Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pierwsza Róża za Mężów św. Rity

2456718

Komentarz

  • +
    Podziękowali 1Basja
  • Styczeń 2017


    Tajemnice Radosne
    1. @Aneczka08  - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @Olesia - Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @celinka - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Skatarzyna - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @Sylwunia - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @mama83 - o łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Nika76 - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @Kerima  - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @agnodike5 - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @blaekie - o łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @Lome  - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @elżunia - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @aga---p  - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @groszek  - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @anulaczarnula - O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @Basja  - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @Agnieszka82 - o kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi piorytetami.
    3. @Joanna36 - O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Zuzapola  - O przemianę serc żon, aby stawały się dlaswoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @kasia24  - dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Marzec 2017

    Tajemnice Radosne
    1. @Zuzapola  - O trwałość naszych małżeństw i przezwyciężanie sytuacji kryzysowych.
    2. @kasia24 ;- Aby nasi mężowie stawali się świętymi ojcami.
    3. @Aneczka08 - O ochronę umysłów naszych mężów przed kłamstwami nieprzyjaciela.
    4. @Olesia - O mądrość Bożą dla mężów przy podejmowaniu każdej decyzji.
    5. @celinka - O wyzwolenie dusz naszych mężów ze wszystkich negatywnych emocji.

    Tajemnice Światła

    1. @Skatarzyna  - o łaskę świadomości błędów popełnianych przez naszych mężów.
    2. @Sylwunia  - O uwolnienie naszych mężów ze wszystkich krępujących ich więzów.
    3. @mama83  ; - O łaskę niezachwianej wiary dla naszych mężów.
    4. @Nika76 - O siły i odwagę dla naszych mężów do bycia prawymi ludźmi.
    5. @Kerima - o łaskę wyboru przez naszych mężów prawdziwych, wierzących przyjaciół.

    Tajemnice Bolesne
    1. @agnodike5 ; - O łaskę nieskalanej reputacji dla naszych mężów.
    2. @blaekie  - O wytrwałość w okazywaniu wzajemnej czułości i troski w naszych małżeństwach.
    3. @Lome ; - O Boże błogosławieństwo dla pracy wykonywanej przez naszych mężów.
    4. @elżunia; - O Boże prowadzenie naszych mężów w rozporządzaniu finansami.
    5. @aga---p ;- O uwolnienie naszych mężów od niszczącego ich lęku.

    Tajemnice Chwalebne
    1. @groszek ; - O codzienne odnajdywanie i wypełnianie w życiu naszych mężów Bożego powołania.
    2. @anulaczarnula ;- o kierowanie się naszych mężów w całym życiu Bożymi priorytetami.
    3. @Basja ;- O upodobanie Boże w słowach wypowiadanych przez naszych mężów.
    4. @Agnieszka82  - O przemianę serc żon, aby stawały się dlaswoich mężów źródłem prawdziwej radości i pomocy według Bożego zamysłu.
    5. @Joanna36  - dziękczynna za wszystkich naszych mężów.
  • Up zmiana!
    Podziękowali 1Joanna36
  • Choć bardzo bym chciała zostać muszę zrezygnować. Od dawna nie daje rady a nie chcę was oszukiwać...
    Przepraszam.
    Będę się dalej za naszych mężów modlić ale dowolną dziesiątka.
  • Modlę się
  • aga---p powiedział(a):
    Choć bardzo bym chciała zostać muszę zrezygnować. Od dawna nie daje rady a nie chcę was oszukiwać...
    Przepraszam.
    Będę się dalej za naszych mężów modlić ale dowolną dziesiątka.
    W jakim sensie to jest oszustwo skoro nadal się modlisz?
  • Ale modlę się jak nie zapomnę i nie ta dziesiątka która powinna być tak więc nie spełniam warunków rozumiesz?
  • otóz to! moc Rózy jest w grupie, jak Ty któregoś dnia nie zdążtysz, czy coś, pozostałe się za Mężów modlą! nie rezygnuj!
  • edytowano kwiecień 2017
    No dobra. Zapisze sobie na kartce i powieszę na lodówce.....

    Podziękowali 3Skatarzyna Nika76 Basja
  • Ja mam taki wielki kalendarz na ten rok ze zdjęciami naszymi rodzinnymi, jest tam tez miejsce na notatki i tam wpisuje co miesiąc ktora dziesiatka sie modle, jaka intencja itp. Może tez sobie tak zapisz?
  • Zapiszę:)
  • Ja też na kalendarzu zapisuję i też mam dni, szczególnie jak dzieci chorują, że nawalę, ale grunt to się nie poddawać.
  • aga---p powiedział(a):
    Ale modlę się jak nie zapomnę i nie ta dziesiątka która powinna być tak więc nie spełniam warunków rozumiesz?
    Jeśli mam być szczera to ja nie rozważam tajemnicy tylko odmawiam po prostu dziesiątek...
    Mam 6 Róż  
    Nie ogarnialam z rozważaniem nawet dwóch, trzech... 
  • Up zmiana!
    Podziękowali 2Joanna36 Basja
  • Modlę się.

    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
  • +
    Podziękowali 1Basja
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.