Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

video blog mojej córki - reklama :) CubeStudio

edytowano sierpień 2016 w Ogólna

Zuzia i jej chłopak - Dominik założyli wczoraj bloga, nad którym długo już pracują.
Jeśli ktoś z Was śledził już twórczość mojej córki ( filmy, teledyski, animacje) może czuć się szczególnie zaproszony
kto jeszcze nie miał okazji to teraz będzie ją miał !
 trwa konkurs! Należy wybrać na FB, która wersja filmu reklamówkowego bloga podoba się bardziej (osobiście mnie bardziej podoba się wersja Dominika  ciiii nie mówicie nic Zuzi) 
Spośród tych, którzy zagłosują na wygrany filmik, będzie rozlosowana nagroda - dowolna sesja zdjęciowa.
Może ktoś z wielodzietnych, co?
Zapraszam do polubień, a może subskrypcji???
Podziękowali 2DaddyPig Basja

Komentarz

  •  - wersja Dominika....bo mi pierwszy link nie wszedł coś
  • i wersja Zuzi

  • Wersja Zuzi lepsza :) Już subskrybuję.
  • :)
    dzięki

    do robienia mieli ten sam materiał, ale każdy co innego chciał przekazać
    fajny to pomysł
  • cały obejrzałam tylko pierwszy i już mi się wydawał za długi

    drugiego widziałam początek, ale 4 minuty to już dla mnie za długo ;)

    ale ja nie oglądam filmików w necie bo mnie nużą :disappointed:

    wybieram pierwszy bo krótszy, choć drugi ma fajniejszy początek


    a co to znaczy że robią filmiki dla przedsięborców?

    Podziękowali 1sylwia1974
  • Troche moze propnuje popracowac nad dykcja. Zwlaszcza przy wymawianiu nazwisk.
    Podziękowali 2sylwia1974 madzikg
  • jak subskrybujesz to dostajesz bieżące powiadomienia @jukaa
  • to ja pisałam...także blondynka w tych sprawach
  • edytowano sierpień 2016
    @uJa trafne...też mi się 4 min wydaje za długo...powiem córce
    młodzi jeszcze nie zauważają ile życia zlatuje w necie na oglądanie takich videoblogów...ja też unikam takowych...

    edit. dodałam

    dla przedsiębiorcow...hmmmm chyba mają na myśli to, że zrobili jedną reklamę ;) , ale raczej to takie z przymróżeniem oka i na wesoło

  • @E.milia - cenna uwaga
    myślę, że ktoś "z zewnątrz" powinien im to napisać w komentarzach
    Podziękowali 1E.milia
  • będę przekazywać uwagi
    niech uczą się na błędach
  • Kolega prowadzi fanpage na FB i kiedyś mi dał parę uwag - na przykład pokazał statystyki, jak długo ludzi oglądają filmiki: przeciętnie pół minuty. Musi ich coś bardzo zainteresować, żeby obejrzeli coś więcej. Dlatego filmiki z różnych wydarzeń, np. z ŚDM-u, robił około trzyminutowe. Czasem lepiej zostawić niedosyt :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Dla mnie też za długo, wyłączałam się po około minucie i wydawało mi się, że powtarzają to samo. Głupio krytykować, bo tak milo patrzeć na młodych z pomysłem i entuzjazmem.
    Podziękowali 2sylwia1974 E.milia
  • @Zuzapola ależ wcale nie głupio...ja nie po to wstawiam, by się wyłącznie chwalić i czekać na oklaski. Konstruktywne uwagi są bardzo , bardzo potrzebne, a wiadomo, że ja jako mama nie patrzę na to obiektywnie ( staram się i mówię jak coś mi się rzuci...ale wiadomo, że jak widzę proces tworzenia itd, to wiele rzeczy umyka)
    Wszystko co piszecie, przekazuję do "studia"

  • myślę @ola_g ;
    że
    dykcja
    pewne rozbieganie na planie 
    to też kwestia maniery ( niestety)

    Oni podgladają różne blogi, śledzą niektóre, pewne rzeczy krytykują, pewne podglądają...i widzę, że niestety ten tzw "przesadny luz" ( no bo nikt nie mówi by sztywno z piedestału przemawiać - to @Malgorzata zauważyła),  jest niestety manierą blogerów wielu. Ten luz często wiąże się z także  chaotyczną składnią i bez zwracania uwagi na dykcję ( bo ogólnie uważam, że Zuza ma dykcje dobrą, a Dominik nieco przez zaciśnięte usta w zwykłej rozmowie i nieco pod nosem mówi) 


  • edytowano wrzesień 2016
    ja mam nadzieję, że video blogi będą tylko małą cząstką ich stronki, że raczej skupią się na twórczości, pokazie dobrych zdjęć, filmów, teledysków, animacji.
    Nie wiem, czy zajmą się instruktażem, bo to robią prowadząc warsztaty. Tu blog ma być raczej formą reklamy warsztatów, sesji, filmów. I to wychodzi im lepiej niż gadanie do kamery ;)
  • Drugi ma fajny początek, uśmiałam się :) Obydwa fajne no bardzo miłe buzie, bardzo medialne, swoboda przed kamerką, bez zastrzeżeń co do wykonania . Jedynie tyle, że trudno mi od polowy skupić się już na treści:P Konkrety powinny być krótsze , zawierać dużo słów kluczowych. Współczesny oglądacz internetów jest leniwy malo skupiony i chce szybko wiedzieć o co chodzi. 
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Wersja Dominika konkretniejsza, szybciej wiadomo ococho. Wersja. Zuzi ma bardzo fajna energię, ale ciut za długa. Bardzo sympatyczni:). W zmanierowanym świecie reklamy mają ogromny atut naturalności.
  • Zuza i Dominik bardzo dziękują za sugestie i wszelkie komentarze
  • wkrótce prowadzą warsztaty "Lego Przygoda" :)
  • znalazłam filmik na YT - napisałam do nich bo mojemu R się spodobało - ciekawe czy są jeszcze miejsca, ale napisałam że  reklamujesz ich na forum ;) to może chociaż po znajomości go dopiszą ;)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • z tego co wiem, to jest wpisany :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.