Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

nie dochodzą sms-y, czyja to wina?

Od paru dni nie dochodza do mnie smsy. Czy to wina operatora czy oprogramowania w moim telefonie? Mial tak ktos z Was?

Komentarz

  • Może niechcący jakąś opcję przycisnęłaś?
    Ja kiedyś zblokowałam jedną koleżankę, całkiem przypadkowo.
  • U mnie to była wina oprogramowania, też miałam problemy z dostawaniem smsów, czasem ogólnie, czasem od wybranych osób. Jeśli masz telefon z androidem to podobno może dziać się wszystko.
  • Mój Android ..znaczy się telefon ...dzwonił alarmem jakby bo dźwięk budzika to był a na ekranie żadnego połączenia ani aktywnego alarmu.Lezal sobie na szafce i dzwonił.W serwisie powiedzieli że trzeba przywrócić ustawienia fabryczne lub wgrać nowe oprogramowanie za stowke
  • Nie wiem czyja wina, ale mi się zdarza, że moje smsy dochodzą ze znacznym opóźnieniem np. następnego dnia, albo jeszcze później. Nie dość, że informacja nie dotrze w porę, to potem przychodzi zupełnie od czapy. Mega wkurzajace, bo mnie ludzie chyba za wariatkę biorą. Np. jednego dnia spóźniam się bez uprzedzenia z synem na lekcję a następnego (nie ma wtedy lekcji) radośnie informuję nauczyciela, że jesteśmy u ortodonty i się spóźnimy... Albo do koleżanki o 1 w nocy, że czekam na nią gdzieś tam...
  • Miałam jak skrzynka pelna.Jeśli od jednej osoby to zablokowane i są w spamie.Smsy też mają spam.
  • A z pełną skrzynką to prawda. Nie raz mężowi zapchałam ;-)
  • A wysyłającym przychodzą jakie raporty?oczekuje czy dostarczono?bo przy pełnej skrzynce mojej u mojego męża wyswietlalo się oczekuje.
  • Nikt cię nie kocha, nikt cię nie lubi, nawet ptaki na ciebie nie srają :D
  • i jesteś odpadem atomowym...

  • czy dobre jest wpisane centrum sms?
  • Nikt Cię nie kocha (...)
    To się nazywa wsparcie klienta indywidualnego!
  • ja kiedyś zablokowałam pewne osoby i nie wiedziałam o tym
    przy leniwej niedzieli oglądnąwszy telefon odkryłam skrzynkę spamu i okazało się,że tam mam duuużo sms
  • edytowano czerwiec 2016
    Jeśli od jednej osoby nie dochodzą to prawie na pewno problem jest z Twoim telefonemtzn. po stronie urządzenia lub jakieś jego ustawień /pełnej skrzynki odbiorczej), chyba że ktoś błędnie numer wpisuje. Jeśl(i od wszystkich to, to żeby problem z telefonem wykluczyć warto sprawdzić, czy po przełożeniu karty do innego telefonu problem nadal występuje. Jeśli tak, to proponuję reklamację do operatora zgłosić, nawet telefoniczną powinni przyjąć.
  • Czy to znaczy, że nie dostałaś mojego sms-a sprzed trzech tygodni? Myślałam, że mnie nie lubisz ;)
  • Dzieki! Wlazlam na swoje konto w tmobile i wyslali mi jednorazowe haslo, a razem z nim przyszlo sporo zaleglych smsow. Pewnie cos zresetowali. Poki co chyba dziala.
  • Oj Marcelina ,to teraz będziesz musiała się tłumaczyć hihi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.