Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dla wielodzietnych ojców którzy nie chcą być hipsterami lub ich synów

edytowano styczeń 2016 w Pomagajmy sobie
http://strefagolenia.pl/content/16-kdr

tu znalazłem wkłady do maszynek Gilette ze zniżką 10% na Kartę Dużej Rodziny
i generalnie mają tam zniżkę na wszystko (kosmetyki i takie tam pierdoły)

Komentarz

  • Pray uwielbiam tytuły Twoich wątków <:-P
  • edytowano styczeń 2016
    a ja ciebie bo je czytasz
  • Dzięki:)
    Przekażę K.

    A tytuł wymiata:)
  • tytuł super,dziękuję przekażę D.
  • Dzieki.
    Mat co rano koper goli))).
    Tomek brodacz
  • edytowano styczeń 2016
    musiałam sprawdzić słowo "hipster." ja to jednak za murzynami jestem...

    jeśli chodzi o moje gusta to hipster raczej... działa na mnie wymiotnie. ale estetycznie to ja mam wrażliwy żołądek, po tatusiu :))

    a jeszcze jeden edit: broda mi nie przeszkadza (mężu mój też ma), hipsterstwo chyba jednak tak.
  • @MamaMika przeczytałam, że kuper goli i tak zwątpiłam przez chwilę =))
  • Ale mnie rozbawiłaś!!!!!!
    Dzięki!
  • Fajny tytuł. Musiałam otworzyć, mimo że do mężczyzn.
  • MamaMika, ponoć niektóre męskie osobniki golą się pod pachami, więc z tym kuprem tez może być coś na rzeczy (choć raczej nie spodziewam się takiej "nowoczesności" na orgu ;) )
  • edytowano styczeń 2016
    w tym sklepie są też maszynki dla kobiet przy okazji, także wątek nie tylko dla panów. No zobaczymy, otrzymałem rabat dokonałem płatności i czekam na przesyłkę. Mam nadzieję że nie przyślą mi kota w worku. Swoją drogą okazuje się że nadal w użyciu są tradycyjne maszynki do golenia (te stalowe na żyletki). Przeżywają prawdziwy renesans, wiecie - taki vintage. Jako że mam już swoje lata doskonale pamiętam golenie twarzy jednorazówkami. Masakra i rzeźnia to była. Nie rozumiem ludzi którzy snobują się na ten "vintage". To tak jakby za przeproszeniem zamiast papieru toaletowego powrócić do podcierania tyłka igliwiem.

  • edytowano styczeń 2016
    A brzytwy po dziadku żaden orgowicz nie używa? 8-> To prawdziwy vintage i jak oszczędny :D

    PS.Co to znaczy "golić koper"? :-/
  • I tak za drogo, Lepiej wydać raz na solidną brzytwę.
  • Golić koper- młody zarost( którego nie widziałam w zyciu...)
  • Aaa! Lubię się dokształcać :-B
  • Mika, na pewno widziałaś ;)
    Moi też golą kopra, znaczy ten cień, który wygląda bardziej na puszek niż na jakikolwiek zarost :D
  • :))
    Pamietam u Młodego ten "pierwszy zarost" który to już, teraz, zaraz TRZEBA zgolić bo przecież "zarasta" calyyyyy :))
    Maszynki do golenia- która kupić, jaka pianka, balsam po goleniu etc
    Gorzej niz baba w obuwniczym
    Potem koniecznie elektryczna, która musi być taka, sraka i owaka :))
    A teraz?
    Idź sie ogolić dziecko!
    Zaraz, potem, nie chce mi sie
    Albo "moze bym sie ogolił? E tam, moze jutro"
    :))
  • edytowano styczeń 2016
    Ja tam lubie męski zarost :) Byle nie same wąsy.. ble jakoś mi sie dziwnie kojarzą.
    Ale taka 2-tygodniowa broda mojego męża :x

    BTW Zna ktoś taki jakiś dobry sprzęt co to przycina do jakiejś określonej długości a nie całkiem na zero jak maszynka?
  • @camille zwykłą maszynkę do włosów można zastosować do brody (u mnie sprawdzało się 5 mm).
  • @Camille - mam to samo podeście do wąsów. Albo-albo. Alba facet est gładki jak liczko* niemowlaczka, albo przyzwoicie porośnięty :D

    *wiem, że się mówi "pupcia niemowlaczka", ale z pupciami nie miałam kontaktu od lat niemowlęcych, wiec nie wiem, czy gładkie. Liczka owszem.
  • Jak już w temacie golenia, to czy macie doświadczenia związane z maszynkami Wilkinson? Czytam różne opinie, jedni przechodzą z Gilletta na Wilkinsona, drudzy odwrotnie... Teraz używam Gillette Fusion Proglide Power, zresztą kupuję je w sklepie, który Prayboy wymienił i jestem zadowolony. Pytanie narodziło się ostatnio po rozmowie ze znajomym, który ma takie fajne cacko (znalazłem je też w tym sklepie): http://strefagolenia.pl/zestawy-maszynek/244-maszynka-wilkinson-quattro-titanium-precision-z-1-wkladem-trymer.html
    Kusi mnie aby spróbować, czy ktoś z szanownego grona używa?
  • powinni nam tu płacić prowizję za marketing szeptany
  • Mąż chciał na brzytwę chciał się przerzucić ale zrobiłam mu histerię że to niebezpieczne.Używa ktoś?
  • Remington F7800 Titanium-X Dual Foil Shaver
    Goli szybko, dokładnie, rzadko zmieniam folię i noże.
    Szkoda, że akumulator nie jest litowy.
    Remington XF8500 Smart Edge Shaver ma litowy, ale nie ma ani słowa o tytanie.
  • Kolega poszedł do golibrody... Ma brodę taka hipsterska... Zapłacił 65 zł...

    Lekko sie zdziwiliśmy... Ale faktycznie ładniej teraz ta jego broda wyglada...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.