Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • up,podobnie jak w sokółce
  • Ciekawe, że w najgorzej dzielnicy Legnicy
    Zakaczawie jest (było) hardcorowe

    Myślę, że to jakiś znak
    I oby Ci ludzie odnaleźli Boga
  • @kociara, serratia to już nie na tym poziomie patomorfologii.
  • To jest to, o czym pisze pani. Chyba nawet ja nie pomylilabym miocytow z bakteriami. Więc scenariusz negatywny jest najwyżej taki, że ktoś, kto badał, kłamie.
    Sama hodowla serati niespecjalnie czegoś dowodzi w tej sytuacji.jesli patomorfolog nie kłamał . To jak z badaniem moczu. Często hodują się te bakterie w posiewie, którymi próbka jest zanieczyszczona.
  • Właśnie mnie tez to zastanawia- okej,czerwony kolor pani wyjaśniła,ale jak mozna pomylić pod mikroskopem bakterie i ciało ludzkie -konkretnie mięsień sercowy?
  • Ja mysle ze pojawienie sie tej sytuacji moze nawet bardziej odnosić sie do syt Polski,niż konkretnie dzielnicy Legnicy...

    Nadciągająca laicyzacja,islamizacja i inne zmiany,które niepokojąco wkraczają na 'nasze podworko'...

    Moze chodzi o to,aby Polska nadal w 'odróżniała sie od zachodu' ?
  • Hm...
    Ciekawe z tą seratią.
    Ale prz3ciez nie jeden człowiek badał tę hostię?
    Wszyscy kłamią?
    A co do cudu w Sokółce...poddano go w wątpliwość???
  • M32, nigdy żadnego cudu nie było, Zmartwychwstania nie było, Pana Jezusa uczniowie wykradli, kłamstwa od 2000. lat.
  • ...A wiara to opium dla mas ;)
  • Dobrze, dobre miasto, Koscioly tam są już mocno wyludnione.

    Niech Duch sw napełniania wiarą Legnice i caly Dolny Śląsk.
  • Tez jak przeczytałam zalinkowany artykuł, to pierwsza myśl w mojej głowie: a Jezusa uczniowie wykradli przecież..........

  • Cud jako upomnienie, że patena nie służy do leżenia w szafie
  • edytowano kwiecień 2016
    Ja ostatnio czytam książkę o objawieniach, pana Łaszewskiego i on tam świetnie opisał strategię diabła, że ośmiesza się i deprecjonuje wszelkie cuda, no bo jeszcze ludzie zaczeliby wierzyć. A wiara przecież ma być logiczna i powinna być maksymalnie rozmyta do jakiejś niesprecyzowanej bliżej siły wyższej.
  • Albo mozna spojrzec jak Meter, i odczytac jako informacje "Msze jeszcze wazne sprawujecie". I wezwanie do gorliwosci oczywiscie tez.
  • Myślę, że jakby to faktycznie była ta bakteria, to takich niby cudów byłoby więcej. Na pewno w każdej diecezji.
  • Ano, Cialo Panskie do vasculum trafia dosc czesto. I moze kilkaset lat temu mozna bylo blednie wziac czerwone plamy od bakterii za krew, teraz juz nie. Zbyt dobra technologia.
  • edytowano kwiecień 2016
    Dla mnie to wezwanie dla Polski do modlitwy. Cuda ogłaszane są przy wschodniej i zachodniej granicy. Nie bez powodu jesteśmy ostrzegani. Lech Dokowicz podkreślał to mocno.
  • Sokolka przy wchodniej, Legnica przy zachodniej, czyli ew zagrozenia te co zwykle. Mozna bylo przywyknac przez ten tysiac lat.
  • Nie ma oficjalnej interpretacji cudu, tylko jego stwierdzenie. Kosciol uznaje ogolnie, ze cuda zdarzaja sie dla umocnienia wiary, a co kto odczyta dla siebie - umacniajacego - to jego sprawa.
  • "Msze jeszcze wazne sprawujecie", piekne. Mi pasuje ta interpretacja. O:-)
  • Plama krwi ma kształt serca (i mapy Polski - jest nawet "półwysep helski)

    image

    cud ogłoszono 10 kwietnia, a 9 kwietnia jest rocznica bitwy pod Legnicą, w 1241 r w której zginął Henryk Pobożny ( z rąk MUZUŁMANÓW)

    http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/1412188,Bitwa-pod-Legnica-kleska-z-rak-Tatarow

    już chyba czytelniejszego znaku nie może być
  • na tym zdjęciu wyrażnie nie widać, ale oglądałem w dużym powiększęniu w TV. Wiadomo że każdemu się kojarzy inaczej.
  • Skojarzenia to przekleństwo,
    Więc możemy dziś dać głowę,
    Jakiekolwiek podobieństwo
    Było czysto przypadkowe

    Tak mi się skojarzyło, niewinnie zupełnie...
  • chodzi lisek koło drogi nie ma ręki ani nogi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.