Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obóz - wokalny dla nastolatki?

Czy mógłby coś ktoś polecić, może sprawdzony na własnych dzieciach?
Wartościowy, rozwijający talenty, obóz - kolonię dla 13 -latki.
Lub firmę z którą nie strach dziecko wysłać ;)

Komentarz

  • Szkoła muzyczna z Podgórza organizowała coś w górach, na nieco folkową nutę. Tymczasem nic dokładniej nie pamiętam.
  • dzięki
    szukam dalej
  • @Elunia czy byłoby to dobre dla mojej 10 latki? - teraz jest w 4 klasie skrzypiec SM.
  • Mam właśnie obawy czy nie jest za młoda. Nikogo tam nie zna, jesteśmy z Wrocławia, tam jest kawał drogi. Ma wielki zapał do gry na skrzypcach i chce, a na kursy mistrzowskie myślę, że niekoniecznie chciałabym ją posłac. @Elunia pytasz o tę panią na I ? Bo jest u nas jedna taka pani I. K. :)
  • Ja po letnich warsztatach wyłączyłam się z łączenia przyszłości z muzyką. Też pożytek.
  • @Elunia
    fajna ta propozycja coś takiego prawie profesjonalnego szukam
    dla mojej panny po szkole muzycznej :)
    tyle że daleko mamy by dowieść :(

    ale może komuś innemu się przyda
  • @Agax4 - a może poszukać innych zainteresowanych w Krk i okolicach i wtedy jakoś wspólnie się zorganizować?
    Już wysłałam linkę o warsztatach do mej siostry. Koleżance jeszcze prześlę, co jej synowie i grają i śpiewają w SM, albo chórze FK.
    k.
  • Moja koleżanka jest wspolorganizatorka warsztatów dla oazowych diakoni muzycznych, połączonych z rekolekcjami. Klimat wieloglosowy, wykłady prowadzą głównie wykładowcy z katowickiej AM. Dwa tygodnie, w Brennej. Dowiem się, jeśli ktoś zainteresowany, o szczegóły. To dla dorosłych i starszych nastolatków
  • Dziękuję @Elunia. Dla nas najlepiej byłoby gdzieś niedaleko, ale chyba raczej chciałabym być z córką na tych zajęciach. Trochę boję się o instrument. Ma pożyczone lutnicze skrzypce i jak znajdzie się z instrumentem gdzieś na końcu Polski, będę drżała o nie. Słyszałam o fajnych warsztatach koło Szczecinka, ale nie znam szczegółów. Nam na papierach też nie zależy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.