Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zasikany tapczan..

Może macie jakieś sposoby na usunięcie/ zmniejszenie "zapachu"??

Komentarz

• Psikanie wodą z octem, potem 2-3 krople olejku lawendowego 
  • Podobno soda,zasypać sodą,ale nie próbowałam nigdy czy skuteczne.
  • Przychodzi mi na myśl preparat na siuski kocie. Poważnie.  Bardzo dobrze radzi sobie z takimi nietypowymi zapachami. Nietypowymi czyli innymi niż kocie ;)
    Ale raczej poza sklepami typowo zoo będzie trudno kupić.  W necie najszybciej
  • Soda pochłania zapachy, więc czemu nie? Nawet w lodówce radzi się trzymać sodę na talerzyku.
  • Dziewczyny, dzięki!!!
  • ja kupiłam preparat w psikaczu do usuwania zapachu z kuwet i generalnie po kocie. Daje radę. Tylko jak zapierzesz i wyschnie to faktycznie popsikać, przewietrzyć i cuś z lawendą jeszcze na to prysnąć.
    I podkłady kupić ;)
  • Jak nie masz lawendowego olejku to nieźle też daje radę olejek z drzewa herbacianego.
  • gdzieś kiedyś znalazłam i nawet raz zastosowałam taką miksturę woda utleniona z sodą wymieszana w spryskiwaczu...spryskany materac....potem odkurzony....nawet zacieki i różne plamy to czyściło - skuteczne bardzo!)...i nie mogę teraz znaleźć jakie to były proporcje....
  • Sprzedać zasikany tapczan?
  • Pomysł dobry. Skojarzyłam od razu na: Wymienię zasikany na czysty. W nocy czarny humor nie jest dziwny. Skojarzenia chyba nawet absurdalne też ;)
  • Jak ktoś jest chętny a wymianę to b chętnie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.