Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jakie chusteczki?

Chciałabym kupić dużą ilość chusteczek dla dzieci tylko nie nawilżanych a właśnie suchych.

Muszą mieć właściwości takie jakie mają chusteczki mokre bo mam zamiar je namoczyć w wodzie albo ziołowej mieszance. (Bo jakoś nie wierze żeby rumiankowe chusteczki dla dzieci miały cokolwiek wspólnego z rumiankiem)
Te sklepowe chusteczki nie nadają się do przemywania buzi. Nie chcę też myśleć ile mają chemikaliów skoro pienią się przy pocieraniu...

Wiecie gdzie można takie kupić? Macie coś godnego polecenia?
Waciki są dość dobrym rozwiązaniem ale tylko wtedy gdy jesteśmy w domu...

Komentarz

  • A próbowałaś Water wipes? Chyba mają 99%wody.
    Raz chyba mieliśmy, ale my raczej bezchusteczkowi.
    Mieliśmy też kiedyś chusteczki uszyte z flaneli i moczyliśmy w wodzie, jeśli gdzieś jest dostęp do wody....
  • a jak nie ma dostępu to można w domu zmoczyć i w woreczkach zabierać ;)
  • Wiem że dla chcącego nic trudnego.
    Tylko że mi by się chciało kupić opakowania suchych chustek i zalewać je czym mi się zachce.
    Dlatego pytam czy ktoś kojarzy gdzie można coś takiego kupić.
  • Takie mokre chusteczki prawie bez niczego ma netto, polecała srokao na blogu
  • Ja używałam wielorazowych Cheeky wipes.
  • To Cheeky Wipes to jest coś takiego czego mi trzeba, tylko drogie :-?

    Ale worki z pulu da się kupić taniej i myjki bambusowe też (one są takie przyjemne w dotyku).
    Marzy mi się uwolnienie od jednorazowych chusteczek :P ostatnio nie miałam i mokre ręczniczki z ikeai sprawdziły sie idealnie :D
  • Wiem, że większość chusteczek dobrze znosi pranie, można kupić jakiekolwiek tanie i uprać. Najgorzej znoszą pranie w pralce pampersy, wszystko jest potem w tych żelowych drobinkach. Telefony też źle znoszą pranie, ale lepiej od pampersów :-)
  • Oczywiście pranie pampersów było niezamierzone.
  • Z dziwnych sprzętów do tej najlepiej zniosła pranie MP3 - po wciąż działała bez zarzutu :D
  • natomiast wolałabym, żeby chusteczki higieniczne się w praniu rozpływały :-w
  • Mi kiedyś telefon wpadł do kibla i dalej działał. Ale ponieważ bałam się hordów bakterii postanowiłam przemyć go alkoholem. I wtedy padł.
    Nigdy nie zapomnę tej rozterki gdy tonął: wkładač za nim rękę czy zapomnieć o nim i spuścić go w przestworza kanalizacji miejskiej...
  • =)) dobre :D pewnie miałabym podobne dylematy
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.