Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kącik tańców brawarystycznych

1246

Komentarz

• tylkomaciek, stopy generalnie raczej powinny być czyste i zadbane . zresztą nie mówiłam o chodzeniu w sandałach w błocie tylko po zwykłej nawierzchni
    Katarzyna, tylko co mają te obrazki do zestawu skarpety+sandały...ot pstrokacizna, zgoda teraz większość z nas się z tego pośmieje, ale to jednak nie spocona odsłonięta skarpeta w spoconym bucie

co do owłosienia, to nie jest niczym odkrywczym że na włosach utrzymuje się pot i może wzmagać się brzydki zapach, dlatego często mężczyźni jeśli się nie depilują to przynajmniej przycinają włosy pod pachami, z pożytkiem dla siebie i otoczenia ;)
  • edytowano czerwiec 2016
    @TecumSeh nie wiem dokładnie, dopytam. Zamawia (chyba, jakoś mi umknęło kilka par...), albo znajomi żołnierze mu przywożą. To samo z gaciami.
  • @TecumSeh pytałam, teraz ma od znajomego z GROMu. można je kupić w cywilu (np. w Bielsku, firma Lowa, Zephyr GTX, jeśli dobrze usłyszałam), ale wtedy dużo drożej (ok 700,00).

są bardzo mocne, a mąż potrafi wszelkie buty w krótkim czasie doprowadzić do stanu wyrzucalności. szybko schną (zdążył w nich wykąpać się w rzece), nie przecierają się nigdzie.
  • Mnie skarpety do sandałów nie przeszkadzaja. Jak ktoś woli, żeby mu pot wsiakał w skarpetę, a nie w buta, to jego sprawa. Do sandałów trekkingowych to nawet chyba a bezpieczniej, bo mniejsze ryzyko otarc na dłuższych/ekstremalnych trasach.
    I trudno dyskutowac o higienie , jak buta nie mozna codziennie wyprać (ja mam takie sandały, że akurat mozna ;) ), a skarpety owszem...

I chyba o to chodziło w tych niesmiertelnych białych skarpetach- były dowodem czystości (patrz Niemcy).
    A moda narzuca czasem całkiem nielogiczne zestawienia. Lata temu smialismy sie do rozpuku ze szpilek do roboczych dźinsów, a teraz sa trampki na szpilce....
    8-}
    Nie wiecie, co będziecie nosic za jakis czas, więc nie krytykujcie gwłatownie.....
  • współczesna tzw. moda jest tak obrzydliwie nietwarzowa, oszpecająca wręcz, że lata '80 to jest przy tym sam szyk! a już myślałam, że nic gorszego niż tamte stroje nie może się ludziom przydarzyć :-&
  • Nie wiecie, co będziecie nosic za jakis czas, więc nie krytykujcie gwłatownie.....

Wiem :P Glany, koszulki, koszule, długie spódnice i swetry. Kropka :P
  • Jeden dr hab. dermatolog tak chodzi, znaczy w skarpetkach i sandałach, gdyż to jest ponoć najzdrowiej dla skóry stóp. Może lubi, a tytuł odstrasza dyskutantow.
    Ja też bym tak chciała, ale by mnie mąż zabił
  • Do sportowych, czy treningowych sandałów te skarpety wcale źle nie wyglądają B-)
  • Przecież jest mnóstwo innych sposobów depilacji niż golenie, które w sumie powoduje najwięcej podrażnień choćby dlatego, że często trzeba je powtarzać. Chociaż w sumie w naszym klimacie to i tak problem przez 2-3 miesiące, no chyba że ktoś dużo pływa. Inaczej większość ciała jest zasłonięta. Choć przyznam, że jak się ostatnio gorąco zrobiło, to w sklepach można poczuć tę "naturę" aż czasem człowiekowi niedobrze się robi.
  • Dla alergika nie ma wyboru - wosk podrażnia bardziej niż maszynka, o chemii zapomnij , depilator to jakieś narzędzie tortur- jakieś inne propozycje ? ;)
  • Depilator na podczerwień. .nie zglebialam tematu ale widzialam reklame
    Bym musiała najpierw kilka razy użyć na małym kawałku skóry.1400 zeta nie dam bo jak mnie uczuli to chyba sobie nim łep rozwalę :))
  • Moze usuwa tez alergie jak za 1400 @-)
  • Jak usuwa tłuszcz z tyłka to biere dzisiaj ;)
  • Pozostaje brzytwa i sie pociąć
  • Wojciech Cejrowski w jednym ze swych programów pokazywał majtki z push-upem na tyłku, także co kraj to obyczaj i u Latynosów taki depilator by się nie przyjął :)
  • Co do tej full naturalności, jest taki żarcik: nie powinno się mowić kobiecie że ma wąsy, choćby były imponujące
  • Proszę trochę natury :D

