Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Praca na wakacje

Moje dzieci dojrzały do pracy w wakacje :D
Jak na razie wszędzie im odmawiają, bo niepełnoletni są.
Gdzie Wasze dzieci znajdywały pracę w czasie wakacji? Doradźcie coś, zanim się zniechęcą na amen i będą w fotelach zalegać całe lato :(

Komentarz

  • Okolice, gdzie mieszka @Bea? ;)
  • edytowano czerwiec 2016
    .
  • edytowano czerwiec 2016
    Mam ofertę dla pelnoletniej dziewczyny

    Od 5.08 wieczorem do 8.08 w nocy...
    Opieka 24h nad dwoma mymi córkami 6 i 9 lat w Mikoszewie nad morzem.

    Mamy refundowany wyjazd a mnie wyznaczono egzamin i pojadę tam dopiero po nim.... :-(

    Wynagrodzenie to darmowe noclegi i wyżywienie oraz pensja 100zł za całość.
    To mało ale dla mnie to majątek...
  • O, na olx nie szukali. Dzięki za pomysł.
    @Bea, ja to bym ich chętnie do Ciebie wysłała, przeczołgałabyś ich solidnie. :D
    Ale z pewnych względów muszą być blisko.
  • @Cart&;Pud - macie tam jakieś szkółki, sady, ogrodnictwa w okolicy?
  • Jeden właśnie pojechał z kolegą pod Gl do jednego ogrodnika pytać. Zobaczymy, z czym przyjedzie :)

    W sumie, jak widzę, co oni przez ostatni miesiąc w szkole robili, to już mógł pracować od miesiąca, zamiast boki zbijać. Ta szkoła to demoralizująca jest ;)
  • Do szkoly trzeba a do pracy jeszcze sie chce. Wszak sam wybral, chcial a nie musi...
  • To chyba bardziej rzecz natury psychologicznej niz szkolno-demoralizujacej.
  • My siedzimy nad woda a nasze dziecko....... W szkole :))
    Bo matematyka :))
    Za zgoda uczniów!!!!! walą nowy materiał z maty
    Jutro tez beda sie kisić na macie!
    Na pozostałych lekcjach albo siedzą w przyszkolnych parku z nauczycielem, albo na ściance albo na lody ida ;) ale na matematyce siedzą z książkami i zeszytami :))
  • Moja corka (1klasa podst) dzis robila zadania w cwiczeniach, bo material nie skonczony.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.