Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

jaka pralka lodowka zmywarka ;)

1222324252628»

Komentarz

  • @NC500 mamy Amicę gaz-elekt i odradzam. Bardzo słaba jakość wykonania. Ma 4 lata a szuflada kilkakrotnie klejona, znaczki z kurków prawie się starały, zapalarka bywa zawodna, piekarnik potrafi wyłączyć się samowolnie bez zapowiedzi... Poprzednie kuchenki z którymi miałam do czynienia by lepsze pod każdym względem.
    Podziękowali 1NC500
  • NC500 powiedział(a):
    Szukam kuchenki gazowo-elektrycznej dla rodziców. Musi mieć 50 cm szerokości. Czy Amica jest coś warta? Boję się że Electrolux będzie tandetny.
    Do Beko części  zamienne drogie moja po 3,5 roku się psuje 
    Ale ogólnie  to 50 cm jest  dużo kuchenek i według mnie  zależy od szczęścia czy będzie i jak długo działać 
  • :'( Wielkie dzięki za szybką reakcję, @Agnieszka88 , właśnie poprosiłem o anulowanie zamówienia.
    Podziękowali 1Agnieszka88
  • Jeśli Amica jest do bani, to co kupić???
    Poomocy!
  • Pewnie nieaktualne, ale polecam gorenje gazowo-elektryczną. Modelu nie pamiętam, ale mamy chyba około 10 lat i jest w porządku.
    Podziękowali 1NC500
  • edytowano kwiecień 2021
    Elf77 powiedział(a):
    Pewnie nieaktualne, ale polecam gorenje gazowo-elektryczną. Modelu nie pamiętam, ale mamy chyba około 10 lat i jest w porządku.
    Jak najbardziej aktualne!!!
    Rodzice nie wywalą kasy na AEG (dlatego sprawa utknęła, myślałem że na dobre), na Gorenje bez problemu.
  • Mam problem.
    Pożegnałam starą pralkę hotpoint 8kg.
    Kulilam beko 9 kg. Przyszła i... Bęben jest mały!
    Do ubrań, pościeli wystarczy. 
    Ale kołdra nie wejdzie. Innych "gabarytów" nie przymierzałam. Ale są ubrania robocze, zimowe kurtki i psie legowisko. 
    Byłam dziś na objeździe po sklepach i ładowności są spore ale bębny jakieś takie płytkie. LG i jeden elektrolux ew6f329sp miały lepsze.
    Ale cena LG to 2700.
    Biję się z myślami czy dopłacić i wymienić póki mogę odstąpić od umowy.

  • edytowano grudzień 2023
    Muszę kupić większą lodówko-zamrażarkę. Patrząc na opinie oraz zużycie prądu wchodzi w grę bosch, lg. Czy macie doświadczenia z tych lub innych firm lodówkami? Czy zużycie prądu deklarowane przez producenta jest adekwatne do rzeczywistości?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.