Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ankieta IPSOS

Fajnie zobaczyć coś takiego:org

«1

Komentarz

  • Wielodzietni.org, to jest organizacja???
  • Najwyraźniej.
  • To mało powiedziane... :D
  • Konrad, jak miło Cie widzieć!!!
  • Też jestem wzruszony... Rzadko mam chwilę, ale jak coś ważnego się dzieje to zaglądam. Ale teraz nie mogłem się powstrzymać, no wiesz... :D
  • @Katarzyna tak podawali wielodzietni w badaniach jakościowych ;-)
    A niby co, nie jesteśmy zorganizowani?
  • .org skrótem od organizacja!
  • Mimo wszystko dziwi mnie, że forum internetowe pojawia się w zestawieniu, a Stowarzyszenie bł. Mamy Róży, które robi tyle fajnych rzeczy, umyka. Wolałbym, aby było odwrotnie.
  • @tylkoMaciek trzeba dość uważnie śledzić forum, by dowiedzieć się o Stowarzyszeniu. Wiele osób obecnych tutaj coś słyszało, ale jak widać badani wspomnieli forum, a nie Stowarzyszenie.
    Ankieta jest zrobiona w oparciu o badania jakościowe zrobione przez Ipsos w styczniu i lutym br.
  • @jan_u - zorganizowani to jesteśmy, ale czy to wystarcza, żeby nazywać się organizacją? Że tak filozoficznie zapytam... ;-)
    To z tymi badaniami jakościowymi IPSOS, to jak z Familiadą - ludzie mogą odpowiadać dowolne głupstwa i to potem idzie dalej, bez jakiejś merytorycznej korekty?
  • Byłam kiedyś u nas w markecie i była rodzina z 5 dzieci- wyglądali tak fajnie i tak swojsko, tak normalnie.... lecz nie miałam odwagi zapytać skąd są... a może okazało by się że z naszego forum...
    Tak sobie myślę że było by fajnie aby ludzie z naszego forum mieli jakiś znak szczególny..... tzn mamy - mamy dzieci ale np na autach z tyłu takie małe.... w.org.... myślę że było by to fajne bo cały napis..... chyba nie za bardzo.
  • @Katarzyna
    Mozna było zamienić
    tato.net na Fundację Cyryla i Metodego i w.org na Stowarzyszenie Mamy Róży, ale rozumiem, że chodziło o identyfikację platform współpracy bardziej niż stricte organizacji.
  • To może trzeba było zmienić pytanie tak, żeby w nim uniknąć słowa "organizacja"?
  • Pewnie tak :-)
  • teraz to już w ogóle strona wygląda jakby była stowarzyszeniem :D baner niestety nie wskazuje na to, że chodzi o coś innego ;)
  • Chwilowo nie mam lepszego pomysłu :)
  • Teraz ta strona wygląda krzepiąco, obiecująco, dynamicznie.
  • Jaka strona? Czy z telefonu nie widać?
  • I super!
  • edytowano marzec 2016
    Ta strona, na której jesteśmy. Nie wiem, co widać z telefonu. Ja ją widzę z komputera stacjonarnego.
  • Z telefonu nie, to inny szablon.
  • odruchowo klikam tam, gdzie było "wątki" i się dziwię ;)
  • No, ciekawe. Nie było dotąd takiego spięcia forum ze SMR. Ale może tak trzeba.
  • Grupa zorganizowana =))
  • nie no teraz ekstra, będzie można równie często wchodzić na stronę SMR! :) gdyby się dało napisać całą frazę "Stowarzyszenie Mamy Róży" to już w ogóle by było super, bo jednak ciągle wygląda na wielodzietni.org stowarzyszenie ;)

    ale to tylko luźna sugestia i tak mnie się bardzo podoba :) może jeszcze kiedyś dojdzie zakładka "spotkania AMR" :D
  • Tak, akademie powinny mieć swój osobny link. Ale tutaj inicjatywa należy do Organizatorek.
  • o! jaka ładna strona! Brawo Adminu!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.