Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

nocleg w Trojmieście na dwie trzy noce żeby zobaczyć morze zimą

Jak w tytule, może możecie polecić coś taniego. Powstał nagły pomysł,żeby w ferie pozwiedzać Trójmiasto. Pewnie tylko 4 córki i ja. To co?
«1

Komentarz

  • my tez mamy taki pomysł. 5 dzieci i rodzice.
  • a kiedy macie ferie? z ciekawości zapytam podbijając, bo 15/16 .02 też się wybieram w okolice :)
  • Nowe, my wcześniej n ok 23 stycznia. Tzn myślałam 22-24 moze25 stycznia . W tym roku mamy pierwszy termin ferii. Co prawda tylko jedno dziecko pod to podlega ale zawsze
  • u nas ferie od 14 lutego. Ostatni termin
  • http://www.ssm.gda.pl/index.php/pl/cennik.html polecam szkolne schroniska młodzieżowe, zdecydowanie finansowo jest najkorzystniej. Lokalizacja walowa pozwoli na piechotę przemieścić sie do starego miasta. Poszukam wam jeszcze apartamentów - mieszkania na dni, bywa ze tak wyjdzie taniej i bardziej komfortowo. Moze być Sopot?
  • To macie fajnie. Nie lubię tego pierwszego terminu
  • Dzięki@Andora. Może być jak najbardziej. Nie znamy zupełnie Trójmiasta
  • A na ile dni i kiedy mniej więcej. Moja koleżanka wynajmuje tak mieszkanie w Sopocie 15 m od plaży :)
  • Wstępnie jak wyżej 22 stycznia po południu wyjechalabym po mojej pracy do 25 .
  • @andora, a ceny mieszkania wynajmowanego przez.przyjaciółkę podobne jak apartamentó?
  • Obawiam sie ze tak. Jutro do niej napisze. U nas ciężko jest cos taniej znalesc, nawet jak zrezygnować z dobrej lokalizacj to i tak taniej noe będzie. Moim zdaniem ze 150,zl za wasza piatek to minimum jak zaplacicie.
  • Ok. Dzięki. Jutro będę dzwonić. Jakbyś ktoś jeszcze coś to się polecam.
  • @agnodike5 popatrz jeszcze na grupony, o tej porze roku można znaleźć cos fajnego w atrakcyjnej cenie
  • No ale praktycznie nie ma szans na ofertę mniejsza niż 30 zl/os. To noe realne u nas. Nawet jak by soe trafilo to by bylo bardzo podejrzane. Latem jeszcze akademiki nie są drogie a niektóre w fajnej lokalizacji. Zima stawialabym albo na schronisko albo apartamenty. Jeszcze napisze później. W wkacje mam mieszkanie w Brzeźnie, warunki takie sobie ale do plaży 10 minut. Obok biedronka, piekarnia. Mieszkanie nie cale 50m ale jak cps to mogę po bardzo dobrej cenie w wakacje użyczyć
  • Nawet w najgorszym standardzie akademików biora teraz 35/40zl os/doba. Mogę popytac, ale zimą trudno bo odpadają mieszkania które latem są zwalniane przez studentów.
    Zapytam jeszcze znajomej, co zaocznie studiuje, gdzie na weekendy studenci zostają:)
  • Ssm.gda.pl spójrz tu, maja trzy lokalizację i cennik na stronie ;)
  • Jukaa tanio to minimum 30,zl
  • To mieszkanie moja koleżanka ma zajęte. Jeszcze w wolnej chwili poszukma innych opcji.
  • @Agnodike zapytam znajomą która ma chyba wolne mieszkanie w tym czasie, ale jak dziewczyny obawiam się, że 150zl to minimum. Przygarnęłabym Was ale niestety fizycznie niewykonalne.
  • O hej @Agnodike :) Zaraz się podowiaduję od znajomych.
    Do nas w tym terminie już przyjeżdża rodzinka z dziećmi. My wyjeżdżamy na prawie całe ferie. Chyba że moja skręcona kostka się nie doleczy. Ale to luty i nie wiem jeszcze jakie mój mąż ma plany.
  • Dziękuję Wam bardzo. Zaraz będę zgłębiać temat. @Dorotak widzę że te noclegi, które podałaś, są w trzech lokalizacjach- Wałowa, Kartuska, Grunwaldzka- któraś z tych lokalizacji jest lepsza w sensie turystycznym?Dziękuję bardzo jeszcze raz
  • Najlepiej znam rejonu Grunwaldzkiej, ale tam turystycznie to wszędzie trzeba dojechac. Wałowa chyba najbliżej strowki, na stronie powinni mieć mapę. Z tel trudno mi porównać:/
  • Agnodike zdecydowanie walowa. Aczkolwiek okolica jest dosc obskurna wiec obawiam soe ze powroty po ciemku z samymi dziewczynkami będą nie za przyjmie.
  • Wałowa jest najbliżej starówki, spokojnie na piechotę można dojść do długiej czy mariackiej
  • O rozkrecil się wątek. Muszę pooglądać te wstawione oferty. My to najbardziej chcielibysmy jakiś apartament na 2-3noce,blisko plaży, niekoniecznie w centrum miasta. Dzięki andora
  • @andora, byłabym zainteresowana tymi apartamentami w Gdańsku. Znasz właściciela? ????tam da rozne.lokalizacje podane. Dla nas najlepsza opcja to ciche miejsce ,na niezatloczonej ulicy.
  • Dla nas też.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.