Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie najlepiej z dziećmi nad morze?

2»

Komentarz

  • Hłe, hłe, 28 lat w Sopocie, ZAWSZE starałam się jak najkrócej być w domu w wakacje. Przez takich jak Wy... ;))
  • @kitek, priva piszę
  • Poza sezonem da się znieść. Ja jestem z Gdańska ale cale wakacje siedzialam w Sopocie u babci ktora mieszka nad samym morzem. Kiedys turyści byli inni. Teraz to jakas katastrofa.
  • E tam, kiedyś tez byli ciężcy do zniesienia.
  • właśnie wrócilismy z Łeby,cudnie było- Fokarium i Park Dinozaurów!!!!!!! koniecznie!!!
  • Podbijam.

    Ktoś jakiś adres ma, którym podzielić się gotów?
  • Berenika - podobno najpiękniejszym miejscem na wybrzeżu jest Smołdziński las. Od wielu osób już to słyszałam.

    Dębki
    Białogóra
  • Właśnie oglądam te Dębki.

    @Małgorzata tworzyła tu o nich legendy.

    Gdzieś się chyba wybiorę na początku sierpnia.
  • edytowano lipiec 2016
    My właśnie wróciliśmy z Mrzeżyna. Mieszkaliśmy po bardzo kameralnej zachodniej stronie , deptak,sklepy i inne atrakcje są po stronie wschodniej . Do plaży 300 m przez jagodowe lasy no i plaża nie zatłoczona. Na pewno w przyszłym roku wrócimy.
    Edit. Literowki
  • Agnicha a w toruniu byliscie?
  • @Agnicha przyjeżdzaj. Teraz mieszkam w Wwie, ale sercem z Bydgoszczą zawsze.
  • Daj znać, gdy będziesz w Wwie. Kawa czeka.
  • Nie wystygnie za bardzo ;)
  • Dziewczyny, jeśli tylko będziecie w Wwie, walcie jak w dym. Szczegóły na priv proszę.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.