Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

czy ktos sie wybiera na zakupy do centrum handlowego Warszawa- Wola

czy ktos sie wybiera na zakupy do centrum handlowego Warszawa- Wola?

Komentarz

  • A potrzebujesz czegoś? Ja się nie wybieram, nie mniej mogę podjechać.
  • Sukienkę mam upatrzona :\"> a w Gda nie ma mojego rozmiaru...
  • Możesz mi pzresłać wiadomość o jaką konkretnie Ci chodzi i jaki rozmiar.. Nie wykluczone, że jutro tam będę, a jak nie w weekend to w tygodniu zajadę np, w poniedziałek.
  • Jeszcze spytam - sklep nie chce sprowadzić ze swojej drugiej filii? Zazwyczaj tak robią bez opłat.
  • Właśnie nie:( przynajmniej nie do 12 czerwca, a wtedy mam chrzciny. Podałabys mi numer na priv? Bym przesłała ci zdjęcie z metki. Dzieki :x
  • Jak dotrę to zadzwonię do Ciebie pzred zakupem. Ale gdyby ktoś inny tam był wcześńiej - nie blokuję - bo jakby nie było mieszkam pod Warszawą. Ja w każdym razie zatelefonuję, gdy będę na miejscu.
  • Ok, dzięki. Nie rób sobie kłopotu specjalnie. Ostatecznie w Gda jest sporo innych sklepów :)
  • Nie, nie - to nie kłopot. My bardzo lubimy Wola Park. Jak mówię - jeśli męża jutro nie wyciągnę to postaram się najpóźniej w poniedziałek sama tam zajechać. Dzieci to nie muszę nawet namawiać ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.