Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zwykły tapczan co nie trzeszczy

bym kupiła - łóżka typu skrzynka, stelaż i materac nie sprawdziły się, dwa już oddaliśmy i teraz materac leży na podłodze co niezby jest fajne. Kupował ktoś taki tapczan co się podnosi materac i jest w środku miejsce na itemy? Jakiejś zwykłej firmy, nie Kler czy inny drogi.
«1

Komentarz

  • A Ikea probowalas?
  • Nie , jeszcze w ogóle nie robiłam rekonesansu, bo mąż jest bardzo przyzwyczajony do swego materaca. Przejrzę ofertę ikei dzięki :)
  • Oni tam maja najbardziej standarowy tapczan co się zwie beddinge. Bardzo dobry mebel i w wielu opcjacj, ciekawy bo wieksza powierzchnia spania jest tez Ikea ps. Polecam obie
  • Trzeszczy mówisz... :D
  • No nie można się przekręcić zboku na bok :)
  • edytowano styczeń 2016
    Proponuję tradycyjne łóżko z siennikiem. Nie trzeszczy. Najwyżej z lekka szeleści.
    ;-)
  • Dziękuję, beddinge na stronie ikei widzę tylko w formie rozkladanej finki, a mnie chodzi o taki plaski tapczan. I tak negocjacje dopiero zacznę muszę się merytorycznie przygotowac.
  • Eee, Joanna to ja nie kumam o jaki chodzi wtedy :-S
  • To jest klasyczny, jednoosobowy tapczan:
    image
    Beddinge to jest sofa. W niej się materac składa z dwóch części. W tapczanie jest jedna część, dołem ma skrzynię i cała ta część materacowa się podnosi w jednym kawałku.
  • Dokładnie, są takie tylko większe -2 os, tylko widziałam używane same.
  • Dwuosobowego tapczana nie widziałam. Chyba jakieś wspomaganie musi mieć do podnoszenia, bo nie wyobrażam sobie dźwigać w górę takiego skrzydła o szerokości 120 cm (mniej, to dla mnie nie dwuosobowe).
  • Do podnoszenia okazjonalnego tylko, jako schowek na rzadko używane rzeczy, karabiny pistoleyy itp. :-)
  • Ale w razie wojny, kto Ci tę broń wyciągnie? ;-)
  • Tu gość sprzedaje nowe dwuosobowe tapczany: http://olx.pl/oferta/lozko-tapczan-loze-dwuosobowe-z-pojemnikiem-na-posciel-producent-CID628-ID1jxj7.html
    Może zmylić, że na OLX, ale to producent jest. Widziałaś?
  • Mój mąż jest Rambem w naszej rodzinie, ja tylko mam globusa:-)
  • My kupowalismy rok temu sofe rozkładana w black red white za 1100zl, 140x200, rozkłada się na płasko, nie ma dziury pomiędzy czesciami - to był wyznacznik, ma zajmowac mało miejsca po złożeniu, a po rozłożeniu nadawać się do karmienia niemowlaka. Ma dużą skrzynie, bardzo jesteśmy zadowoleni. Nic a nic nie skrzypi;P Ma jeden minus - wersja tania (to był najtanszy model) ma 4 gąbki, dwie pod plecy, dwie ala podramienniki więc do siedzenia tak średnio wygodnie. Do spania super.
  • @Joanna36 - widziałaś mój link do dwuosobowego tapczana? Tym razem żadnych żartów sobie nie
  • A to ja nie widziałam wtedy czegos takiego na oczy. Ja za to szukam sofy o większej powierzchni spania niz 160 cm i wygodne żeby bylo. Tez nigdy na oczy nie widziałam.
  • edytowano styczeń 2016
    @andora - Ta sofa ma chyba więcej niż 160 cm szerokości po rozłożeniu. Trzeba by zapytać producenta ile dokładnie, ale skoro razem z podłokietnikami ma 240 cm, to miejsce do leżenia powinno mieć coś pod 2 m szerokości.
  • Dzieki, podzwonie i dopytam i zdam relacje. Nita bene Katarzyno piekna ta sofa.
  • A łóżko, co ma pojemnik na itemy? :)
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40334327/#/70334199
    czyli stelaż, materac i tapczan w jednym :) tylko chyba trochę drogo

    mieliśmy kiedyś kiedyś taki tapczan tapczan, ale połamała się ta skrzynia na dole, mam uraz (jest pokusa, żeby trzymać tam za dużo rzeczy)
  • Dzięki @Katarzyna, zobaczę jak odpalę komputer, najchętniej bym kupiła coś co jest do obejrzenia w sklepie w Warszawie np. Albo poleconego.
  • @Joanna36 - to @malagala Ci powyżej dała link do tapczana 140 cm szerokości w IKEA. Tyle, że dość drogi się
  • Aa to dziękin@Malagala. Weronika ma np. małe dziecięce łóżeczko, które trzeszczy okropnie. Stelaż chyba winny.
  • @malagala obejrzałam, dziękuję, jak uda mi się "zabłądzić" do Ikei z mężem to go obejrzę na żywo, co jak co, ale ikeoskie raczej nie będą trzeszczeć. Czegoś takiego szukam :)
  • Ikeoskie mają 140, 160 i 180.
  • @Joanna36 bardzo sie cieszę, ze moja doglebna znajomość asortymentu ikei moze się na cos przydala ;)
  • Az musiałam sprawdzić, co to są te itemy.... ;)
  • U nas im więcej schowków tym większy porządek, na ogół zastój jest jak coś leży na wierzchu bo wkrótce będzie użyte, a to "wkrótce " się przeciąga. Itemy z gier komputerowych, wszystkie te "cudne" i niezbędne do rozwoju postaci rzeczy. Tajemnicze mysie sprzęty :) U nas w domu to kaski budowlane, spadające znienacka z górnych półek, karimaty które jak raz spadną to są rozwijane i obskubywane przez dzieci. Wstawiłabym tam nawet te wszystkie dziwne alkohole co dostaliśmy na Sylwestra, miejsce w kuchennych szafkach jest zbyt cenne.
  • "Tajemnicze mysie sprzęty"

    @-)

    Myszom aż tyle miejsca potrzeba? To znęcam się Emkiem, w zwykłe diunie siedzi :((
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.