Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

AMR Kraków- pierwsza pomoc dla dzieci- 18.02

Zapraszamy.
Przy salka przy Kościele św Floriana. Na rogu placu Matejki.
Akademię Poprowadzi pielęgniarka dyolomowana, wykładowca w medycznym studium zawodowym, mgr Zofia Machnik.

Główne zagadnienia.
- resustycaja
- krwotoki
- zadławienia.
Będziemy , ćwiczyć na fantomach.




Komentarz

  • 18 lutego to czwartek, godzina przedpoludniowa. Wolicie blizej 10.00 czy 11.00? Bardzo polecam, nawet, jesli juz robilyscie podobny kurs. Warto regularnie powtarzac.

    Inside joke - fantomy z kurialnym certyfikatem :)
  • Super temat :)
  • Przeprowadzam resuscytacje watku. Kto sie wybiera? @kowalka? @weronka? @barbasia? Grono podkrakowskie?
  • Już wiem skąd ta cisza.

    Już dopisuje ważną info
    Pani Zosia żyje w związku sakramentalnym.
    Należy do sąsiedniej parafii ale często ją widzę u nas na mszy.


    Jak nie Kraków to może Katowice?
  • "Pani Zosia żyje w związku sakramentalnym"

    image
  • Ja zawsze bardzo chętnie na AMR, ale nawet na tutejszą nie dam już rady się stawić, bo między urlopami macierzyńskimi odpoczywam w pracy X_X
  • Podbijam.
  • @maliwiju

    uśmiałam się :D
    Zachęciłaś mnie, zwłaszcza, że na naszą AMR nie dam rady jutro.

    Ale...za tydzień u nas ferie więc mój jeden nie w szkole, a u nas dziecko Glorii będzie. Czy ja wiem czy bym dała radę z czwórką 1,5h jechać w jedną stronę. No i nie wiem, czy się @Gloria zgodzi :p
    Jeszcze nie wiem czy wydobrzejemy do tego czasu, ale może jakbym jakieś atrakcje dzieciom wymyśliła na miejscu, to może, może... Muszę to przemyśleć.
  • @palusia, ja się zgadzam na wszystko:) A co do jazdy z 4, to zapewniam, że łatwiej jechać z czwórką niż z jednym:) Serio:) Najmłodszy nie ryczy, bo cały czas się cos dzieje, reszta też ma sie lepiej, bo jak jest jakis "nieswój"- patrz "mój" to już zupełnie inny układ.

    so, go ahead!

  • Halo, Krakówku drogi! Jeszcze są miejsca!
  • No nic.... Następną zrobimy o żołnierzach wylkętych i rozważymy czy wstępu nie będą mieć ci z zaliczonym kursem pp.
  • Ja już wiem, że nas nie będzie, niestety. Inne sprawy organizacyjno-feriowe wyszły nam.
  • Może nam uda się być, ale trudno jeszcze przewidzieć.
  • @maliwju
    Temat super, ale nie damy rady - wychodzimy z grypy i zap.oskrzeli.
    Bardzo żałuję, serio.
    Tym bardziej że pani Zosia tak cnotliwie żyje :D
  • W Wwie, miałyśmy takie spotkanie, i jest zapotrzebowanie na następne, bo to naprawde warto wiedzieć, przeciwieczyc. Moim zdaniem mając dzieci, warto raz na pół roku, max raz na rok, coś takiego robić.
  • Roważam przełożenie spotkania na kwiecieńz racji sesonu chorobowego.
  • To byłby dobry pomysł!
  • u nas też gorączkowo - aktualnie Z.
    (i jeszcze najstarsze chłopię od godziny z ręką w gipsie)
  • Dobra, to przenosimy na kwiecień, jak się wszyscy wykurują.
  • Kwiecień!!!
  • Tak Kwiecień.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.