Olejki mam, ale ciężko mi samej sobie ból zadawać (trza wpierw wyrwać szkuty z cebulkami ) więc leżą i czekają aż się kiedys odważę :D :D :D
    http://www.anteggoil.com/
  • @hipolit - gdzie nabyć to cudo i czy znasz kogoś, kto stosował i poświadczy, że to działa? Ja jestem tym przypadkiem, co po depilacji laserowej nie ma żadnej różnicy. Gdyby taki olejek miał załatwić sprawę, to czułabym się zachwycona. Nie mam problemów z wyrwaniem uwłosienia (troszku boli, ale znacznie mniej niż ta rzekomo bezbolesna depilacja laserowa - ona boli bardziej niż poród, msz), tylko krótkotrwałość efektu tego procederu bardzo mnie zniechęca. Jakby się dało wyrwać, olejkiem pomazać i więcej w tym miejscu włosia nie zobaczyć, to by było rewelacyjnie.
  • @Katarzyna
    też znam osobę, która wywaliła juz 12 tys na laserową depilację i włos nadal u niej jest ;)

olejek kupiłam w Turcji
    płaciłam coś ok 6 tl
    jak coś to mogę kupić przy najbliższej okazji i potem wysłać :)

ja swojego nie testowałam jeszzce, jak pisałam- nie daję rady sama sobie zrobic depilacji ni pastą, ni woskiem, depilatora nie mam
    mąż ze swoim wzrokiem raczej się nie nada :))
    myślę coraz poważniej nad kosmetyczką, na obcą osobę jakoś łatwiej psioczyć w myślach ;) jak się już zdecyduję to zastosuję olejek, ale kiedy to będzie .... :/
  • Idealna kobieta do laseru to brunetka o białej jak w sanch Ani z Zielonego Wzgórza cerze. Ja po laserze w miejscach jasnych całkiem całkiem, w miejscach przebarwionych bez różnicy. Ogólnie jestem na nie . boli jak nie wiem co, a zwykłą depilacje mechaniczną znoszę i nie narzekam.
  • Podobno jeśli włosy po laserze nadal są (po kilku seriach), to znaczy, że zabieg był źle wykonany. Inna opcja jest taka, że po ciąży na przykład hormony działają bardziej intensywnie i następuje wysyp nowych włosków, u mnie tak było. Miałam laser na małej powierzchni, po kremie znieczulającym i było OK. Inna rzecz, że i porody dobrze wspominam, więc to dość indywidualna sprawa (próg bólu).
    @MartynaN - według Twojego opisu, powinien być u mnie efekt co najmniej zadowalający - uwłosienie mam ciemne w porywach do bardzo ciemne (choć na głowie coraz bardziej siwe, ale tam akurat nie chcę się go pozbywać), a cerę anemicznie bladą. Mimo to, efektu brak. A boli przeraźliwie. Uważam, że tych, co piszą w ogłoszeniach, że to jest zabieg bezbolesny należałoby tym "bezbolesnym" zabiegiem traktować tak długo, aż by odszczekali te brednie publicznie i w mediach ogólnopolskich jeszcze do tego.
    @hipolit - ja bardzo chętnie wypróbuję, o ile to 6 tl nie jest ceną rujnującą. Nie mam pojęcia ile to wyjdzie na nasze.
  • W życiu nie użyłabym żadnego specyfiku z internetu na skórę. Ant egg oil? Czy oni to wyciskają z mrówczych jajeczek? :D :D
  • @Katarzyna, to kwestia fizyki i u mnie się sprawdziło w zależności od partii ciała. Widać zbyt rzadko czytasz swoim włosom na głos ;-)
    Tak, ta beznolesność to #@"!
  • Tylko z że efekt zadowalający to by było do zera. Bo co to za wielki sukces, że miast golić 5 włosów na cm2, zgolę 4, w porywach do 3.
  • @Katarzyna
    Nie, to niespełna 10 zł

@Tola
    Produkt używany przez Turczynki
    Kupuje różniaste olejki w Tr i jeszcze nigdy żaden nie zrobił mi krzywdy.
  • Może to i kwestia fizyki i nawet chemii razem z nią wziętej, ale ja widać jestem wyjątkiem potwierdzającym tę regułę. Tak, czy inaczej, zabieg mnie bardzo rozczarował i to podwójnie - po pierwsze ta "bezbolesność" była bardzo trudna do zniesienia, po drugie, efekt kompletnie niewspółmierny do poniesionych kosztów (zarówno finansowych, jak i moralnych). Reasumując: nigdy więcej! To już wolę wypróbować olejek z mrówczych jajeczek ;-) Nie z takimi paskudztwami moja skóra musiała się mierzyć i wyszła z tych szranków bez większego uszczerbku ;-)
  • @MartynaN - względem efektu - jeśli golisz, to bez większej różnicy, czy 5 czy 3 na cm2, ale jak wyrywasz, to już różnica może być... ;-)
  • jeszcze o jednej dawnej technice pozbywania się włosów nie mówilim - skaczemy przez ognisko i włoski na odnóżach się wypalają ;) śmierdzi!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.