Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Boże Krówki

Poznałam wczoraj. Mmmm... Doooobre.
Znacie?

www.bozekrowki.pl

Komentarz

  • W każdej krówce mądry cytat. (min JPII)
  • edytowano styczeń 2016
    Mniam!
    I fajny pomysł :)
    W Krk są, jak widzę, to będzie można spróbować i wesprzeć inicjatywę.
    k.

    (nim weszłam na ww. stronę, i nie wiedziałam, że o cukierkach, skojarzenia poszły "po zwierzętach gospodarskich" i przypomniałam sobie o Osiołku Manolo, pędzla/ rysika naszej @Joannna, o - tu:

    http://osiolekmanolo.pl/
  • Pewno krówka jak krówka
    Im bardziej ciągnąca tym świeższa ( taka wprost z taśmy produkcyjnej, wystudzona) - ponoć ma najmniejsze wzięcie
    Potem twarda z wierzchu i ciągnąca w środku - ta ma największe wzięcie
    No i potem już taka zleżała- cała twarda, krucha

    Miałam przyjemność być na produkcji krówek (nie pamiętam, która mleczarnia teraz)
    matkoooooo jak dziecko w fabryce czekoladek :))

    A jak dali mi cały karto ciągutek...........to już byłam przeszczęśliwa
    i to chyba jeden jedyny raz kiedy mordę miałam zamkniętą podczas drogi powrotnej :))
  • Był opłatek w polskiej parafii i ksiądz wszystkich czestował bożymi krówkami. Nie tyle że pyszne ale również cytat na papierku daje do myślenia.
    Myślę że jak będą następne rodzinne uroczystości, to zamówię.
  • Upnę sobie bo produkt sprawdzony. ;)
  • U nas były na św. Andrzeja po Mszy dla dzieci, Ksiadz rozdawał z okazji święta swojego patrona. Naprawdę fajna sprawa takie krowki ;)
  • Fajnie macie! Nie wysyłaja za granicą. :(
  • Mam chęć na krówkę. Tak. Z kawą...
  • krówka


    tak, taaaak
    kupiłam dziś krówki........... ciągutki.....i inne złe cukierki ...........i żrę :((
  • Niestety kalorii w nich tyle samo co w swieckich krowkach.
  • @manna, dzięki! :-* Możesz mi dać adres na pw. ale wygląda na to że można sobie załatwić telefonicznie!

    @Marcelina, są bardziej kaloriczne ze strony duchowej: Nie złe są tam kalibry. ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.