Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kącik tańców brawarystycznych

1235

Komentarz

• Moja szwagierka tez praktycznie przezroczysta, taki blady typ, włos bardzo ciemny.
    I dupa, laser nie pomógł
    Żałuje jak cholera, zwłaszcza pieniędzy w to wysadzonych
  • też się dałam potraktować parę razy laserem. odczucia: jak przypalanie zapalniczką. efekt jakis był, choć nie do końca jestem zadowolona. najlepiej antywłosowo działa ciąża :D

dryf tegoż wątka jest zadziwiający ;)
  • Mam na podoredziu Turczynke, spytam sie jej jutro o co chodzi z tymi mrowkami i czy to efektowne.
  • Ciąża działa antywłosowo??? No, bez żartów! U mnie, to raczej wręcz przeciwnie :-(
    @Rogalikowa - ale Ty to masz cerę taką, że u Ciebie ten laser miałby pełne prawo nie zadziałać za szczególnie.
  • @Joanna_91 no tak jak mowi @MartynaN, laser jest dla brunetek, bo on celuje tam, gdzie jest melanina. Poza tym ponoc ciaze i porody przez znaczne wahania hormonow neutralizuja caly efekt. Jesli chodzi o depilator, to on dziala tak, ze glowica obraca sie i tworzace ja pierscienie rozsuwaja sie i zaciskaja. Jak dla mnie po kilku minutach bol jest zupelnie znosny, ale pierwszy raz po dluzszym uzywaniu golarki moze byc dosc nieprzyjemny. Niestety caly zabieg trwa dosyc dlugo- mi zajmuje cala godzine. Efekt ok jest przez tydzien, znosny do dwoch. No i wloski wrastaja niestety.
    @Gosia5 majtki z pushupem w Chinach sa na prawie kazdym straganie z bielizna ;;)
  • @Katarzyna u mnie ciąża antywłosowa. oprócz głowy, tam z kolei włosy mam jak za lat nastoletnich, czyli bardzo gęste. skórę mam ciemna i włosy też,więc teoretycznie dobrze dla lasera. ale juz sie nie będę katować (w ciążę se zajdę, a co! ;) )

laserem mam zamiar potraktować naczynka na nogach, żeby mi się żylaki nie zrobiły. mam nadzieję, że to nie boli. boli finansowo, już sprawdzałam :-S
  • @Rogalikowa Niestety zamknięcie naczynek to jedno, a żylaki to drugie. Można zamknąć naczynka, ale operacja żylaków to poważniejsza sprawa.
  • żylaków nie mam. ale mam pełno takich czerwonych pajączków. w ciąży więcej. jak nie poznikają to chciałam je pozamykać, bo myślałam, ze z nich właśnie mogą rozwinac się żylaki.
  • @Rogalikowa polecam w wolnej chwili zrobić sobie sensowne usg nóg u jakiegoś sensownego doktora - u mnie niewydolność jest pod niektórymi pajączkami, ale jest też w miejscach, w których nie widać nic. Szłam do lekarza pierwszy raz też z pajączkami, też z bólem - ale głównie właśnie z popękanymi naczynkami, a wyszłam z zaleceniem skleroterapii przez niewydolność, żylaki (choć na zewnątrz sytuacja nie wygląda aż tak tragicznie).
  • @Rogalikowa - pajączki nie są przyczyną żylaków, ale ich skutkiem, a właściwie sygnałem, że żylaki się pojawią: http://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,zaczyna-sie-od-pajaczka---,artykul,1662118.html

Tak jak pisze stephanos, warto skonsultować to, zrobić usg żył.
  • @Tola @stephanos dzięki. to jakoś się zaskoczyłam niemile. wybiorę się do lekarza.
  • W kwestii lasera, myslałam o takim domowym. Czytałam w Magazynie Tesco o czymś takim.

Można się zdermokonsultować ;)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.