Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy ktoś będzie jechał na trasie Szczecin - Gdańsk

edytowano czerwiec 2016 w Ogólna
Czy w najbliższym czasie lub nawet tak do końca lipca ktoś będzie jechał na trasie ze Szczecina do Gdańska? Wypatrzyłam sobie śliczną świnkę morską z tamtejszej hodowli, mam zarezerwowaną ale nie mam na razie jak sprowadzić jej do Gdańska :( Była by zabezpieczona do transportu w niewielkim kartoniku. Na terenie Trójmiasta mogę podjechać ją odebrać.

Komentarz

  • Ja kiedyś odbierałam myszki z hodowli przesłane przesyłką konduktorską. Ktos daje paczkę konduktorowi w Szczecinie i w Gdańsku odbierasz, male zwierzątka ludzie tak często przesyłają.
  • Zuzapola dzięki. Oficjalnie przesyłką konduktorską nie można przewozić żywych zwierząt. W ostateczności spróbuję PKSem ale wiadomo że przejazd autem lub pod czyjąś opieką byłby najlepszy.
  • Zarejestrowałam się nawet na blabla car ale nie ma możliwości kontaktu z kierowcą bez wcześniejszego odpłatnego zarezerwowania miejsca w aucie na przejazd. Z zasady blabla car jako portal zarabia na prowizji od rezerwacji miejsc i w regulaminie mają że przewóz dotyczy osób a nie paczek. Nie widać nr kierowcy właśnie po to aby nie można było się z nim dogadać telefonicznie i ominąć portal.
  • O, nie wiedziałam :( Wśród gryzoniarzy Blabla jest popularne, myslałam, że są mniej skomplikowani.

    Jesteś na fejsie? Jest tam np. taka grupa: TRANSPORT GRYZONI I MAŁYCH ZWIERZĄT.

    A tak w ogóle, to - w imieniu gryzoniarskiej społeczności - dzięki za zakup świni z hodowli, nie ze sklepu :*
  • @Bea dzięki za propozycję. Już przeanalizowałam trasę. I w razie czego zorganizowałabym wakacyjny wyjazd z dzieciakami na parę dni do cioci do Skórcza, a stamtąd przez Śliwice i Tucholę do Was na chwilkę. A nie byłby to duży kłopot dla Ciebie ? I świnki były by przekazane w Szczecinie w dzielnicach centrum lub pogodno. Ewentualnie skąd Ty ruszasz ze Szczecina ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.