Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Miłość bez rozczarowań

Komentarz

• Bardzo dobre, dzięki @tylkoMaciek
  • ludzie, pokażcie to Waszym nastolatkom!
  • Fajne
    Do obejrzenia dla ludzi naprawdę rozwiązłych, dla ludzi którzy idą do łóżka z osobą którą poznaja na imprezie, którą nie kochają lub która ich rani i przez których cierpią. Do takich ludzi jest to skierowane.
    Jest jeszcze druga strona medalu.
    Gdy brakuje kogokolwiek we wczesnej młodości, młodość wydaje mi się smutniejsza, (a męża się ma często dopiero około trzydziestki, zapoznaje się go często dopiero grubo po dwudziestce a wcześniej przytula się innych mężczyzn), gdy nie ma się żadnego takiego doświadczenia też się coś traci.

Ja nie żałuję żadnych z moich miłości i nikt mi tego nie odbierze (szukałam wszak kogoś na zawsze a nawet jak nam nie wyszło to nie żałuję) . Moze trafiałam jako młoda kobieta na dobrych chłopaków. Przecież nie tylko seks przedmałżeński jawi sie jako zły ale samo całowanie się, przytulanie z różnymi mężczyznami, którzy później nie zostana mężem. Jednak bez tego tak całkowicie jest... chyba smutno.
  • @M_Monia: "Przecież nie tylko seks przedmałżeński jawi sie jako zły ale samo całowanie się, przytulanie z różnymi mężczyznami, którzy później nie zostana mężem. "

Że co, przepraszam?
  • Bardzo dobre. Nie tylko dla .rozwiazlych. Wielu nastolatkow boryka się że wstydem, presją grupy, poczuciem, że może coś z nimi nie tak jeśli nie wspolzyja. To po prostu świetne świadectwo życia w czystości i zarazem szczera spowiedź o tym jak tak naprawdę wygląda życie ludzi "używających", jak oni się naprawdę czują. Do tego, Bogu dzięki, nie wszystko się tu wokół seksu i straszenia kręci, raczej wokół najgłębszych pragnień jakie ma każdy człowiek. No i nie są to mamleje
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.