Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

czy w Warszawie jest gdzieś dziecięcy dyżur okulistyczny?

bo powinnam z Melą pojechać

Komentarz

  • Na Trojdena?
  • nie widzę u nich okulistyki, nawet w poradni

    znalazłam tylko na Niekłańskiej
  • To trzeba do nich zadzwonić i zapytać. Innej rady nie ma. Na liście dyżurów okulistycznych są tylko szpitale ogólne (nie pediatryczne). Wiem że czas temu jakiś był problem taki, że żaden z Warszawskich szpitali nie miał zakontraktowanego ostrego dyżuru okulistycznego dla dzieci. Może to się zmieniło. Chyba nie ma innej rady, tylko podzwonić. Póki jest dzień, to jest szansa, że na IP zejdzie okulista z oddziału.
  • Ja kiedyś przyjechałam na Niekłańską w środku dnia, zupełnie nie badając uprzednio terenu. Odesłano mnie do gabinetu i tam zostaliśmy przyjęci poza kolejką (córce w przeciągu kilku dni zrobiło się na spojówce coś, co wyglądało jak narośl). Czysta uprzejmość lekarki. 
  • Z psychologicznego punktu widzenia lepiej pojechać, bo przez telefon łatwiej odmówić niż rozmawiając twarzą w twarz.
  • edytowano sierpień 2016
    Teraz dyzur jest w CZD i chyba w Dziekanowie. Jakos na wiosne bylam z corka w CZD. Dobrze na infolinie zadzwonic i sie dopytac.
  • @Joanna i Bronisław - jak nie mają okulisty na miejscu w tym momencie, to nic nie pomoże osobista obecność. A trochę bez sensu kawał drogi jechać tylko po to, żeby dowiedzieć się tego, co można ustalić przez telefon. Co innego, jak ktoś ma blisko.
  • Czd Miedzylesie. Przerabialiśmy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.