnica bolesna. Jeśli jesteś zobacz, to chętnie odstąpię. 
  • Biorę!
    Podziękowali 1Tusia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.