Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bombisia... ( watek na luzie)

...Nowa do mnie przyjechala i matero - bo stare sie gdzies zapodzialy. Maz wsadzil w jakies bezpieczne miejsce i zniknely. Calkiem, jak mata do osaczania naczyn - tez lezy w miejscu bezpiecznym. Ale to nie o ukrytym potworze pozerajacym sprzety domowe ma byc. Tak wiec, zasiade sobie wreszcie po przerwie z moja mate. A Wy jakie herbaty lubicie popijac celem relaksu?
«1

Komentarz

  • Ja mam jakąś herbatę w ładnej puszce, dostałam ją od bratowej na zeszłe święta. Basilur magic nights - niestety magic dziś nie było. Może trzeba całą puszkę wydoić.
    image
    Smakuje zwyczajnie, gorzka jakaś, ale kawę rzuciłam, tylko w weekendy piję kawę...
  • kurde, jak tu by się od kawy odzwyczaić.....
    I co postawi na nogi po kolejnej nieprzespanej nocy???
  • Herbata. Tylko nie wiem czy to zdrowiej. Ja jeszcze zrobiłam porządek w lekarstwach i wszystkie nieprzeterminowane suplementy typu skrzypowit, magnez itd. losowo pobieram. Dziś np. żelazo z rana. Zobaczę czy będzie jakaś różnica np. na paznokciach.
  • yerba mate lepsza przy karmieniu niż kawa?
  • Nie wiem, bo ja piję zwykłą czarną, ale mi się wydaje że jestem żywsza jak odstawiłam kawę.
  • edytowano styczeń 2016
    Ja piję zbożówkę, zwykłego Anatola. Kawę naturalną piłam hektolitrami, nie potrafiłam funkcjonować bez tego pobudzacza.
    A teraz, po odstawieniu kawki, żelazo w normie, paznokcie ładne jak nigdy. Rano też piję mocnego Anatola z mlekiem i efekt ten sam.
    Z herbat to tylko roibos.
  • W Ardżentinie Yerbe piją przy karmieniu , ale gdy widzę, jak ta pobudza mojego męża, to wolę nie ryzykować.
    Smaku nie kubię
  • OPrzy karmieniu bym nie probowala, chyba ,z e chcesz miec Sajgon w domu. To jednak pobudza nieco:) Zdrowsze do kawy, ale jednak dzieciak moze sie rozkrecic.
  • Anatol tez dobry:) I stara, dobra Inka:)
  • ja piłam kiedyś "kawę" żołędziową. raczej ciekawa niż smaczna ;) mam jeszcze pół puszki, jakby ktoś był zainteresowany.
  • Odstawiłam kawę 3 tygodnie temu i nie czuje jakieś super poprawy oprócz ciągłej ochoty na kawę.... Sic! Maź ekspres włącza a ja tęsknie! No ale odstawiłam, bo po kawie miałam przyspieszone bicie serca do tego stopnia ze było mi słabo i leciałam przez ręce... Zwalam na hashimoto ;) teraz sie racze rooibosem zielonym albo czarna z early grey z lidla. Kocham zielona z wanilia z twinings ale ja mozna kupic tylko w UK i to tez nie wszędzie :(
  • edytowano styczeń 2016
    Czy Anatol jest gorszy od Inki? Tak sobie pomyślałam, żeby się na polską markę przerzucić.
  • @draconessa - ja bez yerby mam sajgon, więc bez różnicy. Muszę coś, co postawi mnie na nogi.
  • @Taja w ogóle nie pijesz kawy?
  • A ja nie zauważyłam, że yerba pobudza, nawet nie wiedziałam.
  • ja ze wstydem przyznam, ze choc karmie to popijam kawe
  • Yerby nie lubię.
    Kawę polubiłam baaaardzo - pijam ze dwie słabe dziennie. Z mężem. :D
    Anatola pijam codziennie rano - to rytuał.
    Zieloną i rooibos
    litrami.

    :D
  • @In Spe - przerzucamy się na coś innego? ;)
  • Ja bardzo lubię Inkę karmelową.
  • Ja kawę też z mężem, w weekendy i czasem w tygodniu (w poniedzałek np. w McDonaldze byliśmy). Zwykła czarna herebata mi nie smakuje ale jak mam to wypiję. Earl Greya lubię nawet z Biedronki ;)
  • edytowano styczeń 2016
    e. nie ten wątek pomyliłymisie
  • @Joanna36 w ogóle, wcale, null. Nic a nic nie piej kawy ;)

    Ale ciagle mam ochotę!!! I to mnie mega wkurza. Bo nie pije tylko ze względu ze mi po niej słabo. Ale na maxa lubię kawę.
  • Napij się, już możesz ;)
  • To z filmu jakby co żebym czyichś uczuć nie zraniła przypadkiem..
  • Ja kiedys pijalam miete w duzych ilosciach, czesto zalewana zimna woda (ale ja wtedy moczowke mialam, pilam ciagle, spalam z woda). Yerbe pijalam, ale sie skonczyla i nowej nie kupilam. Czerwona powoduje u mnie zaparcia, ale lubie, zielona tez lubie.
    Ale ogolnie z herbat to najbardziej lubie wode i tylko woda potrafie sie napic.
  • Teraz odstawić kawę?
    Spałabym na stojąco, mi pomaga na ból głowy, znaczy właściwości lecznicze ;).
  • E, da się , ból głowy po odstawieniu kawy nie pojawił się teraz bo piję herbatę, to odwyk od kofeiny boli, a kofeina jest w wielu produktach.
  • Ja po czarnej herbacie mam przesuszone gardlo i boli mnie brzuch. Po kawie tego nie mam.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.