Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zjazd Dużych Rodzin w Gnieźnie - FOTORELACJA I WRAŻENIA

edytowano czerwiec 2016 w Ogólna
Kochani!

Dzisiaj rozpoczęliśmy zapisy na IV Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Gnieźnie. Pierwszeństwo mają rodziny zrzeszone w ZDR "Trzy Plus". :)
Gorąco namawiamy i zachęcamy do udziały w tym wyjątkowym wydarzeniu. Szczegóły i zapisy na stronie: zjazd.3plus.pl
Ewentualne uwagi i pytania prosimy kierować na zjazd@3plus.pl

Do zobaczenia w Gnieźnie! :)

22.03.2016
«13

Komentarz

  • My się jeszcze zastanawiamy, ale chyba się zapiszemy.
  • Zapisani.
  • Zapisani my tez. Nie czekajcie z zapisami bo sie może okazać ze jak sir namyslicie to miejsc nie będzie. Po jednym dniu zapisów bylo juz zapisanych 130 rodzin.
  • a gdzie szukac linka??? na te zapisy. Czy mozna dowiedziec sie cos blizej tzn data zjazdu itp
  • zjazd.3plus.pl
    Zjazd bodaj 17-19 czerwca. Wszystko pod linkiem. Nie zwlekaj ;-)
    @Quintana
  • jest bardzo dużo chętnych :)
  • @Bea zapisz się bez noclegu. Najwyżej zrezygnujecie, jest lista rezerwowa - jak odwołacie to skorzysta ktoś inny. Można przyjechac bez zapisów ale wtedy posiłki i warsztatowa część atrakcji będzie niedostępna.
  • edytowano marzec 2016
    @Bea dokładnie tak jak mówi @Inka
    zapisy są ze wzg na posiłki i inne organizacyjne sprawy
  • Zapisawszy się z rodziną:)
    Czy teraz trzeba czekać na potwierdzenie?
    Już się cieszymy na wyjazd do pierwszej stolycy! Szczególnie, że teraz 1050 lat od chrztu Polski, więc dzieciom powinno cos w głowie zostać.

    No i oczywiście w perspektywie tylu ciekawych ludzi wokół..
  • @Gloria - powinniście dostać potwierdzenie mailowe zaraz po zapisaniu. Jeżeli nie otrzymaliście, to napisz tu: zjazd@3plus.pl. Może była jakaś literówka w podanym mailu? Albo wpadło do spam-u?
  • zapisalismy sie ale nie wiem czy sa jakies realne szanse , ze sie dostaniemy , bo nie jestesmy czlonkami rodzin 3plus.
  • cos mi nie wyszla ta rejestracja. bo komputer sie zawiesza jak nacisne koncowy przycisk 'wyslij' na stronie rejestracji
  • Jakby co to jesteśmy zapisani , tylko czy się załapiemy ? W ZDR nie jesteśmy...
    K
  • Też się zapisaliśmy i mamy nadzieję że się dostaniemy.
  • zapisani i potwierdzenie otrzymane...jest duza szansa dostania sie. Obysmy sie spotkali w czerwcu. Fajnie by bylo poznac kogos z forum w realu.
  • Zapisaliśmy się również :-)
    Czy tam jest również coś ciekawego dla młodzieży (16 i 13 lat)?
  • moja córka prawdopodobnie będzie miała warsztaty filmowe :D

    reszta się tworzy, nie mam rozpiski
    jak coś "przecieknie" dam znać
  • potwierdzać będą na pewno...a bliżej terminu pewnie też dzwonić, by podawać szczegóły noclegowe itd.
    Zwykle było tak, że na zajęcia , na których jest ograniczona ilość osób trzeba się zapisywać i w tym celu też są informacje
  • Jesteśmy na rezerwowej liście, więc czekamy dalej.
  • Dzisiaj do męża zadzwoniła Pani i potwierdziła, że JEDZIEMY:)
    Ale fajnie! Do zobaczenia!
  • a właśnie miałam pisać, że od dziś ruszyły potwierdzenia :)
  • No. Potwierdzili nas :D
  • ZDR ma pierwszeństwo....
  • Nic straconego. W zeszłym roku dostali się wszyscy chętni z listy rezerwowej.
  • @Bea, ale do ZDR nie trzeba od razu kołem. Mozna indywidualnie przez internet się zapisać ;-)
    W Warszawie do tej pory istnieją tylko koła Wawer i Targówek. Myślałem o bielańskim i mam nadzieję, że powstanie, ale że ciągle myślimy o wyprowadzce, to trudno mi zainicjować i porzucić ;-)
  • Jesteśmy na liście rezerwowej.
  • to jest myśl, byś się @Bea indywidualnie zapisała.

    A jak uda Ci się zebrać kilka osób to może i koło założycie ;)
    Liczę na to, że z list rezerwowych jest szansa się dostać
  • wszystkim, którzy bawić się będą w Gnieźnie życzę pięknej pogody, dużo radości i miłych spotkań

    żałuję, że mnie nie będzie, ale jak kto spotka mojego męża - to się ujawniajcie :)

    A może ktoś trafi do mojej córki na warsztat filmowy? ;)

    pozdrawiam!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.