Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pomoc dla Jerza.

Słuchajcie zbieramy dla 1% procent, ale z racji że to nie jest zbiórka ratująca życie, to w tym roku jeśli chciał go wesprzeć, przekażcie na siostrę Marceliny.
Natomiast Artur zamówił bardzo dużo ulotek jeśli ktoś z was ma możliwość wystawić je w miejscach gdzie jest dużo ludzi to mogłabym przesłać i byłabym bardzo wdzięczna.

Komentarz

  • Jakie miejsca masz na myśli? Na przykład?
  • Dowolne tam gdzie zachodzi prawdopodobieństwo że ulotkami ktoś się zainteresuje.
    Np fryzjer, poczekalnia w przychodni itp.
  • Albo gdzieś w pracy ...
  • Do mnie do domu ostatnio dużo ludzi przychodzi i mogłabym jeszcze w poznańskiej Farze( i w salkach obok) zostawić
  • Ooooo jak byś dołączała do słoika.
    Jak mogę to ci wyśle.tylko przypomnij mi adres na prv.


    Właśnie to chodzi o to żeby ta ulotka dostawała się w ręce podatnika. Moja fryzjerka w zeszłym roku z rachunkiem dawała.
  • Wyślij mi jakas formę elektroniczna tej ulotki ok?
  • Maliwiju, w PL sie nie rozliczam, ale namowilam kogos, zeby przekazal dla Jerza , wiec nie bede nic zmieniac juz. Jeszcze jedna ksiegowa, ktora robi PITy znajomym, dostala Wasze dane i jak ktos nie bedzie mial swojego pomyslu, to ma proponowac Jerza.
  • Bardzo dziękuję.
  • Dzięki podaj adres na prv
  • Podeślij i mnie.
  • Dzięki, to proszę podeślij mi adres.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.