Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

śpiew ptaków

czy są tu jacyś ornitolodzy tudzież miłośnicy ptaków?
jaki ptak może pięknie śpiewać o 24?

Komentarz

• Słowik szary. Sprawdź w necie głos czy się zgadza
  • bingo Odrobinka!
    sprawdziłam na youtube jak śpiewa słowik i mój śpiewa tak samo :)
  • @skatarzyna no domyślam się ze nie skowronek ;)

moja Mama jest załamana moją wiedza przyrodniczą ;)
    pocieszam ją, że. mam jeszcze szanse na odrobienie - w tym roku fascynują mnie ptaki :)
  • Cieszmy się tym darciem, bo jak już będą pisklęta to się skończy. Zajmą się dostarczaniem żarcia do dziobow i na śpiew nie starczy siły ;-)
  • Dla mnie słowiki i inne ptaszki mogą się "drzeć" 24 godziny na dobę :) Nie przepadam tylko za wrono-podobnymi, ale na szczęście u nas ich nie ma.
  • @Basja, to szybko nadrabiasz, mnie syn doksztalca w temacie.
  • Słowik, słowik, słowik. U nas skubaniec od wielu lat całe noce w drzewach przy drugim końcu bloku nadaje.
    Czasem całe noce piuka. Nie przeszkadza mu nawet to, że w ciągu dnia ryją wiertarami i młotami przy remontach w mieszkaniach.

8-} ~:>
    A nam to przeszkadza 8-}
  • U nas śpiewa cała okolica choć miasto. Młodzież drobna ptasia drze się.
  • U mnie tez mnóstwo ptaków, ale i tak Najgorsze są skrzeczace sroki nad ranem.
  • U mnie też wszystko pięknie śpiewa, uwielbiam. :)
  • Uwielbiam iść przez las i słuchać jak śpiewają.
  • czy ktoś z Was ma w sąsiedztwie czaplę siwą? ( tak jak ja ;)) )
  • U nas od 3 rano zaczynaja śpiewać. Ale nawet nie wiem czy to słowik.
  • Tu nie, ale w Niemczech na stawie obok naszego bloku była. Nie wiem dlaczego, ale bardzo śmieszlo mnie, jak siadała na drzewie. To przecież duży ptak, a gałęzie wcale nie były jakieś solidne.
  • Co wygrałam?
  • czy ktoś z Was ma w sąsiedztwie czaplę siwą?

Zdarza się nam widywać :)
  • Mamy. I mnóstwo żurawi, pięknie to nie śpiewa ale przynajmniej człowiek czuje naturę ;-)
  • edytowano czerwiec 2016
    Phi, ja tam czuję naturę bez wychodzenia z domu - zwłaszcza jak wdepnę w szczenięce siuśki :P
    Na szczęście jest szansa, że siksy za tydzień się wyprowadzą :D
  • A czy Wasze czaple siwe też wydają po nocy takie upiorne dźwięki?
    Zanim się zorientowałam, że to ptak byłam przerażona bo u mnie odgłosy różnych " mordòw" często słychać i wcale nie jest to przyjemne..
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.