Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Akademia Mamy Róży - KATOWICE - 12 lutego - tym razem dr Tomasz Rożek o kometach!

edytowano styczeń 2016 w Ogólna
Zapraszamy serdecznie wszystkie Mamy na "kosmiczny i odlotowy" wykład o kometach, który poprowadzi dla nas dr Tomasz Rożek, fizyk, dziennikarz i popularyzator nauki, znany z artykułów pisanych m.in. dla Gościa Niedzielnego czy Wiedzy i Życia.

KIEDY?
12 lutego 2016, godz. 10:00

GDZIE?
Sala parafii oo. Dominikanów pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Sokolska 12, Katowice

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc siedzących wszystkie chętne mamy proszone są o potwierdzenie przybycia (podanie ilości osób dorosłych i dzieci) z informacją na maila: akademia.katowice@mamaroza.pl
«1

Komentarz

  • edytowano styczeń 2016
    I jeszcze przypomnienie:

    W zaznaczonych miejscach zielonymi krzyżykami są parkingi - górny krzyżyk to zaraz obok kościoła płatny i strzeżony parking, bezpłatny do 3 godzin parkowania jest ten na dole, w Galerii Katowickiej. Galeria Katowicka jest doklejona do Dworca Autobusowego i PKP więc pieszo to kilka minut spacerkiem.

    Wejście do salek - schody w dół są po lewej stronie kościoła.

    Pan Tomasz ma dotrzeć do nas ze swoimi książkami, więc będzie możliwość zakupienia i uzyskania autografu :)

    JakDotrzeć
  • Oooo! A kiedy w W-wie będzie AMR z p.Rożkiem? Nie mówcie, że nie będzie :-S
  • Mam nadzieję, że tym razem nic nie wypadnie i dotrzemy.
  • ja też będę
  • edytowano luty 2016
    Dla dorosłych
  • Rożek? To ten wyznawca teorii ewolucji? Ale fajne ma pióro
  • Lila - dla mam, ale ja zabiorę chłopaków.
    Gregorius - przyjedź.
  • Huraaa- będę:)
    Właśnie sobie zaklepałam urlop w pracy:)
  • ja bym moich do jakiegoś depozytu oddała... ale na razie są chorzy (w systemie zmianowym), więc mój przyjazd w zawieszeniu, bo nie ma kto z nimi zostać w ten dzień.

  • Halo, halo! Jeszcze jacyś chętni? Podbijam, bo to już za parę dni!
  • Ja! Ja będę! +2

    1 oraz 3 latek.

    Mam nadzieję, że wyzdrowieją. Wysyłać jeszcze mailem?
  • edytowano luty 2016
    Ja+3 tez mamy zamiar dotrzeć. @MonikaMa, masz ten Alfabet na wypozyczenie?
    @Rogalikowa, ubranko komunijne brać?
  • @balum dam ci znać. na razie nie podejmuję decyzji, bo potomstwo chore, a nie mam ich z kim w piątek zostawić na tyle godzin.

    wyślę wiadomość w czwartek.
  • Jest szansa na opieke do dzieci? Bo K lat 6 pewnie poslucha, D jest nieodkladalna, ale L i. S -4 i 2-nie dadza rady.
  • @palusia - nie trzeba, zapisałam Cię :)

    @balum - wezmę płytę, ale tak dla pewności, to mi przypomnij smskiem w czwartek wieczorem

    @E.milia - jeśli jest potrzeba, to w salce obok zorganizuję kącik dla dzieci
  • Wybieram się - raczej bez dzieci plus koleżanka z dziećmi sztuk 3 - przydałby się kącik :)
  • @Monira musimy się dogagać z dojazdem, Justyna też się wybiera :)
  • Ok, ale będzie ktoś kto się nimi zajmie czy tylko miejsce?
  • E.milia - zaraz spróbuję kogoś zorganizować. Ja też mogę być jako opieka na czas wykładu - zabiorę materiały plastyczne dla dzieci.
  • Ok, dzięki za info. Potwierdzę ostatecznie jutro wieczorem, bo zależy to od kilku czynników, między innymi od @Lila :)
  • No to czekamy na @Lila:)


    U mnie zaczęło się wszystko komplikować - będę musiała na głowie stanąć, by logistycznie dzień ogarnąć. W sumie nie mam wyjścia:)
  • u mnie kurka choroby nie chcą się skończyć. wczoraj wywaliłam na dwór, bo dom się trząsł w posadach, a dziś znów gorączki X(

  • Mnie nie będzie. Szpital na peryferiach prowadzę chwilowo ;)
  • u nas też nemocnice na kraj mesta. nie mam z kim zostawic dzieci. @balum na razie dzięki za albę. odezwę się jak mi dzieci wyzdrowieją i będę się ruszać za miasto (katowice mamy w planach teatralnych).
  • Ja spróbuję wpaść w składzie jak ostatnio jeśli znajdę towarzystwo do pociągu i opiekę dla starszych. @MonikaMa jak jedziesz? Autem mnie wykończyło ostatnio z tym małym wrzaszczkiem. Zapytam Natalii też i reszty z okolicy.
  • @gozdkowa - tym razem będę wcześniej, potem mam jeszcze parę rzeczy do załatwienia na miejscu, więc się nie dołączę, choć było przemiło, nawet z tym słodkim Wrzaszczkiem!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.