Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Miód - prywata

Jeśli ktoś reflektuje na miód z naszej rodzinnej pasieki to na trasie Rawicz-Trzebnica-Wrocław-Oława mogę dostarczyć.
Obecnie mamy rzepakowy po 25 zł za słoik.
Pszczoły stoją w sadzie wiśniowym, na takiej prawdziwej wiosce, z dala od zanieczyszczeń, za to w otoczeniu lasów i pól. Tak wiec jest najprawdziwszy z prawdziwych :)
Mam nadzieje ze nikt mnie zgani za mała reklamę - jeśli to niedopuszczalne to przepraszam.
«1

Komentarz

  • Też polecam, jak ktoś tam w okolicy mieszka. Ja, niestety, nie przy trasie :-(
  • @Lila, daloby sie ze dwa sloiki?
  • Lila i miody 8-}
  • Da sobie rade :))
  • A jak z przesyłka?
  • No ja chetnie skoro proponujesz, tylko w ciąży a potem karmiac to raczej ciezko.
    ...
    A z przesylka raczej kiepsko, bo raz ze upaly a miod w takich warunkach traci wlasciwosci (dlatego odradzam kupowanie przy drodze, na straganach itd) a dwa ze ostatnio jak wysylalam to sie stlukl. To jesli mnie pytalas @Aga85 o ta wysylke :)
  • edytowano czerwiec 2016
    @ramatha zajeżdżaj do Trzebnicy
    6 słoików wezmę.wysyłam priv.
  • Ok to ide odpisac :)
  • O ja tak samo, ale nasz szwagier ktory robil wybitny miod pitny jakos sie juz do tej roboty nie pali.
    :( Zreszta wiadomo robil wsumie w niewielkich ilosciach takich rodzinnych.
  • :x

    To ja zamawiam dwa, i na priw poprosze nr konta do wplaty.
  • Ja też bym chciała, ale nie mam jak odebrać. Lila, a jakbyś do Emilii podrzuciła też dla mnie dwa słoiki - poprosiłabym siostrę żeby odebrała, co?
  • @Lila - już 4 słoiki do zgubienia :-D A w stronę Warszawy się nie wybierasz? Bo bym jeszcze ze 4 przez Ciebie zamówiła ;-)
  • @Lila, wiesz, ja tez zołza jestem i dodatkowo autostrada od Ciebie gdziekolwiek to wiesz, koło mnie leci ;)

    Wiec jakbyś dała sie skusić na kawę w naszym skromnym towarzystwie, to ja bym 4 słoiki z radością przygarnęła...

    @ramatha, a jakie duże te słoiki, bo to w sumie różnica ;)
  • @Lila, jak juz za hurtownika robisz, to ja 4 sztuki bym mogła odebrać od Cartów, albo E.milia ( @E. milia, mogę, co ? ;) )
    Co o tym myslisz @Lila? ;;)
  • @Lila, bierzesz tę robotę? ;)
  • @ramatha, Ty sie zastanów, czy aby Ci sie nie opłaci zajechać czasem na to Południe...;) Rzepakowy raz dwa zjemy :)
  • Miody powiadasz... Hmmm :D ja chce. @Lila przywieziesz ???
  • eee.... bo ja sie pogubiłam, czy Wy ode mnie ten miód chcecie, czy jeszcze od kogos innego :P @E.milia @Monira @Katarzyna @Cart&;Pub (takie standardowe miodowe okololitrowe) @balum
    @Elżunia - Ciebie już mam zapisaną.
    ...
    @Lila
    My tak przemysłowo tego miodu nie robimy zeby go na targach sprzedawać :) Szwagier ma raptem 10 uli. Zostało nam chyba z 50 słoików.
    To czy ja moge prosić na priv kto by chciał konkretnie i ile? i jak mam sie z Wami rozliczyc, czy przelejecie Lili kase, czy mi?
    ...
    @TecumSeh, ten szwagier po prostu skonczył studia, wybył i stał się zajęty :)
  • Tak się zastanawiam czy nie mogę od manny odebrać w przyszłym tygodniu i przywieźć do Sylwuni. Ale musiałby kilka dni w aucie spędzić.
  • ramatha, ja bym chciala zebys przekazala @Lila dwa sloiki miodu dla mnie, aja Ci zaplace przelewem jak mi podasz nr na priw.
  • Ja bym chetnie tak samo zrobiła , jak @E.milia. Przelew Tobie, @ramatha, a odebrać mogę od kogos na Południu bardziej...
    4 chcę kupic.
  • @uJa ja bede jechac przez Wrocław około 17-19.06.
    Tylko z tymi miodami to chcialabym wiedziec juz teraz, bo sie nie spodziewałam takiego odzewu, a tu sie okazalo ze tesciowie zabieraja 20 nagle, My 10 dla siebie bierzemy, a tu sie okaze ze miodów nie ma zaraz. Wiec kto jest pewien, to piszcie, pojade jutro zabiore do swojej piwnicy i wtedy bede miala pewnosc ze dla Was mam.
    Ale tak czy inaczej trzymanie miodu w samochodzie jest bez sensu, to mozna sobie na targu kupic na jedno wyjdzie. Temperatura w aucie zabójcza dla miodu. Tzn dla jego właściwości.
  • No to odpada taka opcja.
  • @balum to ja niestety nie mam jak Ci ich podać, ja tylko na trasie Rawicz - Trzebnica - Wrocław - Oława funkcjonuje - po prostu przejezdzamy do rodziny :/
  • Z Lilą jesteśmy umówione :)
    Czyli @ramatha, dla mnie na pewno 4 z dostawą do Lili do Wrocka. A na priv poproszę nr konta, to przeleje kasę póki mam ;)
  • No to ogólnie doopa :(
  • :( Czyli nici z miodu.....buuuu
    A z ta wysyłka, @ramatha, to nic sie nie da zrobić? Ja bym wzięła nawet z ryzykiem przegrzania, bo w sklepach mam i przegrzany i chrzczony, i w ogóle nie wiadomo co jeszcze.... Kurier w dobę się uwinie!
  • Jakby się dało wysłać to z balum wspólnego kuriera bierzemy i się na kawie spotkamy. Będzie dobra okazja :)

    Myślę, że paczce zabezpieczonej w folie bąbelkową i wysłanej kurierem nic się nie stanie.
  • No widzisz @ramatha, do mnie ślij! U nas jeszcze ta klima pochodzi ze 2-3 tygodnie...więc warunki idealne. ;)
  • edytowano czerwiec 2016
    Wiecie co... ja wlasnie sie dowiedzialam ze tesciowie sprzedali 30 sloikow jednemu facetowi wczoraj i ze prawie nic nie zostało.
    Tzn mam tyle ile odlozylam wczoraj rano dla @Elzunia
    @balum @Cart&;Pud zobacze ile zostalo dokladnie, w sobote zabiore do siebie i jak bede miala w garsci to dam znac, po 4 chcialybyscie tak? Serio z tym kurierem?
    Tak wiec miod nieaktualny niestety.
    Przepraszam komu smaka narobilam :(
    Temat niestety nieaktualny.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.